Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτή την ώρα έχω 50 αποθηκευμένες και 10 άπιαστες, συν την δική μου. Κανονικά στις 12 ώρες που απομένουν και με ρυθμό 5 την ώρα , προλαβαίνω. Η αιτία που παρεμβαίνω είναι ότι σήμερα συνειδητοποίησα ότι ο κλάδος μας είναι υπό διωγμό. Οχι για τις παρατάσεις της τελευταίας στιγμής, που δεν δίνουν και , σε τελευταία ανάλυση, το είχαν δηλώσει από τις 31/7, αλλά για το γεγονός ότι ρίχνουν σε μας την ευθύνη για την καθυστέρηση της υποβολής των δηλώσεων. Και αύριο θα πουν ότι μας ζόρισαν και οι δηλώσεις έφυγαν αμέσως. Και για όσες δεν προλάβουμε θα κληθούμε να πληρώσουμε τα σπασμένα, γιατί οι πελάτες δεν φταίνε, έστω και αν έφεραν χθες τα στοιχεία που τους ζητήσαμε. Από αύριο είτε δώσουν είτε δεν δώσουν παράταση, θα πρέπει εμείς να ζητήσουμε την ανάληψη της ευθύνης από τους "εκπροσώπους" μας, όσο ψηλά και αν βρίσκονται και από τα υπεύθυνα όργανα της πολιτείας, για την δυσλειτουργία του συστήματος, αλλά και για την "χαριστική" παράταση των δεύτερων εκλογών, που μας αποσυντόνισε εντελώς. Να ζητήσουμε , επιτέλους , να ακούσουν τα αιτήματα ενός κλάδου, που κυριολεκτικά στηρίζει την οικονομία της χώρας, αφού από μας εξαρτάται η είσπραξη των εσόδων που τόσο επιτακτικά ζητάνε τα μεγάλα αφεντικά της τρόϊκας. Από αύριο, χωρίς να σημαίνει ότι εμείς αποποιούμαστε το μέρος της ευθύνης που μας αναλογεί, πρέπει να ζητήσουμε, να απαιτήσουμε την αλλαγή της δομής και λειτουργίας του κλάδου μας, τον συντονισμό και την κατανομή αναλογικά της ευθύνης σε κάθε ανωτεροβάθμιο όργανο, που σήμερα , που ο κόμπος έφθασε στο χτένι, δεν βγαίνουν να μας εξηγήσουν πως φτάσαμε σε αυτό το χάλι, πως καταντήσαμε να παραμιλάμε και να κρατάμε ανοιχτά τα βλέφαρά μας με ξυλάκια για να προλάβουμε την "προθεσμία", μια λέξη που είναι ισοδύναμη πια, με τον εφιάλτη. Με κίνδυνο να γίνω κακός, θέλω να ζητήσω να μη τα βάζουμε με την ΓΓΠΣ και τον Θεοχάρη. Αυτοί εκτελούν εντολές. Αλλοι κρατούν τα κλειδιά, σε αυτούς πρέπει να απευθυνθούμε από αύριο και να ζητήσουμε εξηγήσεις για το κατάντημα και την πλήρη υποβάθμιση του κλάδου των "Λογιστών-Φοροτεχνικών", βλέπε άμισθων υπαλλήλων του κράτους, που θα πέσουμε μέχρις ενός, τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι... Αυτά και καλό κουράγιο όσοι είσαστε πάνω στο πληκτρολόγιο και καλή ξεκούραση στους τυχερούς που πρόλαβαν, δεν τους ζηλεύω, τους συγχαίρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia as me boh8hsei kapoios....

Έχεις πάρει απάντηση:

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 06:52 μμ

snapback.pngELENH36, κατά 05 Αύγουστος 2012 - 06:30 μμ, λόγο:

ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΕΧΩ 13 ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΛΟΥΣ.. ΒΑΖΩ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΩ??? ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΥΝΗΜΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΤΑΕΙ ΑΦΜ

ΗΡΕΜΗΣΕ Η ΛΥΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ Ε3.ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΣΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ.ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 905 ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΑΘΡΟΙΣΜΑ ΤΩΝ ΕΝΟΙΚΙΩΝ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ + ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 905 ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΟΙΚΙΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΚΑ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα μόλις μια βλακεία.Επιβεβαίωσα τα στοιχεία και δε πρόσθεσα τη σύζηγο (γάμος 11/2011 δηλωμένος στην εφορία)

Τώρα δε μπορώ να κάνω κάτι να την προσθέσω ?? δε με αφήνει να γράψω το αφμ της πλέον

Τέτοια ώρα όλο βλακείες.....

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ας πει καμιά γνώμη

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα μόλις μια βλακεία.Επιβεβαίωσα τα στοιχεία και δε πρόσθεσα τη σύζηγο (γάμος 11/2011 δηλωμένος στην εφορία)

Τώρα δε μπορώ να κάνω κάτι να την προσθέσω ?? δε με αφήνει να γράψω το αφμ της πλέον

Τέτοια ώρα όλο βλακείες.....

