Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε δήλωση που προσπάθησα να στείλω μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορώ να συμπληρώσω τον 049 γιατί η δήλωση είναι εκπρόθεσμη.

Συγχαρητήρια

Σε δήλωση που προσπάθησα να στείλω μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορώ να συμπληρώσω τον 049 γιατί η δήλωση είναι εκπρόθεσμη.

Συγχαρητήρια

και μενα μολισ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε δήλωση που προσπάθησα να στείλω μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορώ να συμπληρώσω τον 049 γιατί η δήλωση είναι εκπρόθεσμη.

Συγχαρητήρια

Ακριβώς το ίδιο πριν από δύο λεπτά. Πάω για ύπνο, καλή σας μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι καλημέρα. Δεν χρειάζονται ηττοπάθεια ούτε απογοήτευση. Όλοι εμείς εδώ στο φόρουμ πρέπει να δούμε τι μέτρα θα λάβουμε για να μην ξανασυμβεί γιατί του χρόνου, αν ζούμε και υπάρχουμε, θα είναι πολύ χειρότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμεις τωρα τι να κανουμε ? να τις στειλουμε ?

Να στειλεις δηλωση με επιπλεον 500 ευρω?

Αστο να συζητησεις με τους πελατες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στειλεις δηλωση με επιπλεον 500 ευρω?

Αστο να συζητησεις με τους πελατες....

τι σοι συζητηση να κανεις ? ,αν καποιες < 12000 μπορουν χ/φες στη δου εχει καλως ,οπως ακουω, αλλα οι αλλες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη στείλει κανείς καμμία δήλωση (τώρα που τις βγάζει εκπρόθεσμες)

Μια ζωή κορόιδα και θύματα , μπράβο μας .

Εχω καμμιά 10 δηλώσεις ,θα τις πάω χειρόγραφα το Δεκέμβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

δεν τις στελνω τελος..περιμενω νεοτερα...ή την επισημη ανακοινωση απο τους εκπροσωπους του κλαδου, για τη γενικη απεργια επ'αοριστον των λογιστων σε ολη την Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο Πατέλης. Αλλά και εμείς σωστοί που πιέζουμε τις καταστάσεις. Ελπίζω να καταλαβάινει γιατί. Διότι αν όλα είταν εντάξει τότε δεν θα εμπλεκόμασταν καθόλου. (σ.σ. εννοώ να δουλεύει σωστά η ιεραρχία. Να μην χρειάζεται να μπλέκουμε όλοι στα μπούτια τους. )

Αν είναι σωστός ο Πατέλης , τώρα θα φανεί. Με το να πιέζει δεν γίνεται τίποτα. Πρέπει να απαιτήσει να ανοίξει πάλι το πρόγραμμα για να φύγουν οι υπόλοιπες 50.00 δηλώσεις. Εκπροσωπεί εμάς ή το Υπουργείο; Δεν μπορεί να εξηγήσει με απλά λόγια ότι η διαφορά των προστίμων που θα εισπράξει το ΥΠΟΙΚ θα είναι μικρότερη από τους φόρους που θα εισέπραττε αν μας άφηναν να κάνουμε την δουλειά μας.; Εχω άδικο πάλι; Εγώ έμεινα με 10 δηλώσεις στο χέρι και με ξενύχτια 3 ημερών. Που είναι η ανταπόδοση του ΥΠΟΙΚ στην δουλειά που του βγάζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη στείλει κανείς καμμία δήλωση (τώρα που τις βγάζει εκπρόθεσμες)

Μια ζωή κορόιδα και θύματα , μπράβο μας .

Εχω καμμιά 10 δηλώσεις ,θα τις πάω χειρόγραφα το Δεκέμβριο.

Και να τις στειλουμε τωρα τι θα γινει; Τουλαχιστον εχουμε μια ελπιδα να βγει καμια εγκυκλιος αργοτερα αν τις αφησουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τις στελνω τελος..περιμενω νεοτερα...ή την επισημη ανακοινωση απο τους εκπροσωπους του κλαδου, για τη γενικη απεργια επ'αοριστον των λογιστων σε ολη την Ελλαδα

αυτο πρεπει να παρει σαρκα και οστα, ειδικα λεγοντας τους στοπ σε εσοδα φπααααααααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

150 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 22 ΧΡΟΝΙΑ ΣΚΛΗΡΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ.ΟΤΙ ΣΤΑΘΗΚΑ ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ; ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ; ΠΕΡΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΥ; ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΤΖΙΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΕΝΤΑΚΟΣΑΡΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΠΕΝΤΑΚΟΣΑΡΙΚΑ ΣΥΝ Η ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ

ΓΙΝΕΤΑΙ 1500,00 ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΔΟΣΕΙΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

katastrafikame..... na dw ti tha ginei twra??????????????? eleos...... poios ta plirwnei ola ayta.....???????? na dw posa losistika grafeia tha kleisoyn entos twn imerwn??????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς και σε μένα...... εκπρόθεσμες.....

Δεν πειραζει, το 500αρι θα το πληρώσουμε, όποτε μας πληρώσουν και οι πελάτες...

το στανταρ 500 αρι δεν ισχυει σε ολες τις περιπτωσεις, τωρα πηγα να στειλω μιας γιαγιας με 4600 ε και απο μηδεν της βγηκε 186 ε , παει θα παθει εγκεφαλικο η γιαγια!!!!!!!!!!!!!!, εγω παντως θα τις αποθηκευσω προς το παρον και να οργανωθουμε μαζικα,

υγ.αυτη αμα τη χ/φα στη δου , τη γλυτωνω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη na eisai kala

δεν εχουμε κυβερνηση δεν εχουμε ηγεσια .

ΚΡΙΜΑ !!!

Εχουμε δουλικά της τροικας !!!!!!!!!!!!!

Αληθεια που ειναι τα κομματα εκτος συγκυβερνησης ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...