Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας έχουν κάνει ρομποτάκια... Δεν καταλαβαίνουν ότι έχουμε φορτωθεί πολλά; Ας δώσουν 2-3 μέρες να τελειώσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gox και ντεφορμέ ... ΖΑΜΕ !!! :P

ΕlenαAnele σου εχω πει πόση αδυναμία σου έχω ε ???? :D

Χριστινάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!! Αμοιβαία τα αισθήματα κοριτσάρα μου!!!!!! :D :D

gox3 ΖΑΜΕ ντεφορμέ ε??? Χμ... Χριστίνα... Ν' αρχίσουμε να τον βλέπουμε με άλλο μάτι??? (Έτσι κι αλλιώς δεν έχω κλείσει κανένα από τα 2 δικά μου από προχθές το πρωί....) Σερί, νηστική και μονο με καφέ.

Το ωραίο με την εξαγωγή του φρονημίτη στο είπα? Αμέ! Τούμπανο από τη μια πλευρά, αντιβιώσεις, πόνος κλπ κλπ!!!!!!!!

Έχω 11 ακόμη και συνεχίζω ΚΑΝΟΝΙΚΑ! Όσες φύγουν θα φύγουν σωστές!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη na eisai kala

ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΣΙΩΠΗΡΗΣ Ή ΜΗ.

Διακοπτω την ροη γιατι δεν θελω να βρεθω με μια αδικη εκπροθεσμη στην πλατη μου.

ΟΤΑΝ ΟΙ Κ.Κ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΝΟΥΝ ΣΑΦΕΙΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗ ΡΟΗ (sic) ΩΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ

ΟΤΑΝ ΘΑ "ΞΥΠΝΗΣΩ" (..στην επομενη ζωη ) ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΜΟΥΝ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΑ ΜΟΛΥΒΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΩΣ ΙΣΟΤΙΜΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εμεις κανουμε τη δουλεια που εκαναν οι εφοριες ως τωρα Εχετε δει κανενα (τον πιο φιλοτιμο απ ολους) να δουλευει οπως δουλευουμε?

Ναχει την ευθυνη που εχουμε?

Νιωθω το καμτσικι στην πλατη μου

Ασε πουβ εχω αρχισει να ζαλιζομαι και ειμαι και μονη εδω μεσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τασο εισι σιγουρος για αυτο? Δηλαδη αλλο εκκαθαριστικο βγαζεις απο το Taxisnet και αλλο θα σου στειλουν? Δυσκολο μου φαινεται καθως εχει παρει αριθμο η δηλωση και εχει εκτυπωσει ηδη εκκαθαριστικο... Για να δουμε τι αλλο μας περιμενει με τους Θεοχαρηδες....

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ εκκαθαριστικο Κωστα, και ΝΑΙ ειμαι σιγουρος γι αυτο που ακουσα

Δεν ειμαι σιγουρος ομως οτι θα παραμεινει ετσι .Εχω μια διαισθηση οτι μεχρι να φυγουν απο το γραφειο τους το μεσημερι , κατι θα αλλαξει προς ΠΙΟ σωπηλη παραταση, αλλα δεν ξερω για ποσο και σιγουρα θα ειναι ..πολυ λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα λάβουν ειδοποίηση και πρόστιμο όσοι αμελήσουν

Μέχρι και την Τρίτη θα δέχεται δηλώσεις το Taxisnet

Web only

http://www.protothem...cle/?aid=215128

06/08/2012 06:50

BA872D5DE4AB61559CEDB45A221085E4.jpg

Ανοιχτό θα παραμείνει μέχρι και την Τρίτη το ηλεκτρονικό σύστημα υποβολής δηλώσεων εισοδήματος Ε1, για να δέχεται τις δηλώσεις όσων πήραν κλειδάριθμο μέχρι και την Παρασκευή.

Το υπουργείο Οικονομικών θα δείξει ελάχιστη ακόμη ανοχή για περίπου 50.000 φορολογούμενους, που δεν φρόντισαν ακόμα να υποβάλουν τη δήλωσή τους. Μετά την εκπνοή και αυτής της «άτυπης» παράτασης που τους έδωσε το υπουργείο, θα πρέπει να υποστούν τις νόμιμες κυρώσεις για την εκπρόθεσμη υποβολή (ή για μη υποβολή) δηλώσεων φόρου εισοδήματος.