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ας πει καμιά γνώμη

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός θέματος αλλά ποιός είναι ο προστάτης `Αγιος των λογιστών?

Δεν κάνω πλάκα.

Το έχουμε γράψει στο καταστατικό του Συλλόγου μας.

Είναι ο Δαμασκηνός Νεομάρτυς, ο Χιλανδαρινός ο προστάτης των λογιστών και εορτάζει στις 16 Ιανουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΠΙΛΛΥ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ .ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΗ.ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΩΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΕΒΒΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΡΩΤΑ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΟΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την ώρα έχω 50 αποθηκευμένες και 10 άπιαστες, συν την δική μου. Κανονικά στις 12 ώρες που απομένουν και με ρυθμό 5 την ώρα , προλαβαίνω. Η αιτία που παρεμβαίνω είναι ότι σήμερα συνειδητοποίησα ότι ο κλάδος μας είναι υπό διωγμό. Οχι για τις παρατάσεις της τελευταίας στιγμής, που δεν δίνουν και , σε τελευταία ανάλυση, το είχαν δηλώσει από τις 31/7, αλλά για το γεγονός ότι ρίχνουν σε μας την ευθύνη για την καθυστέρηση της υποβολής των δηλώσεων. Και αύριο θα πουν ότι μας ζόρισαν και οι δηλώσεις έφυγαν αμέσως. Και για όσες δεν προλάβουμε θα κληθούμε να πληρώσουμε τα σπασμένα, γιατί οι πελάτες δεν φταίνε, έστω και αν έφεραν χθες τα στοιχεία που τους ζητήσαμε. Από αύριο είτε δώσουν είτε δεν δώσουν παράταση, θα πρέπει εμείς να ζητήσουμε την ανάληψη της ευθύνης από τους "εκπροσώπους" μας, όσο ψηλά και αν βρίσκονται και από τα υπεύθυνα όργανα της πολιτείας, για την δυσλειτουργία του συστήματος, αλλά και για την "χαριστική" παράταση των δεύτερων εκλογών, που μας αποσυντόνισε εντελώς. Να ζητήσουμε , επιτέλους , να ακούσουν τα αιτήματα ενός κλάδου, που κυριολεκτικά στηρίζει την οικονομία της χώρας, αφού από μας εξαρτάται η είσπραξη των εσόδων που τόσο επιτακτικά ζητάνε τα μεγάλα αφεντικά της τρόϊκας. Από αύριο, χωρίς να σημαίνει ότι εμείς αποποιούμαστε το μέρος της ευθύνης που μας αναλογεί, πρέπει να ζητήσουμε, να απαιτήσουμε την αλλαγή της δομής και λειτουργίας του κλάδου μας, τον συντονισμό και την κατανομή αναλογικά της ευθύνης σε κάθε ανωτεροβάθμιο όργανο, που σήμερα , που ο κόμπος έφθασε στο χτένι, δεν βγαίνουν να μας εξηγήσουν πως φτάσαμε σε αυτό το χάλι, πως καταντήσαμε να παραμιλάμε και να κρατάμε ανοιχτά τα βλέφαρά μας με ξυλάκια για να προλάβουμε την "προθεσμία", μια λέξη που είναι ισοδύναμη πια, με τον εφιάλτη. Με κίνδυνο να γίνω κακός, θέλω να ζητήσω να μη τα βάζουμε με την ΓΓΠΣ και τον Θεοχάρη. Αυτοί εκτελούν εντολές. Αλλοι κρατούν τα κλειδιά, σε αυτούς πρέπει να απευθυνθούμε από αύριο και να ζητήσουμε εξηγήσεις για το κατάντημα και την πλήρη υποβάθμιση του κλάδου των "Λογιστών-Φοροτεχνικών", βλέπε άμισθων υπαλλήλων του κράτους, που θα πέσουμε μέχρις ενός, τοις κείνων ρήμασι πειθόμενοι... Αυτά και καλό κουράγιο όσοι είσαστε πάνω στο πληκτρολόγιο και καλή ξεκούραση στους τυχερούς που πρόλαβαν, δεν τους ζηλεύω, τους συγχαίρω...

Αύριο το πρωί θα μιλήσω με τον πρόεδρο μας και θα προτείνω να επικοινωνίσω με όλα τα μέλη μας για να μου πουν τον αριθμό των δηλώσεων που τους εχουν απομείνει και να στείλουμε ένα ενημερωτικό δελτίο στην ΠΟΦΕΕ...προτείνω....προτρέπω όλους να προβούν στην ίδια κίνηση μέλη και μη...

υπόψιν ότι έχω δύο και τελειώνω τον φετινό μου εφιάλτη που όμως ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ...γιατί απλούστατα δεν θέλω να τον ξαναζήσω.

