Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να υπενθυμίσω επίσης ότι έτσι όπως τα έκαναν τα πράγματα το αποτέλεσμα θα είναι ένα χάος , συμπληρωματικές , τροποποιητικές και πάει λέγοντας , φανταστείτε λοιπόν εργατοώρες και κόστος για το Δημόσιο ..... Και μη νομίζετε ότι όλες θα έχουν μόνο το 049 , εμείς ας πούμε θα στείλουμε 2-3 που έχουν πρόβλημα με την ηλίκια (μητρώο δηλαδή) και εκεί που το κράτος νομίζει ότι θα πάρει 600-1000 ευρώ από τις συγκεκριμένες δηλώσεις θα πάρει τα ........ μας ....

Εμείς υπολογ΄ζιω ότι έχουμε ελλείψεις σε 20-30 δηλώσεις (μιλάω για αυτές που έχουν φύγει και θα φύγουν) και αφορούν κυρίως τέβε , ογα , ανάλωση (την εχω υπολογίσει δεν έχω ολοκληρώσει το πίνακα) και πάει λέγοντας ....

Κρίμα γιατί τέτοια αντιμετώπιση δεν την έχει κανείς κλάδος πόσο μάλλον επιστημονικός(?) και μάλιστα με αντιπαροχή υπηρεσίας δυσανάλογη . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eimai i moni poy exw panw apo 50????

λογικά...ναι :D

Μην ακούς τι λένε , προσωπικά έχω μιλήσει τουλάχιστον με 10 συναδέλφους που έχουν τέτοια νούμερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΕΧΩ 13 ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΛΟΥΣ.. ΒΑΖΩ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΩ??? ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΥΝΗΜΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΤΑΕΙ ΑΦΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ......

που να πάμε? εξάλλου με τόσες ώρες στο γραφείο, μου φαίνεται παράξενο να πάω κάπου αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΕΧΩ 13 ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΛΟΥΣ.. ΒΑΖΩ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΩ??? ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΥΝΗΜΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΤΑΕΙ ΑΦΜ

PLEASE!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΤΑΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΟΡΓΑΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ,ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΑΛΑΞΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Ε3 ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΕΧΩ 13 ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΛΟΥΣ.. ΒΑΖΩ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΩ??? ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΥΝΗΜΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΤΑΕΙ ΑΦΜ

ΗΡΕΜΗΣΕ Η ΛΥΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ Ε3.ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΣΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ.ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 905 ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΑΘΡΟΙΣΜΑ ΤΩΝ ΕΝΟΙΚΙΩΝ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ + ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 905 ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΟΙΚΙΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΚΑ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΙΩΑΝΝΗΣ

eimai i moni poy exw panw apo 50????

ΠΑΡΩΝ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ??? ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ !!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ,ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ(ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑ) ΛΟΓΙΣΤΕΣ B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΩΝ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ??? ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ !!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ,ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ(ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑ) ΛΟΓΙΣΤΕΣ B)

EIMAI KAI ΓΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μασατε απλα μην χαλαρωνετε οποιος δεν προλαβει θα ειμαστε μαζι του ειναι πολυ δυσκολες ωρες για ολους αλλα πρεπει να ειμαστε ολοι μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EIMAI KAI ΓΩ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΠΛΙΣΤΕΙ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ, Η ΕΠΙ ΕΝΟΣ ΜΗΝΟΣ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ 5` 35 ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ 16 ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ .ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ?

ΑΝ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ?

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΔΟΥΝ π.χ. ΤΟΣΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΙΣ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ. ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ....ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΤΙ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ.......ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημα θα παραμείνει ανοιχτό και μετά τις 8 το πρωί ΑΛΛΑ θα δέχεται μόνο εκπρόθεσμες δηλώσεις. Αυτό είπαν στο δελτίο ειδήσεων της ΝΕΤ το μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΣΙΩΠΗΡΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ .ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΗΜΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έστειλα και τη δική μου. Έχω άλλες 7. Μάλλον το γλυτώνω το ξενύχτι

Παιδιά ανάλωση κεφαλαιου μπορώ να βγάλω και αποκλειστικά από το προηγούμενο έτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 150.000 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΕΙΦΘΟΥΝ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ?

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΕ ΟΙ ΔΑΠΑΝΕΣ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΩΝ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ??? ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ !!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ,ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ(ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑ) ΛΟΓΙΣΤΕΣ B)

ΠΑΡΩΝ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ??? ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ !!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ,ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΟΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ(ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑ) ΛΟΓΙΣΤΕΣ B)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΕΣ 51 ΥΠΟΜΟΝΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...