Από την επόμενη κιόλας μέρα θα αρχίσουν οι διασταυρώσεις, για να εντοπιστούν ποιοι δεν υπέβαλαν φορολογική δήλωση. Όσοι πιαστούν, θα δεχτούν ατομική ειδοποίηση, που θα τους πληροφορεί και για τις συνέπειες που θα έχουν.

Για τον εντοπισμό τους η ΓΓΠΣ θα διασταυρώσει τα εξής στοιχεία:

- τις δηλώσεις Φόρου Μισθωτών Υπηρεσιών που υποβάλλουν οι επιχειρήσεις στην εφορία και στις οποίες αναγράφεται ο Αριθμός Φορολογικού Μητρώου κάθε μισθωτού που απασχολούν, με τα ΑΦΜ για τα οποία δεν υποβλήθηκε φορολογική δήλωση.

- το περιουσιολόγιο ακινήτων που έχει «οικοδομήσει» το υπουργείο Οικονομικών στο πλαίσιο της επιβολής του Ενιαίου Τέλους Ακινήτων και του Φόρου Ακίνητης Περιουσίας. Ειδικότερα, θα εντοπιστούν φορολογούμενοι, οι οποίοι έχουν ακίνητα, αλλά δεν έχουν υποβάλει φορολογική δήλωση.

Επίσης, θα γίνει διασταύρωση μεταξύ των στοιχείων για τις δαπάνες ενοικίων που έχουν δηλώσει οι ενοικιαστές και τις αντίστοιχες δηλώσεις εισοδήματος των ιδιοκτητών.

Οι φορολογούμενοι που θα εντοπιστούν -με βάση τις παραπάνω διασταυρώσεις- να μην έχουν υποβάλει φορολογική δήλωση, θα κληθούν να υποβάλουν εκπρόθεσμη δήλωση και θα υποστούν και κυρώσεις.

Συγκεκριμένα:

- θα χάσουν το αφορολόγητο όριο και θα επιβαρυνθούν αυτόματα κατά την εκκαθάριση της φορολογικής δήλωσης με επιπλέον φόρο 500 ευρώ σε ατομική βάση.

- θα τους επιβληθεί προσαύξηση εκπρόθεσμης καταβολής ύψους 1% μηνιαίως.

- θα τους επιβληθεί αυτοτελές πρόστιμο του Κώδικα Βιβλίων και Στοιχείων

Επίσης, δεν θα μπορούν να ενταχθούν στη ρύθμιση για την καταβολή του φόρου εισοδήματος σε πολλές δόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ εκκαθαριστικο Κωστα, και ΝΑΙ ειμαι σιγουρος γι αυτο που ακουσα

Δεν ειμαι σιγουρος ομως οτι θα παραμεινει ετσι .Εχω μια διαισθηση οτι μεχρι να φυγουν απο το γραφειο τους το μεσημερι , κατι θα αλλαξει προς ΠΙΟ σωπηλη παραταση, αλλα δεν ξερω για ποσο και σιγουρα θα ειναι ..πολυ λιγο

Σε φορολογούμενο με εκπρόθεσμη διακοπή εργασιών & ημερομηνία διακοπής 28/2/11 μου εμφάνιζε στην εκκαθάριση όλο το τέλος επιτηδεύματος & όχι τα 2/12 .

Η απάντηση από το taxis ήταν ότι βλέπουν και αυτοί την ημερομηνία διακοπής , οπότε να μην ανησυχώ , το εκκαθαριστικό που θα παραλάβει ο φορολογούμενος ΔΕΝ θα είναι το ίδιο με αυτό που βγάζει μετά την υποβολή της δήλωσης . :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?!!!!!!!!!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΟΥΝ? ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα μόλις μια βλακεία.Επιβεβαίωσα τα στοιχεία και δε πρόσθεσα τη σύζηγο (γάμος 11/2011 δηλωμένος στην εφορία)

Τώρα δε μπορώ να κάνω κάτι να την προσθέσω ?? δε με αφήνει να γράψω το αφμ της πλέον

Τέτοια ώρα όλο βλακείες.....

