Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΝΑΡΞΗ ΗΛΕΚΤΡ .ΥΠΟΒΟΛΗΣ Ε9 2012


GIANNISMAV

Ερώτηση

Καλησπέρα σε όλους σας

ηθελα να ρωτησω ποτε θα ξεκινησει η ηλεκτρονικη υποβολη ε9 για το έτος 20121 (μεταβολές εντός του 2011)?

ο ενδιαφερομενος θα φυγειμ εκτος Ελλαδας μεσα Ιουλιο και θέλει να ξεμπερδευει

σας ευχαριστω και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

διακοπή σχέσης μεταξύ συζύγων το 2011.στην 1η σελίδα του συζύγου μόνο δηλώνουμε την διακοπή σχέσης έτσι;

η συζύγος δεν έχει ακίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΛΩΣΩ ΑΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΗΘΗΚΕ ΤΟ 2011 ΑΠΟ ΔΩΡΕΑ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΑΝΗΛΙΚΑ ΤΕΚΝΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΓΜΤ ΜΟΥ....ΣΤΟΝ EXPLORER ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΖΕΙ ΚΑΝ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ....ΣΤΟ mOZILLA ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ....ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ EXCEL ΟΥΤΕ ΤΟ PDF.ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ EXPLORER KAI ME CHROME ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ.

ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΛΩΣΩ ΑΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΗΘΗΚΕ ΤΟ 2011 ΑΠΟ ΔΩΡΕΑ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΑΝΗΛΙΚΑ ΤΕΚΝΑ?

+1 ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.....ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΗΛΩΘΗΚΕ ΓΑΜΟΣ ΣΤΟ Ε1 2012. ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ, ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ 2009 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ EXCEL ΟΥΤΕ ΤΟ PDF.ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ EXPLORER KAI ME CHROME ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ.

ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?

ΜΟΝΟ ΜΕ MOZILLA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,

Σε φορολογούμενο δεν εμφανίζει στην περιουσιακή του κατάσταση όλα τα ακίνητα που έχει δηλώσει κατά αυτόν. Τι μπορεί να συμβαίνει? Τα ακίνητα δεν έχουν δηλωθεί ή θα έπρεπε να είχαμε κάνει διορθώσεις στην προηγούμενη εφαρμογή του Ε9?

Σας ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα,σήμερα έστειλα ε9 για αλλαγές στην περιουσιακή κατάσταση του συζύγου.Ο σύζυγος έχει μόνο κωδικούς πρόσβασης,μπήκα και καταχώρησα τις αλλαγές για τον σύζυγο.Για ενημέρωσή σας αν έχετε αλλαγή ε9 και στους δύο συζύγους όπου η σύζυγος δεν έχει δικούς της κωδικούς,αφού καταχωρήσετε τις αλλαγές ε9 του συζύγου και οριστικοποιήσετε,εκτυπώσετε το υποβληθέν ε9,κάνετε έξοδο και ξαναμπαίνετε με τους κωδικούς του συζύγου και επιλέγετε το αφμ της συζύγου για να στείλετε και το δικό της ε9 ξεχωριστά.Αυτά προς το παρόν εντόπισα στέλνοντας ε9.Αν εντοπίσω κάτι εκ νέου θα σας το αναφέρω .Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΡΩΤΗΜA ΠΡΟΣ TAXIS 09/11/2012 10:11

ΠΩΣ ΘΑ ΔΗΛΩΣΩ ΑΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΑΝΗΛΙΚΟ ΤΕΚΝΟ ΛΩΓΩ ΔΩΡΕΑΣ ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΕΤΟΣ 2011 ???

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ TAXIS TAXISnet Ημερομηνία 12/11/2012 12:11

Θέμα Απάντηση στο ερώτημα: ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ -ΤΕΚΝΟ

Αγαπητέ κύριε,

Σας ενημερώνουμε ότι, εφόσον τα τέκνα είναι προστατευόμενα μέλη και υπόχρεα υποβολής Δήλωσης Στοιχείων Ακινήτων Ε9, εάν δεν εμφανίζονται στη Δήλωση του υπόχρεου-γονέα θα πρέπει, στην περίπτωση που δεν διαθέτουν, να αποκτήσουν προσωπικούς κωδικούς πρόσβασης TAXISnet.

Πάντα στη διάθεσή σας,

Υπηρεσία TAXISnet

ΑΠ' ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΕΙ. ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΕΦΗ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

http://www.dpa.gr/portal/page?_pageid=33,27064&_dad=portal&_schema=PORTAL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κaλησπερa σaς

νa σaς ρωτησω ενa εχει ξεκινησει η υποbολη δηλώσεων Ε9 γιa το 2012

μπήκa κaι δεν μου εμφaνιζει τπτ πaρa μονο γιa το 2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δουλεύει..με καθυστέρηση βέβαια αλλά..δουλεύει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πέσαμε όλοι με τα μούτρα ρε παιδιά αυτό είναι...!

Πόσες φορές, αλήθεια μας έχει απογοητεύσει το σύστημα...?

Ρητορικό το ερώτημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...