Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, 24 ωρες ,δηλαδη εως το πρωι 7:00 της δευτερας ? ή μεχρι κυριακη μεσανυχτα ,εχω μπερδευτει ????

ΤΕΛΙΚΑ μηπως ξερετε μεχρι ποτε ειναι ανοικτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

το σύστημα σε κανονικές συνθήκες (δεν ξέρω τώρα μ αυτά τα σου ξου μου ξου τα σιωπηρά) είναι ανοιχτό μέχρι το πρωί της Δευτέρας με το άνοιγμα των υπηρεσιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..........

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΑΧΙS,ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΛΑΕΙ.ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ?

Και εγώ είχα απόλεια σύνδεσης 5 φορές ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ηλίας ο καλός Λογιστής σας

Και εγώ είχα απόλεια σύνδεσης 5 φορές ....

Τι θα γίνει κύριοι ;;; Θα μας στείλετε όλους , στο νοσοκομείο ή στην φυλακή !!! Τόσα χρόνια που σας κάναμε την δουλειά ήμασταν καλοί ;;; Ενώ φέτος όχι !!! Δώστε αυτή την παράταση έχουμε και οικογένειες με μικρά παιδιά και μας περιμένουνε . Αμάν πια ΕΛΕΟΣ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει κύριοι ;;; Θα μας στείλετε όλους , στο νοσοκομείο ή στην φυλακή !!! Τόσα χρόνια που σας κάναμε την δουλειά ήμασταν καλοί ;;; Ενώ φέτος όχι !!! Δώστε αυτή την παράταση έχουμε και οικογένειες με μικρά παιδιά και μας περιμένουνε . Αμάν πια ΕΛΕΟΣ .

Τι θα γίνει κύριοι ;;; Θα μας στείλετε όλους , στο νοσοκομείο ή στην φυλακή !!! Τόσα χρόνια που σας κάναμε την δουλειά ήμασταν καλοί ;;; Ενώ φέτος όχι !!! Δώστε αυτή την παράταση έχουμε και οικογένειες με μικρά παιδιά και μας περιμένουνε . Αμάν πια ΕΛΕΟΣ .

μονο αν υπαρξει ΄΄ θυμα ΄΄ θα συγκινηθουν. εγω απο εχθες το απογευμα μεχρι τωρα ειμαι στο γραφειο και εχω στειλει 6 δηλωσεις ( ετοιμες που μονο τις ελεγχω και τις περναω στο συστημα) εχω αγχωθει τοσο πολυ που δε μπορω να λειτουργησω . αρχισα να φοβαμαι για τον εαυτο μου. εχω ανεβασει πιεση 17 και 12 και νοιωθω οτι το χαπι δε με βοηθησε , δεν παω ομως στο νοσοκομειο για να καταφερω να σωσω οτι μπορω.πρωτη φορα στη ζωη μου στα 42 μου εχω τοσο αγχος και νοιωθω να τρεμουν τα ποδια μου. καθε χρονο μενανε 5-6 δηλωσεις και επιβαρυνομουν το προστιμο ή την προσαυξηση , φετος ομως δε μπορω ουτε 1 προστιμο να αντεξω. ευχομαι σε ολους καλη δυναμη και να καταφερετε να τελειωσετε σημερα . ελπιζω το μονο προβλημα που θα προκυψει σε ολους να ειναι μονο οικονομικο . και κατι τελευταιο , αν καποιος απο την ποφεε ή τους διαχειριστες διαβαζει αυτο το post και μπορει , ας κανει μια ενημερωση να ξερουμε τι γινεται , νομιζω δεν ειμαι ο μονος που δε θα τελειωσω .θα παθουμε τιποτα απο το αγχος .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , μια βοηθεια μηπως ξερει κανενας, παω απο τον δικο μου λογ/σμο να καταθεσω πελατη μου φδ γιατι υπαρχει μπερδεμα με τουσ κωδικους του, την επιλογη ρολου γιατι δεν με αφηνει να μπω ?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να δουμε αυριο για την παραταση..διαφορετικα θα κλαιμε!!!!

εγω την εχω ξεγραψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , μια βοηθεια μηπως ξερει κανενας, παω απο τον δικο μου λογ/σμο να καταθεσω πελατη μου φδ γιατι υπαρχει μπερδεμα με τουσ κωδικους του, την επιλογη ρολου γιατι δεν με αφηνει να μπω ?ευχαριστω

μήπως ξερει πως επιλεγω ρολο για πελατη μου σοσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξερει πως επιλεγω ρολο για πελατη μου σοσ

αν εχεις εστω και μια εξουσιοδοτηση απο πελατη τοτε χρειαζεσαι μονο το αφμ τον αριθμο ταυτοτητας και το εκκαθαριστικο του 2011
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξερει πως επιλεγω ρολο για πελατη μου σοσ

Αν έχεις πρόβλημα με τους κωδικούς του πελάτη (όπως λες πιο πάνω) τότε είναι δύσκολα τα πράγματα γιατί αφού μπεις με τους κωδικούς του κάνεις εξουσιοδότηση σε εσένα. Μετά με τους δικούς σου κωδικούς την αποδέχεσαι και επιλέγεις ρόλο. Αν δεν έχω καταλάβει κάτι καλά εδώ είμαστε.

Τι ακριβώς πρόβλημα έχεις με τους κωδικούς του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κατι που ειναι πληροφορια απο μεσα σημερινη και εγκυρη. Στην πολη μας ενω ειχαν σταματησει, ειπαν οτι την Δευτερα και την Παρασκευη η ΔΟΥ θα παραλαβει χειρογραφες δηλωσεις με οτι μπορει να σημαινει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις πρόβλημα με τους κωδικούς του πελάτη (όπως λες πιο πάνω) τότε είναι δύσκολα τα πράγματα γιατί αφού μπεις με τους κωδικούς του κάνεις εξουσιοδότηση σε εσένα. Μετά με τους δικούς σου κωδικούς την αποδέχεσαι και επιλέγεις ρόλο. Αν δεν έχω καταλάβει κάτι καλά εδώ είμαστε.

Τι ακριβώς πρόβλημα έχεις με τους κωδικούς του;

ευχαριστω παιδια , αφου δε μπορω να μπω με τους κωδικους του , την ξεχναω την φδ. οκ ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κατι που ειναι πληροφορια απο μεσα σημερινη και εγκυρη. Στην πολη μας ενω ειχαν σταματησει, ειπαν οτι την Δευτερα και την Παρασκευη η ΔΟΥ θα παραλαβει χειρογραφες δηλωσεις με οτι μπορει να σημαινει αυτο.

δηλαδη ? για αναλυσε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια , αφου δε μπορω να μπω με τους κωδικους του , την ξεχναω την φδ. οκ ευχαριστω..

παιδια , μια βοηθεια μηπως ξερει κανενας, παω απο τον δικο μου λογ/σμο να καταθεσω πελατη μου φδ γιατι υπαρχει μπερδεμα με τουσ κωδικους του, την επιλογη ρολου γιατι δεν με αφηνει να μπω ?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια , αφου δε μπορω να μπω με τους κωδικους του , την ξεχναω την φδ. οκ ευχαριστω..

Κωδικούς και κλειδάριθμο έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

Προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Προσπαθείστε πάλι αφού κλείσετε όλα τα παράθυρα του φυλλομετρητή (Browser) !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικούς και κλειδάριθμο έχει;

ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ κατι εκανε ο ιδιος και αλλαξε τους κωδικους πηρε κλειδαριθμο ? ,ελεγα μηπως με αφμ ταυτκαι εκκ κο περσινο, δοκιμασα αλλα τιποτα .

ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...