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ας πει καμιά γνώμη

thanks

Να καλέσεις στην ΓΓΠΣ, να στο διορθώσει. Το έκανα μόλις την Παρασκευή, και τους πήρε 10' για να το διορθώσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συστημα θα μεινει ανοιχτο αλλα ποτε θ αρχισει να βγαζει προστιμα ειναι πολιτικη αποφαση.. Υπαρχει κανεις που να θελει να δημιουργησει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ,. ΚΑΙ ΕΣΤΗΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΑΥΤΑΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΩΔ 049 ΤΙ ΚΑΝΩ;;;;;

ΣΤΗ ΔΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΤΙΜΟ;;;;;

ΓΜΤ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΡΙΞΑΜΕ , ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ,. ΚΑΙ ΕΣΤΗΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΑΥΤΑΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΩΔ 049 ΤΙ ΚΑΝΩ;;;;;

ΣΤΗ ΔΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΤΙΜΟ;;;;;

ΓΜΤ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΟΥ ΡΙΞΑΜΕ , ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

Συνεχίζεις να λες πως έχει πρόστιμο η τροποποιητική Ε1...

Τι δεν καταλλαβαίνεις; τι δεν καταλλαβαίνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορητό υπολογιστή έχω

Κάποιες αντοχές ακόμα μου μένουν

Όποιος/α συνάδελφος από Κατερίνη θεωρεί ότι μπορώ να βοηθήσω στέλνει pm

Μοναδική υποχρέωση να κεράσει τον καφέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΓΙΟΣ ΤΩΝ ΛΟΓΙΣΤΩΝ !!!!!!!!!!!!

Υπάρχει και Άγιος Μνημόνιος!

Agios_Mnhmonios2.jpg

Ο Άγιος Μνημόνιος, όπως με δραματική καθυστέρηση ανακαλύψαμε όλοι, είναι άγιος της Ορθοδοξίας και εορτάζει στις 16 Ιουνίου. Ξεφυλλίστε το ημερολόγιο, αν δεν το πιστεύετε.

%25CE%259C%25CE%259D%25CE%2597%25CE%259C%25CE%259F%25CE%259D%25CE%2599%25CE%259F%25CE%25A3.png

Το εκπληκτικότερο είναι ότι στις 16 Ιουνίου έχει γενέθλια ο Γ. Παπανδρέου (!) , που γεννήθηκε στις 16 Ιουνίου 1952!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?!!!!!!!!!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΟΥΝ? ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ,ΘΕΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΜΑΣ....

Και πως να σας ενημερώσουμε βρε παιδιά.

Παίρνει το μη μέλος μέλος ενός συλλόγου ένα μέλος - που θα ... ξέρει !! - για να ρωτήσει επειδή είναι όλα χαοτικά.

Το μέλος δεν ξέρει και πέρνει τον Πρόεδρο του Συλλόγου αλλά αυτός δεν ξέρει γιατί όλα είναι χαοτικά.

Ο Πρόεδρος πέρνει άλλους Προέδρους αλλά και αυτοί δεν ξέρουν γιατί όλα είναι χαοτικά.

Αποφασίζουν να πάρουν την Ομοσπονδία αλλά και αυτοί δεν ξέρουν γιατί όλα είναι χαοτικά.

Η Ομοσπονδία πέρνει τον Θεοχάρη αλλά αυτός δεν ξέρει γιατί είναι τελικώς θέμα του Υπουργού και όχι όπως νομίζαμε του Θεοχάρη.

Ο Υπουργός δεν ξέρει τι να αποφασίσει γιατί δεν πιστεύει ότι ισχύουν αυτά που του λένε.

Η ΓΓΠΣ δεν έχει λάβει καμμία εντολή (πήραμε τηλέφωνο πριν) αλλά προετοιμάζεται να κάνει το σύστημα να βάζει εκπρόθεσμη υποβολή..

Αρα,

βοηθός μόνο η λογική.

Η δική μου λογική:

Υποβάλλουμε δηλώσεις αφού είναι ανοικτό το σύστημα. Ετσι κι αλλιώς άν τις αφήσουμε πάλι εκπρόθεσμες δεν θα είναι;

Είναι δύσκολο να αλλάξει το εκκαθαριστικό από εμπρόθεσμο σε εκπρόθεσμο.

Εχουν υποσχεθεί στόματα Υπουργείου για δεκαήμερο στον Αύγουστο.

Αν γίνει ένα στραβό, θα επικοινωνήσουμε όλοι οι Συλλόγοι να πλακώσουμε στην αθήνα ίδια ώρα ίδια μέρα.

