Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιάνω την τελευταία για το σύστημα ... και μένουν 3 αγγούρια που θα πάνε χειρόγραφες στην ΔΟΥ ένας που τα τίναξε και η γυναίκα του και ένα μπουμπούκι με αγορά ΕΙΧ μετρητοίς αλλά που τα βρήκε ????

οι χειρόγραφες με πρόστιμο ή υπάρχει κάποια μαλαγανιά να το γλυτώσουμε ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ένα γνωρίζω .. ότι όσα και να μάθω πάλι λάθη θα κάνω ... αλλά το ταπεινό μου ένστικτο μου λέει οτι το σύστημα δεν θα κλείσει αυριο στις 8 (ούτε στις 8:01) ...

παρακαλώ οι αντιδράσεις όχι όλες μαζί :wub: .... ευχαριστώ !!

ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙ να πειράξει κανείς το Χριστινάκι..... πίσω και σας έφαγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΥΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

συγγνωμη που επαναλαμβανω κατι που εχω ξαναπει , αν ειναι δυνατον μην το αναφερτε οσοι εχετε τελειωσει γιατι αγχωνωμαστε περισσοτερο , νοιωθω οτι ειμαι ο μονος στην ελλαδα με τοσες πολλες δηλωσεις και παω να τρελαθω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πετυχατε πανω στο διαλειμμα για μασα κ με τσακισατε κ οι δυο σας ατιμες γυναικες.... ακους εκει μεταεξεταστεος! Απλααα..... εμ..... με πετυχατε ντεφορμε.....

ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να είστε ντεφορμέ αγαπητέ συνάδερφε! ΣΕΝΙΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ακόμη και στον ύπνο! Μπορεί να σε καλέσουν στο κινητό από το υπουργείο για ειδικές αποστολές που ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός θέματος αλλά ποιός είναι ο προστάτης `Αγιος των λογιστών?

ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ και ο Αγιος ΙΩΒ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να είστε ντεφορμέ αγαπητέ συνάδερφε! ΣΕΝΙΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ακόμη και στον ύπνο! Μπορεί να σε καλέσουν στο κινητό από το υπουργείο για ειδικές αποστολές που ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ!

gox και ντεφορμέ ... ΖΑΜΕ !!! :P

ΕlenαAnele σου εχω πει πόση αδυναμία σου έχω ε ???? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΑΝ ΔΕ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ... ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????????? ΘΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΑΣ??????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράγιο σε όλους χωρίς άγχος. Τι να γίνει πρέπει να κάνουμε την δουλειά μας. Πιστεύω πως δεν θα επαναληφθεί το φετινό. Όποια λάθη έγιναν θα κάνουμε κάποιες τροποποιήσεις και θα τελειώσει το θέμα.

Πάνω απ' όλα είναι η υγεία μας και δεν πρέπει να την χαλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη σταυρος

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΑΝ ΔΕ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ... ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????????? ΘΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΑΣ??????????????

μακαρι να ειναι μονο τα γραφεια μας!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη σταυρος

και ολο το αγχος και η αγωνια εχει να κανει με το χασιμο του αφορολογητου , αν μεινουν σε καποιον 10 δηλωσεις θα επιβαρυνοταν ενα ποσο που θα μπορουσε να αντιμετωπιστει. σημερα θα επιβαρυνθει με 5000 ευρω. αυτο δε νομιζω οτι μπορει να το αντεξει κανενας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά τα ιστορικά ήταν ο πρώτος που κράτησε διπλογραφικό σύστημα στο μοναστήρι και υιοθέτησε τις βασικές αρχές της Λογιστικής ......

Θα μπορούσα να ψάξω στο διαδίκτυο , αλλά αυτή τι στιγμή δεν υπάρχει περίπτωση .

ΥΓ Το είχα γράψει παλαιότερα , υπάρχουν συνάδελφοι που είναι στο χείλος της καταστροφής αλλά και συνάδελφοι που είναι ψυχολογικά χάλια και υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να υπάρχουν προβλήματα και τότε πραγματικά θα πρέπει κάποιοι να λογοδοτήσουν ....

Αποστόλη, με έπιασες αδιάβαστο. Δεν ήξερα για την λογιστκή επίδοση του μοναχού. Θα το δω και εγώ. Συγχαρητήρια στον Κωστή, που το έφερε στο φως και σε σένα για τις πληροφορίες. Πάντως , σχετικά με το Υ.Γ., μάλλον προς τα μοναστήρια θα οδεύσουν πολλοί από μας, μετά από τις δηλώσεις. Εδώ στην Πάρο, μια και μιλάς για καταστροφή, το ΣΔΟΕ σακάτεψε 4 λογιστικά γραφεία, τα πιο μεγάλα στο νησί. Θα τα πούμε αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη που επαναλαμβανω κατι που εχω ξαναπει , αν ειναι δυνατον μην το αναφερτε οσοι εχετε τελειωσει γιατι αγχωνωμαστε περισσοτερο , νοιωθω οτι ειμαι ο μονος στην ελλαδα με τοσες πολλες δηλωσεις και παω να τρελαθω.

συγγνωμη που επαναλαμβανω κατι που εχω ξαναπει , αν ειναι δυνατον μην το αναφερτε οσοι εχετε τελειωσει γιατι αγχωνωμαστε περισσοτερο , νοιωθω οτι ειμαι ο μονος στην ελλαδα με τοσες πολλες δηλωσεις και παω να τρελαθω.

mpaaaa... eimai k egw edw.... mazi tha tin desoyme tin petra.....xaxaxa..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Θεοχάρης αν προσέξατε καλά είπε ότι υπάρχει σχεδιασμός να μείνει το σύστημα ανοιχτό έως την Δευτέρα...δεν ήταν αρνητικός ούτε κάθετος.

Αν λέω τώρα(ξέρω ότι κάποιοι θα με βρίζετε)το συσχετίσουμε λίγο με την ενημέρωση που είχαμε από την ΠΟΦΕΕ ότι αρχικά θα είναι έως τις 5/08 αλλά το σύστημα θα παραμείνει ανοιχτό 10 μέρες...νομίζω πως κάτι σημαίνει.

Καλό κουράγιο...καλή δύναμη σε όλους σας παιδιά!!!

Δυστυχώς θα μείνει ανοιχτό , αλλά οι δηλώσεις που θα υποβάλλονται θα είναι από χέρι εκπρόθεσμες, με τις γνωστές συνέπειες. Το θέμα είναι από ποια ώρα θα αρχίσει το εκπρόθεσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καλημέρα μου, 8 τεμάχια ακόμη και λέω να ξεκινήσω από την δήλωση του πατέρα μου. :rolleyes:

Καλή δύναμη σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρώτησα και πιο πάνω, γιατί να μην τις δεχτούν;

Και που αναφέρει πως υπάρχει πρόστιμο όταν κάνουμε τροποποιητική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ .

αμα ειμαστε σιγουροι γι αυτο τοτε , κατι γινεται ,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Καλά κρατώ ακόμα

Καλησπέρα σε όλους.

Και εγώ εδώ παίδες με άλλες 12 (μαζί με την δική μου).

Τις 4-5 θέλω να τις κάνω σωστές, τις υπόλοιπες όπως να έχει και μετά τροποποιητικές.

Καλή δύναμη σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...