Προς το περιεχόμενο

Νέα παράταση για τις δηλώσεις οικ.έτους 2012?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested.

Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι ειναι αυτα ρε? Τι να την κανω την ατυπη παραταση???? Πλακα μας κανουνε??? Ντροπη!!!! Καθε μερα θα παιζω λοττο αν θα ειναι ανοιχτο το συστημα με την και καλα ατυπη μυστικη παραταση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ το golden boy μας απογοήτευσε την τελευταία μέρα... Κρίμα κρίμα.... :rolleyes:

Γενικα πάντως πήγε καλά το taxis φέτος - αν σκεφτεί κανείς ότι πέρυσι με τον ανεκδιήγητο Σπινέλη κρέμαγε κάθε τρεις και λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 5 λεπτα στο twitter

Harry Theoharis@htheoharis

@zoioiko καλημέρα. Ναι. Είχαμε ηλεκτρολογικό πρόβλημα και τώρα τα ανεβάσουμε. Καμιά ώρα περίπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μια επίσημη ανακοίνωση γαμώτο, τι ήθελα να πω ότι τελείωσα...Στην Δ Αθηνών δεν μπορούν να κόψουν διπλότυπα συμψηφισμού πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα να βλέπω την ανακοίνωση από ΓΓΠΣ ότι για την ολιγόλεπτη δυσλειτουργία του taxis ευθύνονται τα κυκλώματα του ΟΤΕ και ο ανάδρομος Ερμής .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

********************************

@htheoharis καλη σου μερα ���� ερώτηση.... Έπεσε το σύστημα;;;( κλειδαριθμο περιμένει απόδημος φίλος)!! Πιθανή ώρα επαναφοράς;;;Expand

45s c8wxh82kaqz7otj9g1uk_normal.jpegHarry Theoharis@htheoharis

**************** καλημέρα. Ναι. Είχαμε ηλεκτρολογικό πρόβλημα και τώρα τα ανεβάσουμε. Καμιά ώρα περίπου...

Θα έπεσε καμια ασφάλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Γαμβέττα 4 ,Αθήνα , Τ.Κ.: 106 78

Τηλ.: 210-3845719 , Fax : 210-3845723

E-mail : [email protected]

Σιωπηρή παράταση για τις δηλώσεις

Έγκυροι κύκλοι του Υπουργείου Οικονομικών μας πληροφόρησαν ότι το σύστημα σιωπηρά, θα δέχεται δηλώσεις έως και της 10/8/2012. Σε περίπτωση που υπάρχει και τότε(10/8/2012 ) μεγάλος όγκος δηλώσεων θα επανεξετάσει το θέμα η ηγεσία του Υπουργείου Οικονομικών. Ζητούν και απαιτούν από τους Λογιστές συνεπεία ώστε να υποβληθούν όσο περισσότερες δηλώσεις εμπρόθεσμα. Πρόθεση της ηγεσίας του Υπουργείου είναι να μην επιβαρυνθούν οι φορολογούμενοι με τις επιβαρύνσεις των εκπρόθεσμων.

Θεωρούμε καταρχήν την απόφαση του Υπουργείου θετική και ελπίζουμε ότι στενά συνεργαζόμενοι θα δώσουμε την δυνατότητα όλοι οι φορολογούμενοι θα μπορέσουν να υποβάλλουν τις δηλώσεις τους εμπρόθεσμος.

Με τιμή

Ο Πρόεδρος : Ο Γεν.Γραμματέας :

Kωνσταντίνος Κούκουνας Χρήστος Παύλου

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/10449

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά νέα παράταση για την υποβολή φορολογικών δηλώσεων.

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/10448

Δούλοι ...

57725602.jpg

Καλημέραααααααααααα καλή δύναμη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ετσι για να χαλαρωσουμε λιγο ..... :) :)

Harry Theoharis@htheoharis

Είχανε ηκεκτρολογικό πρόβλημα από λάθος χειρισμό συντηρητή. Ανεβάσουμε τα συστήματα όσο πιο γρήγορα μπορούμε. #gsis

5m Diomidis Batakis @Dibakos

@htheoharis Μηπως ειναι Συριζαιος ο συντηρητης ? :-)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Χάρης όχι Θεοχάρης

Εμένα κολλάει το taxheaven.. ξέρει κανείς τίποτα?

Εγω στέλνω μηνύματα κανονικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα κολλάει το taxheaven.. ξέρει κανείς τίποτα?

Καλημέρα συνάδελφε

Είχε μπει ο Χάρης πριν λίγο και το κοίταγε ... είναι γενικό ... :D

Είπε ότι φταίει ο διακομιστής που βρίσκεται στην Ολλανδία ... :P:D

Κάνε υπομονή καμιά ωρίτσα... :D

taxheaven.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστοσελίδα δεν είναι διαθέσιμη

Η σύνδεση με τον ιστότοπο www1.gsis.gr διακόπηκε.