Και θα κάνω ότι μπορώ ότι περνάει από το χέρι μου για να το πετύχω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω οτι αυτη τη στιγμη το θεμα το διαβαζουν 85 φανταζομαι αμεσα ενδιαφερομενοι Απο 20 ναχει ο καθενας 1700 500-ρικα! Α ρε Θεοχαρη εχω 3 που μονες τους ειναι 300000 φορος Ας τ αφησουμε τα 1500 στα 300000 ειναι τριχες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο το πρωί θα μιλήσω με τον πρόεδρο μας και θα προτείνω να επικοινωνίσω με όλα τα μέλη μας για να μου πουν τον αριθμό των δηλώσεων που τους εχουν απομείνει και να στείλουμε ένα ενημερωτικό δελτίο στην ΠΟΦΕΕ...προτείνω....προτρέπω όλους να προβούν στην ίδια κίνηση μέλη και μη...

υπόψιν ότι έχω δύο και τελειώνω τον φετινό μου εφιάλτη που όμως ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ...γιατί απλούστατα δεν θέλω να τον ξαναζήσω.

Και θα κάνω ότι μπορώ ότι περνάει από το χέρι μου για να το πετύχω!!!

Και εμείς είμαστε stand by στα Χανιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμείς είμαστε stand by στα Χανιά...

Ειλικρινά χαίρομαι που επιστρέψατε δυναμικά!

Αυτό που πρέπει όλοι μας να καταλάβουμε είναι ότι η δύναμη είναι στα δικά μας χέρια.

Αλλώστε το αποδείξαμε φέτος ακόμη μία φορά...αποδείξαμε τι αξίζει ο καθένας μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://kartesios.com/?p=92104

Την ίδια ώρα, σου κρύβουν τα ονόματα των πραγματικά μεγάλων φοροφυγάδων που δήλωναν εισόδημα 20 χιλιάδων ευρώ, αλλά βρέθηκαν με λογαριασμούς εκατομμυρίων στην Ελβετία. Ούτε που θα τους μάθεις αυτούς. Ούτε θα τιμωρηθούν ποτέ, καθώς οι Μένγκελε που σε κυβερνούν τους παρακαλούν να επιστρέψουν στις ελληνικές τράπεζες τα χρήματά τους και τους υπόσχονται ασυλία για τη φοροδιαφυγή. Δηλαδή, τιμωρούν αυτόν που δεν κόβει αποδείξεις για έναν καφέ, αλλά σαλιαρίζουν με αυτούς που κλέβουν δισεκατομμύρια. Σε δουλεύουν, σε φτύνουν, σε διώχνουν, σε σκοτώνουν ανθρωπάκο. Αν δε μπορείς να λυπηθείς τον εαυτό σου, λυπήσου τουλάχιστον τα παιδιά σου. Αν πρόλαβες να κάνεις, πριν γίνουν ακριβά. Ξεσηκώσου ρε, τι περιμένεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη PANAGIOTHS AIGIO

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΑΦΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΟΙΚΟΥΝΕ ΠΑΝΕ ΓΛΥΦΩΝΤΑΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ .ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΠΙ .ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΛΟΙ

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΑΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΣΤΟ Ε1 ΠΙΝΑΚΑΣ 5, ΟΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΤΑΔΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΛΠ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ...?? ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟ.. ΠΩΣ??!

ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΜΗΔΕΝ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ 5?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνω πλάκα.

Το έχουμε γράψει στο καταστατικό του Συλλόγου μας.

Είναι ο Δαμασκηνός Νεομάρτυς, ο Χιλανδαρινός ο προστάτης των λογιστών και εορτάζει στις 16 Ιανουαρίου.

Κωστή, πές μου κάτι : Υπήρχαν λογιστές το 1771 που τον κρέμασαν τον φουκαρά τον καλόγερο γιατί είχε σχέσεις με μια μουσουλμάνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα μόλις μια βλακεία.Επιβεβαίωσα τα στοιχεία και δε πρόσθεσα τη σύζηγο (γάμος 11/2011 δηλωμένος στην εφορία)

Τώρα δε μπορώ να κάνω κάτι να την προσθέσω ?? δε με αφήνει να γράψω το αφμ της πλέον

Τέτοια ώρα όλο βλακείες.....

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ας πει καμιά γνώμη

thanks

Δυστυχώς...., πρέπει να στο ξεκλειδώσουν από το ταξις και δεν γίνεται άμεσα (χρειάζεται 5-6 ώρες) το ξέρω γιατί την είχα πατήσει πριν 2 εβδομάδες. Προχώρα στα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ .ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΗ.ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΩΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΕΒΒΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΡΩΤΑ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΜΠΡΟΘΕΣΜΟΙ.

Συναδελφοι καλησπέρα .Και εγω τελειωσα πριν τρεις μερες , πηγα για μπάνιο Παρασκευη- Σαββατο και γύρισα σήμερα ολο τύψεις πρώτα για τον εαυτό μου μηπως αφησα κάτι σε εκκρεμότητα και δευερον για ολους τους συναδέλφους που το "παλευουν" ακομη. Συμφωνω απολυτα με τον παραπάνω συναφελφο. ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΑΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΣΤΟ Ε1 ΠΙΝΑΚΑΣ 5, ΟΤΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΤΑΔΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΛΠ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ...?? ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟ.. ΠΩΣ??!

ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΜΗΔΕΝ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ 5?

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...