Προς το περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ 29/6/2012


επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

KAROLOS Εχεις Δικαιο.......ποτε δεν εβλαψε η αυτοκρικτικη...!

Υ/Γ Τυχαιο Δεν Νομιζω

Χαίρομαι που συμφωνούμε...

Υ/Γ Δεινόν πρός κέντρα λακτίζειν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

για να μην χανομαστε απο το θεμα μας

για την συναντηση που λεμε να κανουμε 29/6/2012

ακουω προτασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που συμφωνούμε...

Υ/Γ Δεινόν πρός κέντρα λακτίζειν....

Το υστερογραφο σου δεν ταιριαζει με την ιδιοσυγκρασια και την ιδεολογια μου....!Μην τα βαζεις με την εξουσια μην κλοτσας την τυχη σου(η μεταφραση)

Υ/Γ Παντως σε ευχαριστω ειλικρινα για την συμβουλη σου...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εγω θα ελθω με την προυποθεση να μην κανονισει τον τοπο ο Κιτσος γιατι θα μας παει σε κανενα μπαρακι και θα γιαλισει το ματι μας απο τα στρινγκακια τα τατουαζ στις μεσουλες και τα σκουλαρικια στους αφαλους,,,!

Υ/Γ Θα ηθελα να ειναι παροντες και οργανωμενοι και καποιος η καποιοι απο τους διαχειριστας....!...του forum ...! Προτεινω Ξενοδοχειο Τιτανια.

Τυχαιο Δεν Νομιζω

Για Κιτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Κιτσο

Θεμιστοκλή να βρεθούμε είπαμε για κανενα καφεδάκι η κανένα ποτάκι.Δεν θελουμε ούτε να παμε να κοιμηθούμε σε ξενοδοχείου ουτε να χρησιμοποίησουμε την αιθουσα του να κανουμε διάλεξη.Η συνάντηση αυτη σηκώνει μόνο παραλία. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίτσο, λυπάμαι που χάλασες αυτήν καλή πρόταση, με την αναίτια επίθεση στον Δημήτρη, έστω και αν παρενέβη. Αν εκείνος από ευγένεια δεν απάντησε, θεώρησες ότι δικαιώνεσαι. Ο ΚΑΡΟΛΟΣ σωστά έκανε την παρέμβαση, που έπρεπε όλοι μας να την κάνουμε. Βλέπω ότι στράβωσε ο σκοπός και το νόημα της συγκέντρωσης και για τον λόγο αυτό και για να αποφύγω τα δυσάρεστα, που ήδη ακούγονται , δηλώνω ότι δεν θα είμαι σε αυτήν την συνάντηση, ενώ ήμουν ο πρώτος που ενδιαφέρθηκα. Εύχομαι καλά να περάσετε όσοι βρεθείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

το περίμενα ότι κάπως έτσι θα γίνονταν

κάθε πρόταση περά από τα κλισέ της εποχής δέχεται επίθεση

δεν με παραξενεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το υστερογραφο σου δεν ταιριαζει με την ιδιοσυγκρασια και την ιδεολογια μου....!Μην τα βαζεις με την εξουσια μην κλοτσας την τυχη σου(η μεταφραση)

Υ/Γ Παντως σε ευχαριστω ειλικρινα για την συμβουλη σου...!

Αυτά παθαίνει όποιος αναζητά διάφορα μόνο στον γούγλη. Το ρητό που παρέθεσα δεν έχει αυτή την έννοια. Βέβαια, δεν με παραξενεύει αυτό, στον γραπτό λόγο πάντα υπάρχουν παρερμηνείες εκατέρωθεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περίμενα ότι κάπως έτσι θα γίνονταν

κάθε πρόταση περά από τα κλισέ της εποχής δέχεται επίθεση

δεν με παραξενεύει

Καταρχάς, μάθε να κάνεις σωστό διάλογο και έπειτα ψάξε για "φαντάσματα". Μόνος σου χάλασες αυτό που πολύ όμορφα και ήρεμα ξεκίνησες. Δε σου φταίνε οι άλλοι για τα δικά σου λάθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά παθαίνει όποιος αναζητά διάφορα μόνο στον γούγλη. Το ρητό που παρέθεσα δεν έχει αυτή την έννοια. Βέβαια, δεν με παραξενεύει αυτό, στον γραπτό λόγο πάντα υπάρχουν παρερμηνείες εκατέρωθεν.