Δείτε ορισμένες προτάσεις:

  • Επαναλάβετε τη φόρτωση αυτής της ιστοσελίδας αργότερα.
  • Ελέγξτε τη σύνδεση σας στο Διαδίκτυο. Επανεκκινήστε δρομολογητές, μόντεμ ή άλλες συσκευές δικτύου που ενδεχομένως χρησιμοποιείτε.
  • Δοκιμάστε να προσθέσετε το Google Chrome ως επιτρεπόμενο πρόγραμμα στις ρυθμίσεις του τείχους προστασίας ή του λογισμικού προστασίας από ιούς. Αν συμπεριλαμβάνεται ήδη στα επιτρεπόμενα προγράμματα, δοκιμάστε να το διαγράψετε από τη λίστα με τα επιτρεπόμενα προγράμματα και να το προσθέσετε ξανά.
  • Εάν χρησιμοποιείτε ένα διακομιστή μεσολάβησης, ελέγξτε τις ρυθμίσεις του διακομιστή μεσολάβησης ή επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του δικτύου σας για να βεβαιωθείτε ότι ο διακομιστής μεσολάβησης λειτουργεί. Αν δεν πιστεύετε ότι απαιτείται η χρήση διακομιστή μεσολάβησης, προσαρμόστε τις ρυθμίσεις του διακομιστή μεσολάβησης: Μεταβείτε στομενού με το κλειδί > Ρυθμίσεις > Εμφάνιση σύνθετων ρυθμίσεων… > Αλλαγή ρυθμίσεων διακομιστή μεσολάβησης... > Ρυθμίσεις LAN και αποεπιλέξτε το πλαίσιο ελέγχου "Χρήση διακομιστή μεσολάβησης για το δίκτυο LAN".

Σφάλμα 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Έγινε επαναφορά της σύνδεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου η παράταση ειναι "μυστική" μην το συζητάτε βρε παιδιά θα τους μαλώσει η τρόικα και θα την κόψουν....Αφου δεν κάνουμε μηνύσεις για ολα αυτά που μας κάναν φέτος καλά μας κάνουν και με την ανοχή όλων των δικών μας φορέων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με το Taxisnet και μου είπαν οτι θα μείνει ανοιχτό το σύστημα για "καμια 10αρια μέρες". Για το αν θα το φτίαξουν γρήγορα μου είπαν οτι τους ενημέρωσαν οτι θα φτίαξει σε μιση ωρίτσα αλλα έχουν περάσει 2 ωρες !!! Καλά κρασία !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε διακοπή της σύνδεσης με τη σελίδα

Το έγγραφο δεν περιέχει δεδομένα.

"Η σελίδα μπορεί να είναι προσωρινά μη διαθέσιμη ή πολύ απασχολημένη. Προσπαθήστε ξανά

σε λίγο.

Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμία σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας

στο δίκτυο.

Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι

επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό."

Αχ κύριε Θεοχάρη μας.... trouble in Paradise ε??? Ρολόι το σύστημά σας ε???

ΜΠράαααβο μπράαααβο........... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε διακοπή της σύνδεσης με τη σελίδα

Το έγγραφο δεν περιέχει δεδομένα.

"Η σελίδα μπορεί να είναι προσωρινά μη διαθέσιμη ή πολύ απασχολημένη. Προσπαθήστε ξανά

σε λίγο.

Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμία σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας

στο δίκτυο.

Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι

επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό."

Αχ κύριε Θεοχάρη μας.... trouble in Paradise ε??? Ρολόι το σύστημά σας ε???

ΜΠράαααβο μπράαααβο........... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα κολλάει...

Δε θέλω τέτοια... :(

Στο Πικέρμι στον Άγιο Χριστόφορο οι καμπάνες χτυπούσαν πένθιμα προ 10 λεπτά !!! μάλλον για την κηδεία του taxisnet :angry: :angry: :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή με έχει πιάσει λίγο το σαδιστικό μου σήμερα...αν σας πώ ότι έχω καταχαρεί από το πρωί που έπεσε το taxis θα με βρίσετε;είναι 4 δηλώσεις που παρακαλάω τους πελάτες εδώ και ένα μήνα να φέρουν τις βεβαιώσεις κτλ για τη δήλωση.μου τα έφεραν μόλις σήμερα το πρωί και έπεσε το super-duper-space -taxisnet !και κάθομαι αγαπητοί και ρουφάω το φραπεδ΄'ακι μου αμέριμνος κοιτώντας το άπειρο και αναπολώ/ξαναζώ τα φοιτιτικά μου χρόνια...θα ορκιστώ στον εαυτό μου ότι δε θα με ξανααφήσω να πανικοβληθώ για διορίες κτλ..μια ζωή ζούμε όλοι μας ας μη την κάνουμε μικρότερη επειδή κάποιοι (υπεύθυνοι και φορολογούμενοι) είναι ταρζαν και ανευθυνοι και άσχετοι και...και...και...ήδη με το φετινό χάος έχασα τουλάχιστον 10 χρόνια από το προσδόκιμο ζωής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...