Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισκέπτη Επισκέπτης

ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΕ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ΕΧΕΙ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ!ΑΝ ΣΒΗΣΩ ΤΟΝ 013 ΦΟΡΟΣ 560,00

ΤΗ ΚΑΝΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πληροφορια που λεει οτι αυριο η ΔΟΥ θα παραλαμβανει χειρογραφες και σε πακετα, οπως επισης το ιδιο και την Παρασκευη ισχυει 100% για οσους εχουν πολλες ακομα εγω εχω 4 καλη δυναμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕΤΑ ΚΟΠΩΝ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΩΝ!Καλο κουραγιο και δυναμη σ αυτους που συνεχιζουν...Καλο ξημερωμα.Αλλη τετοια χρονια δεν αντεχεται,γι αυτο να δουμε τι θα γινει απο δω και περα ,μολις ανασανουμε λιγο.ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΓΑΙΔΟΥΡΙΝΑ. ΑΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ.ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ Σ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ. ΤΕΛΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΦΕΤΟΣ.

ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ... ΚΛΑΦΤΟΝ.... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.... ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ.

ΥΓ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΗΘΙΚΗΣ ΤΑΞΗΣ, ΤΗΝ ΥΠΕΒΑΛΛΑ 2.24 ΜΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΣΕ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ΕΧΕΙ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ!ΑΝ ΣΒΗΣΩ ΤΟΝ 013 ΦΟΡΟΣ 560,00

ΤΗ ΚΑΝΩ!

ΕΓΩ ΕΣΒΗΣΑ ΤΟΝ 013 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΟΠ/ΚΗ ΔΗΛΩΣΟΥΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω βάλει την κοπέλα μου και στέλνω αβέρτα με ποσά στο 049. Αφού μας αντιμετωπίζουν σαν να είμαστε μηχανές , και εμείς θα συμπεριφερθούμε ανάλογα .

λεω να αρχισω να στελνω και γω με ποσα στο 049 , το θεμα ειναι αν θα δεχθουν τροπ/κες-συμπληρωματικες ? , θα δουμε , θα το ξημερωσουμε και σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πληροφορια που λεει οτι αυριο η ΔΟΥ θα παραλαμβανει χειρογραφες και σε πακετα, οπως επισης το ιδιο και την Παρασκευη ισχυει 100% για οσους εχουν πολλες ακομα εγω εχω 4 καλη δυναμη

τι σοι πληροφορια ειναι αυτη , ?, να αρχισουμε πακετα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη na eisai kala

Μη λετε ποσες εχουμε.Να λετε πολλες.Θα ακουσει ο Θεοχαρης και θα κλεισει το μαγαζι.ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΑΒΕΡΤΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΟΗ.

ΡΟΗ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ? ΡΟΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ.

ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ:

Μπορειτε να δημοσιευσετε μετα το περας την λογιστικης περιοδου ( οπως θα ελεγε και η Ποφεε) ολους αυτους τους διαλογους των συναδελφων ,την κραυγη αγωνιας ,την αδικια,την καταπατηση της ανθρωπινης προσωπικοτητας και αντοχης,τις απληρωτες εργατοωρες που μας επεβαλε Ο ΚΑΚΟΣ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΕΣ.

ΤΙΤΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΒEST SELLLER

( Tιτλους θα προτεινω μολις τελειωσω να υπηρετω το συστημα....μετα τις 6,59 ? 7,59 ? 8 ? ποιος ξερει .......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα προσπαθω να στειλω Ε3 & δεν δεχεται υποβολή αλλα μονο προσωρινη αποθηκευση & δεν μπορω να στειλω την δηλωση .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ Ε Λ Ο Σ ξεκιναω διακοπες γιατι τα παιδια μου θα υποβαλουν αιτηση υοθεσιας βαρεθηκανε να με βλεπουν στις 4 τα ξημερωματα να δουλευω.

Καλη συναμη στους υπολοιπους συναδελφους και ελπιζω το επομενο καλοκαιρι να ειναι καλυτερο (εχω κανει 3 μπανια φετος ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω βάλει την κοπέλα μου και στέλνω αβέρτα με ποσά στο 049. Αφού μας αντιμετωπίζουν σαν να είμαστε μηχανές , και εμείς θα συμπεριφερθούμε ανάλογα .

ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ . ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΦΜ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΩΣ ΚΑΤΟΧΟ ΤΟΥ ΑΦΜ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ. ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΓΡΑΜΜΑΤΟΚΥΒΩΤΙΟ Ή ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ? ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αυτοι οι anonymous τι στο διαολο κανουν? δεν μπορουν να χακεψουν το κωλοσαιτ τους μπας και παμε για υπνο?

αν υπηρχαν πραγματικα οι ανωνυμους θα το ειχαν κανει. Αλλα δεν υπαρχουν, παραμυθια της χαλιμας ειναι κ οι ανωνυμους και οι επωνυμους ακομα και οι ψευδονυμους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ

ΔΙΑΦΩΤΙΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ , ΓΙΑΤΙ το μυαλο δε δουλευει καλα τωρα,εννοεις λογικα ιατρικα, και τι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Που να ζητάνε παράταση από τον Θεό και να μην τους δίνει....

Ή να τους δώσει μία με πολύ πόνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και του χρονου. Καλη δυναμη σε οσους συνεχιζουν.

Και μην ξεχνιομαστε απο αυριο πρεπει να αρχισει ο αγωνας

για να εχουμε ανθρωπινες συνθηκες του χρονου αλλα και ολο τον χρονο.

Καλη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΑΦΩΤΙΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ , ΓΙΑΤΙ το μυαλο δε δουλευει καλα τωρα,εννοεις λογικα ιατρικα, και τι αλλο

ΕΝΟΙΚΙΑ , ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ , ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΖΩΗΣ

ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΘΕΩΡΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ..ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΟΙΚΙΑ , ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ , ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΖΩΗΣ

ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΘΕΩΡΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ..ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ

να σαι καλα, λογικα οι εφοριες θα τις δεχθουν?, και σε επαγγ/τικα ε3 μηδενικο,?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...