Jump to content
  • 0

ΧΑΘΗΚΕ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛ. ΜΕΜΕΓΑΛΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ

eleni1981
 Share

Question

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΝΩ ΕΤΡΕΧΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΔΗΛΩΣΕΩΝ 2 ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΤΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ Κ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!!Κ ΕΝΩ ΓΥΡΙΣΑ ΞΑΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ Κ ΡΩΤΗΣΑ-ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ- ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΙΚΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ,ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΚΛΠ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑΝΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ...Κ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΘΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ?????ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ!!!!Κ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΙ ΕΙΧΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ...ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,Δ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΨΥΧΡΑΙΜΑ..

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

ωραία...αφού είχαν υποβλήθει μέσω internet μπες και ξανατύπωσε. δεν νομίζω να κάτσει κανεις να ασχοληθει με τις δηλώσεις ακόμα και να τις βρήκε. το πιθανότερο είναι να έχουν καταλήξει στο καλάθι των αχρήστων. dont panic

• 0

νομιζω πως φετος ειναι η χρονια της πατατας απο καθε αποψη...

αμα σου πω εγω τι εχω κανει και τι εχω ξεχασει να κανω και τι εχω χασει φετος , θα γελασει και το παρδαλο κατσικι εδω μεσα...

Νομιζω δε, οτι αν ανοιξουμε ενα θεμα σχετικο , οι περισσοτεροι κατι συναρπαστικο θα εχουν να διηγηθουν...

το πιθανοτερο ειναι καπου να βρεθουν, κι αν οχι ξεχασε τα πολυ απλα....

• 0

ωραία βρε Ελένη, σε καταλαβαίνω, αλλά πέρα από το να συμπάσχουμε τι άλλο θα μπορούσαμε να κάνουμε ?

ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝΠΡΟΘΕΣΗ Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ...ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ....ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΗ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΒΙΣΩ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΤΟΙΟ ΡΙΣΚΟ...

• 0

νομιζω πως φετος ειναι η χρονια της πατατας απο καθε αποψη...

αμα σου πω εγω τι εχω κανει και τι εχω ξεχασει να κανω και τι εχω χασει φετος , θα γελασει και το παρδαλο κατσικι εδω μεσα...

Νομιζω δε, οτι αν ανοιξουμε ενα θεμα σχετικο , οι περισσοτεροι κατι συναρπαστικο θα εχουν να διηγηθουν...

το πιθανοτερο ειναι καπου να βρεθουν, κι αν οχι ξεχασε τα πολυ απλα....

Κ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ,ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ,ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΤΙΜΑ...

• 0

Όπως είπε ο συνάδελφος, φέτος το τι έχει γίνει δε λέγεται.. Λάθη, παραλείψεις,χαμός.

Θα σου πρότεινα να σηκωθείς αύριο με το καλό και να κάνεις μια γύρα πάλι σε 2-3 υπηρεσίες μήπως βρήκαν κάτι.. Αν όχι, εκτύπωσε και πάλι και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Και να τις βρει κάποιος δε νομίζω να ασχοληθεί.

• 0

Όπως είπε ο συνάδελφος, φέτος το τι έχει γίνει δε λέγεται.. Λάθη, παραλείψεις,χαμός.

Θα σου πρότεινα να σηκωθείς αύριο με το καλό και να κάνεις μια γύρα πάλι σε 2-3 υπηρεσίες μήπως βρήκαν κάτι.. Αν όχι, εκτύπωσε και πάλι και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Και να τις βρει κάποιος δε νομίζω να ασχοληθεί.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΔΗΛΩΘΕΙ ΥΨΗΛΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ Κ ΧΑΛΕΠΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΝΟΥΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ!!!

• 0

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΔΗΛΩΘΕΙ ΥΨΗΛΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ Κ ΧΑΛΕΠΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΝΟΥΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ!!!

Και επειδή όπως λες "κανείς δε ξέρει τι μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νους" κάθεσαι τέτοιες ώρες και αγχώνεσαι μ' αυτό...απλά ξέχνα το !!!

• 0

Κάποιοι που είχαν βρει δηλώσεις εισοδήματος που είχε πετάξει μια ΔΟΥ στα σκουπίδια σου λέει κάτι? :)

Προσωπικά δεδομένα?

Τις δηλώσεις του καθενός, αν κάποιος θέλει, μπορεί να τις βρει.

Εσύ δεν έχεις δει πουθενά καμιά στοίβα δηλώσεων? Εφορία, τράπεζα, κτλ κτλ.

Χαλαρά.....