Συνεχίστε την καταχώρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση από τον πρόεδρο του συλλόγου της περιοχής μου (μόλις μου ήρθε το e mail )

"Η ΣΙΩΠΗΡΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΕΛΗΞΕ ΣΤΙΣ 8 πμ ΣΗΜΕΡΑ.

Η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ "ΑΚΥΡΩΝΕΙ" ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.

Για την ιστορία:

Η τελευταία τηλεφωνικη προσπάθεια για αλλαγή της προθεσμία ςκατά 1-2 ημέρες έγινε εχθες το βράδυ στις 20.30 από τον Πρόεδρο της ΠΟΦΕΕ.

Χωρίς όμως αποτέλεσμα."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως να σας ενημερώσουμε βρε παιδιά.

Παίρνει το μη μέλος μέλος ενός συλλόγου ένα μέλος - που θα ... ξέρει !! - για να ρωτήσει επειδή είναι όλα χαοτικά.

Το μέλος δεν ξέρει και πέρνει τον Πρόεδρο του Συλλόγου αλλά αυτός δεν ξέρει γιατί όλα είναι χαοτικά.

Ο Πρόεδρος πέρνει άλλους Προέδρους αλλά και αυτοί δεν ξέρουν γιατί όλα είναι χαοτικά.

Αποφασίζουν να πάρουν την Ομοσπονδία αλλά και αυτοί δεν ξέρουν γιατί όλα είναι χαοτικά.

Η Ομοσπονδία πέρνει τον Θεοχάρη αλλά αυτός δεν ξέρει γιατί είναι τελικώς θέμα του Υπουργού και όχι όπως νομίζαμε του Θεοχάρη.

Ο Υπουργός δεν ξέρει τι να αποφασίσει γιατί δεν πιστεύει ότι ισχύουν αυτά που του λένε.

Η ΓΓΠΣ δεν έχει λάβει καμμία εντολή (πήραμε τηλέφωνο πριν) αλλά προετοιμάζεται να κάνει το σύστημα να βάζει εκπρόθεσμη υποβολή..

Αρα,

βοηθός μόνο η λογική.

Η δική μου λογική:

Υποβάλλουμε δηλώσεις αφού είναι ανοικτό το σύστημα. Ετσι κι αλλιώς άν τις αφήσουμε πάλι εκπρόθεσμες δεν θα είναι;

Είναι δύσκολο να αλλάξει το εκκαθαριστικό από εμπρόθεσμο σε εκπρόθεσμο.

Εχουν υποσχεθεί στόματα Υπουργείου για δεκαήμερο στον Αύγουστο.

Αν γίνει ένα στραβό, θα επικοινωνήσουμε όλοι οι Συλλόγοι να πλακώσουμε στην αθήνα ίδια ώρα ίδια μέρα.

Συνεχίστε την καταχώρηση.

η πρωτη τεκμηριωμενη αποψη ,,,,μπραβω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα. Οι συνεργατες στελνουν τις δηλωσεις για εκκαθαριση οποτε και εαν γουσταρουν και δεν εχουν καμμια επιπτωση. Αλλωστε τα τμηματα εισοδηματος ειναι σε αδεια απο αρχες Ιουλιου. Οι λογιστες αν δεν στειλουν τις δηλωσεις ειναι υπολογοι στο κρατος, στην εκκλησια, στον γειτονα , στον κουμπαρο της ξαδελφης κλπ ασε που πληρωνουμε και τεραστια προστιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΕΙΛΤΕ ΟΣΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔ.049.

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΗ.

ΑΥΤΑ ΕΩΣ ΝΕΩΤΕΡΑΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ...............

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ..........

ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ

ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ

ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

ΟΥΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ

ΟΥΤΕ ΜΑΛ@ΚΙΕΣ

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΟΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ

ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΟ 50.000 ΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΤΑ ΒΟΔΙΑ 550.000...!!!!!! ΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΨΕΜΑΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΨΕΜΑΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία:

Η τελευταία τηλεφωνικη προσπάθεια για αλλαγή της προθεσμία ςκατά 1-2 ημέρες έγινε εχθες το βράδυ στις 20.30 από τον Πρόεδρο της ΠΟΦΕΕ.

Χωρίς όμως αποτέλεσμα."

Μίλησα σήμερα το πρωί. Δεν μπορούσε να ξέρει τι ακριβώς θα γίνει. Είπε ότι θα συνεχίσουν τις πιέσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...