Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξαναεβαλα και ακουσα τον θεοχαρη να λεει με το στομα αλλα και με τη γλωσσα του σωματος (τοτε στον σκαι) οτι θα δουμε αν θα εχει ενδιαφερων και υπαρχουν αρκετες , οποτε ? :blink::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΡΟΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕ..... ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ.... ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΤΟΝ 049...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη ρε παιδιά το σύστημα αν κλείσει θα κλείσει 6,59 ή 7,59 ???

(Πάντως κατά τη γνώμη μου θα μείνει ανοιχτό αν λάβουν υπόψη τη σημερινή ροή που καταλαβαίνω είναι αρκετή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΡΟΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕ..... ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ.... ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΤΟΝ 049...

ΠΑντως αν τον βλεπατε σαν να ηθελε να το πει αλλα το σκεφτοταν , αξιζει να δειτε το βιντεο απο το σκαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έχουν μείνει 3. Η μια είναι σχετικά απλή, η άλλη ελ.επαγγελματία που δεν είμαι και πολύ σίγουρη ότι μου έχει φέρει όλα τα χαρτιά και η 3η και φαρμακερή ατομική με γ κατηγορίας βιβλία που δεν έχω κλείσει ισολογισμό :wacko:.

Η πλάκα είναι ότι βρίσκομαι στην Μεταμόρφωση και έχει πανηγύρι και το κεφάλι από τα κλαρίνα έχει γίνει καζάνι. :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

Ούφ έφυγε και η μία ... βέβαια κάποιες έχουν ψιλο(!!!)λαθάκια .... αλλά τέτοιες ώρες και με τέτοια πίεση τέτοια λόγια ...

Οι άλλες τρεις όπως έγραψα παραπάνω θα πάνε στην αγαπητή ΔΟΥ και ότι ήθελε προκύψει ......

Αντοχές τέλος

Και να ήθελα και να μπορούσα είναι αδύνατον ....

Καληνύχτα και καλό κουράγιο σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι μια ερωτηση ελ επαγγελματιας που εχει κανει διακοπη μπλοκαρε ο κωδικος (ειχε παρει κλειδαριθμο και δεν το ηξερε κανεις μαλλον εχει αλλαξει κωδικους) Δεν ακτατιθεται η δηλωση με τιποτα ουτε με μαγια

Ερωτηση μπορει να παει στη ΔΟΥ λογω αδυναμιας να κατατεθει εμπροθεσμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΟΣ...

Μόλις έστειλα και την δικιά μου....

μείνανε κανα 5-6 συνταξιούχοι που δεν έχω κωδικούς και θα τις πάω εφορία για κατάθεση..

Τι ήταν κι αυτό το φετινό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έμειναν γύρω στις 50 και είναι οι πιο δυνατές.....δηλαδή πληρώνουν μεγάλα ποσά...οπότε αν το κλείσει το σύστημα θα τις δώσω του χρόνου και θα πάρουν τα....................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω βάλει την κοπέλα μου και στέλνω αβέρτα με ποσά στο 049. Αφού μας αντιμετωπίζουν σαν να είμαστε μηχανές , και εμείς θα συμπεριφερθούμε ανάλογα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ???

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως ειμαι ακομα εδω, κ αυτο το καλοκαιρι...Πως μου ηρθε τωρα αυτο???

Κ εμεις παροντες με αρκετες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έμειναν γύρω στις 50 και είναι οι πιο δυνατές.....δηλαδή πληρώνουν μεγάλα ποσά...οπότε αν το κλείσει το σύστημα θα τις δώσω του χρόνου και θα πάρουν τα....................................

ki egw kapws etsi eimai..... k den antexw allo.... kleinoyn ta matia moy....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den tin paleyw allo...

pleon kanw lathi.... eimai apo tis 7 to prwi de paei allo...

oytws i allws.... an kleisei.... egw katastrafika....

lew na paw kana diwro na koimithw (ston kanape toy grafeioy ennoeitai... gt to spiti to xoyme ksexasei pia..) mallon tha sas prolavw edw.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ . ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΦΜ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΩΣ ΚΑΤΟΧΟ ΤΟΥ ΑΦΜ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ. ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΓΡΑΜΜΑΤΟΚΥΒΩΤΙΟ Ή ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ? ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη παναις

καλα αυτοι οι anonymous τι στο διαολο κανουν? δεν μπορουν να χακεψουν το κωλοσαιτ τους μπας και παμε για υπνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...