Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΟΜΑΛΑ ΤΟ ΤΑΧΙΣ ΘΑ ΔΙΝΑΝ 72 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ?

ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΚΩΔΙΚΟΥΣ Η ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Σ ΟΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

Που να βρεθεί η δύναμη μετά πό τόσες και τόσες ώρες στο γραφείο μπροστά στις οθόνες ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σχεδόν τελειώσει. Κάθομαι τώρα και περιμένω μερικούς της τελευταίας στιγμής. Είναι χρόνια πελάτες μου, επαγγελματίες ή μη, με λίγα ή πολλά λεφτά, δεν έχει σημασία. Είναι πελάτες μου και με στήριξαν και με στηρίζουν εικοσιδύο χρόνια τώρα. Δεν θα τους εγκαταλείψω. Ούτε θα κάνω το χατήρι της Κομαντατούρ (Υπουργείο) και των τύπων με τη μαύρη κουκούλα (ΠΟΦΕΕ) να ρίξω σ' αυτούς τις ευθύνες. Ο καθένας ας αναλάβει το μερτικό ευθύνης που του αναλογεί. ΚΙ εμείς, και οι φορολογούμενοι, και το Υπουργείο, και οι συνδικαλιστικές μας οργανώσεις. Τώρα είμαστε σε έξαψη. Όταν κάτσει η σκόνη, ας κάτσουμε ο καθένας ξεχωριστά αλλά και όλοι μαζί να δούμε αν και ποιά σφάλματα ή παραλείψεις κάναμε ως επαγγελματίες, και να προετοιμαστούμε σε όλα τα επίπεδα - επαγγελματικά, συνδικαλιστικά, επιστημονικά, κλπ - για του χρόνου. Καλή συνέχεια, καλό καλοκαίρι και .... ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑ! :)

Πιστεύεις ότι θα αλλάξει κάτι ???? Και αν αλλάξει , προς το καλύτερό ???!!! :)

Είναι η πρώτη μέρα που και εγώ νιώθω λιγάκι κουρασμένος .......

ΥΓ λερναία ύδρα , εκεί που λες ότι κοντεύεις κοιτάς και βλέπεις και κάποιες ακόμη και λες να τόσες έστειλα από το πρωί ......

Εμείς θα έχουμε σίγουρα 5-6 που δεν έχουν έρθει και θα έρθουν αργότερα δεν μας πειράζουν αυτοί , αλλά θα μας μείνουν και 4-5 προβληματικές με ηλικία , κωδικούς κλπ καθώς και 2 επαγγελματίες . Αυτά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μείνει ανοιχτό το ρημάδι από Δευτέρα ή την κάτσαμε τη βάρκα??? αν την κάτσαμε ένα είναι σίγουρο...... θα τους κάτσει στο λαιμό η οργή των συναδέλφων και θα το χάσουμε το παλικάρι..... τι θρήνος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

Κι' εμένα κλείνουν τα μάτια μου και έχω αρχίσει και ρετάρω .... και έλεγα να μείνω όσο πάρει και να τελειώσω (που λέιε ο λόγος) αλλά πάλι εδώ με βλέπω και αύριο ... .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχάσαμε τις μέρες!! τι σημαίνει σαββατόβραδο και τι κυριακή!!!! έλεος......

Εγώ θα κάτσω ως το πρωί......έξι επιχειρήσεις έμειναν ακόμη, οι πιο περίπλοκες.......και άλλες 70 δηλώσεις........έχω μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καληνύχτα από μένα και καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν. (για απόψε φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ . 24 ΩΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ . ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Καλημέρα, και πάλι στην πίεση μετά από ένα τρίωρο ... υπάρχουν και φυσικές αντοχές ...

Το μεν πνεύμα πρόθυμο να τελειώσει τις δηλώσεις το δε κορμί απρόθυμο ... ζητάει λίγο ύπνο γιά να ξανασυνεχίσει ...

Καλή δύναμη σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάρμπα Γιώργος

Καλημέρα, και πάλι στην πίεση μετά από ένα τρίωρο ... υπάρχουν και φυσικές αντοχές ...

Το μεν πνεύμα πρόθυμο να τελειώσει τις δηλώσεις το δε κορμί απρόθυμο ... ζητάει λίγο ύπνο γιά να ξανασυνεχίσει ...

Καλή δύναμη σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ . 24 ΩΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ . ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ .

Καλημερα, 24 ωρες ,δηλαδη εως το πρωι 7:00 της δευτερας ? ή μεχρι κυριακη μεσανυχτα ,εχω μπερδευτει ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ηλίας ο καλός Λογιστής σας

" Προχωράμε , προχωράμε , και παράταση ζητάμε , αχ καλό μου τερατακι , άφησε μας να περνάμε και σαν τελειώσουμε όλοι τότε , λουκουμάκι σε κερνάμε . Άιντε καλημέρα βρε παλιό παράταση , όπα τις "

:) Καλημέρα και καλή δύναμη σε όλους μας :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...