Δημοσιευσε την αλλη οψη του ρητου που εννοεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Καταρχάς, μάθε να κάνεις σωστό διάλογο και έπειτα ψάξε για "φαντάσματα". Μόνος σου χάλασες αυτό που πολύ όμορφα και ήρεμα ξεκίνησες. Δε σου φταίνε οι άλλοι για τα δικά σου λάθη.

KAROLOS γιατί έχεις αναλάβει να απολογηθείς για τους άλλους

Εγώ δεν απευθύνθηκα σε εσένα

Αν εσύ σαν διαχειριστής νιώθεις τέτοια υποχρέωση να υπερασπιστείς τα μέλη τότε πάω πάσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, κίτρινη κάρτα στον Κίτσο και να του επιβληθεί η ποινή της προσκόμισης 3 κιλών τσίπουρου για τη συνάντηση...

Να παρευρεθεί και ο κ. Τσαμόπουλος ως απλός συνάδελφος και όχι ως εκπρόσωπος σωματείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Οκ, κίτρινη κάρτα στον Κίτσο και να του επιβληθεί η ποινή της προσκόμισης 3 κιλών τσίπουρου για τη συνάντηση...

Να παρευρεθεί και ο κ. Τσαμόπουλος ως απλός συνάδελφος και όχι ως εκπρόσωπος σωματείου.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAROLOS γιατί έχεις αναλάβει να απολογηθείς για τους άλλους

Εγώ δεν απευθύνθηκα σε εσένα

Αν εσύ σαν διαχειριστής νιώθεις τέτοια υποχρέωση να υπερασπιστείς τα μέλη τότε πάω πάσο

Υπάρχει ηθική υποχρέωση. Ως διαχειριστής και ως άνθρωπος που βλέπει τα πράγματα με αντικειμενικό τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευσε την αλλη οψη του ρητου που εννοεις

Εξήγησε αν θέλεις εσυ πρώτα τη σωρεία των υ/γ που βάζεις σε κάθε δημοσίευσή σου και μετά βλέπουμε. Και λέω βλέπουμε γιατί θα σου πάρει πάρα πολύ χρόνο για να το κάνεις αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να κλείσω την παρέμβασή μου στο θέμα. Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να σέβονται τους όρους χρήσης του φόρουμ και την προσωπικότητα των άλλων συναδέλφων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Κάρολε, μετά την ορθή παρέμβασή σου, ο Κίτσος παραδέχτηκε ότι χρησιμοποίησε "βαριά φράση" και στη συνέχεια επανήλθε στο θέμα της συνάντησης.

Νομίζω ότι το θέμα έπρεπε να λήξει εκεί. Λογιστές-είλωτες είμαστε, λάθη κάνουμε. Είπαμε, θα φέρει το τσίπουρο και θα τσουγκρίσει με τον Τσαμόπουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Κάρολε, μετά την ορθή παρέμβασή σου, ο Κίτσος παραδέχτηκε ότι χρησιμοποίησε "βαριά φράση" και στη συνέχεια επανήλθε στο θέμα της συνάντησης.

Νομίζω ότι το θέμα έπρεπε να λήξει εκεί. Λογιστές-είλωτες είμαστε, λάθη κάνουμε. Είπαμε, θα φέρει το τσίπουρο και θα τσουγκρίσει με τον Τσαμόπουλο.

Μια στιγμή για να καταλάβω.Για τσίπουρα θα παμε?

Ρε Τζαβέλα για κάνε το λιανά να καταλάβω. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

ότι θέλει ο καθένας ας πιει

περί ορέξεως κανένας λόγος

Αλλά από ότι καταλαβαίνω δεν τους αφήνουν οι μαμάδες τους :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξήγησε αν θέλεις εσυ πρώτα τη σωρεία των υ/γ που βάζεις σε κάθε δημοσίευσή σου και μετά βλέπουμε. Και λέω βλέπουμε γιατί θα σου πάρει πάρα πολύ χρόνο για να το κάνεις αυτό.

Για να μην εχουν διαγραφει τα Υ/Γ μου δεν θα ηταν προσβλητικα διαφορετικα θα τα ειχατε διαγραψει........! Με ολο το συμπαθειο αν θελεις να το συνεχισουμε απο μενα κανενα προβλημα αν και θα ελεγα να μπει τελεια και ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του....!

Υ/Γ...........!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...