Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

08:03 ΩΡΑ ΤΑΞΙΣ ΠΗΡΕ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΟΛΕΣ ΠΗΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΠΗΓΑΝ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΣΤΕΙΛΑ 5 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΔΙΚΑ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΙΣ 7.59 ΑΚΡΙΒΩΣ . ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ? ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΙΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ. ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΣΤΕΙΛΑ 5 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΔΙΚΑ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΙΣ 7.59 ΑΚΡΙΒΩΣ . ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ? ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΙΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ. ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ.

1, δεν ξερω αν ανακοινωσαν ,? πεσ μου, 2. στο μεγκα βγηκε ο θεοχαρησ και ειπε οτι αυτοι ετοιμαζονται να μη δειχνουν τα εκκα θαριστικα ,,εκκαθαριση , και ειπε ειναι στο χερι του υποργου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στελνετε να εχουμε ροη ,ο θεοχαρης ειπε για χθες πολυ καλη ροη , οποτε ,,,

τελικα το πρωτο θεμα που εγραψε για τριτη ραδιο αρβυλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ακουστε τι καταλαβα εγω που τον ακουσα τον ...αστυνομο

ΕΙΠΕ ΕΠΙ ΛΕΞΗ , Τυπικα ειναι εκπροθεσμες απο τις 8 η ωρα το πρωι και φιαχνουμε μια αλλαγη στο συστημα για να μη δινει εκκαθαριστικο

Αυτο για μενα σημαινει οτι θα χαρακτηριστουν εκπροθεσμες οσες υποβληθηκαν μετα τισ 8 η ωρα και ο ..Χαρης κανει την αλλαγη που ειπε γιατι το εκκαθαριστικο ΤΩΡΑ δειχνει ποσα χωρις προστιμα, δλδ ΑΛΛΟ εκκαθαριστικο βλεπεις και ΑΛΛΟ ( με Προστιμο) θα παρεις. Και φυσικα χανεις και τα ..δικαιωματα

ΕΙΠΕ ομως και οτι δεν ειναι δικο του θεμα η παραταση αλλά του ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ. ΕΙπε οτι ΑΝ δωσει το υπουργειο , εχει καλως.

Η εντολη που εχει αυτη τη στιγμη λεει ΛΗΞΗ στις 8 το πρωι ( που μας περασε)

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τασο εισι σιγουρος για αυτο? Δηλαδη αλλο εκκαθαριστικο βγαζεις απο το Taxisnet και αλλο θα σου στειλουν? Δυσκολο μου φαινεται καθως εχει παρει αριθμο η δηλωση και εχει εκτυπωσει ηδη εκκαθαριστικο... Για να δουμε τι αλλο μας περιμενει με τους Θεοχαρηδες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον φίλο SARAKINO δύο λινκ σχετικά με τον προστάτη άγιο των λογιστών , βοήθειά μας

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=77272

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=16009&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο e-nikos.gr αναφέρει ότι μέχρι την Τρίτη θα λειτουργεί για όσους είχαν πάρει κλειδάριθμο έως και την Παρασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον φίλο SARAKINO δύο λινκ σχετικά με τον προστάτη άγιο των λογιστών , βοήθειά μας

http://www.taxheaven...showtopic=77272

http://www.taxheaven...howtopic=16009

Σ΄ ευχαριστώ, θα τα δω μόλις συνέλθω από το στραπάτσο που μας κάνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ΄ ευχαριστώ, θα τα δω μόλις συνέλθω από το στραπάτσο που μας κάνανε.

μεχρι στιγμης το πρωτο θεμα και το ενικος λενε τα ιδια πραγματα .λετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους μόνους που νιώθω τη ανάγκη να ευχαριστήσω είναι όλους εσάς που είσασταν εδώ, χωρίς εσάς η ψυχολογία μου θα έπιανε πάτο, μαζί σας σε ότι χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ηλίας ο καλός Λογιστής σας

Απαράδεκτο αυτό που μου συμβαίνει , δουλεύω μέρα νύχτα , δεν βλέπω να τελειώνω , διότι έχω φτάσει στα όρια μου . Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλος κλάδος που να περνάει αυτό που περνάμε εμείς αυτές τις μέρες . Δώστε μια παράταση , 5 ή 10 ημερών να τελειώσουμε όλοι με τις φορολογικές δηλώσεις . Να ησυχάσουν και τα τηλέφωνα από τους πελάτες που πέρνουν τηλέφωνο από το πρωί . Ποιος άλλος άνθρωπος μπορεί να δουλέψει έτσι ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...