Προς το περιεχόμενο

Μ Η Ν Υ Μ Α ΣΟΒΑΡΟ ΣΦΑΛΜΑ στη Βάση Δεδομένων :


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ Η Ν Υ Μ Α

ΣΟΒΑΡΟ ΣΦΑΛΜΑ στη Βάση Δεδομένων

Μονο εγω βλέπω αυτό το μυνημα ή γενικώς υπάρχει πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Μ Η Ν Υ Μ Α

ΣΟΒΑΡΟ ΣΦΑΛΜΑ στη Βάση Δεδομένων

Μονο εγω βλέπω αυτό το μυνημα ή γενικώς υπάρχει πρόβλημα?

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, δεν το βλέπεις μόνο εσύ..... υπάρχει πρόβλημα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΗΝΥΜΑ!ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Π0ΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΜΕΤΑ ΤΙΣ BRIDGE KAI ΤΙΣ ΑΛΛΗΛΟΥΧΙΕΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ 30 ΚΤΛ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΟ ΝΕΟ ΣΦΑΛΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ .......

Μ Η Ν Υ Μ Α

ΣΟΒΑΡΟ ΣΦΑΛΜΑ στη Βάση Δεδομένων :

ErrorLoc = ConnDB().makeConnection():1

OriginClass = com.gsis.security.service.SecurityServiceImpl

ErrorMessage = java.sql.SQLException

Internal error: Cannot obtain XAConnection weblogic.common.resourcepool.ResourceLimitException: Configured maximum limit of (60) on number of threads allowed to wait for a resource reached for pool inc00DS at weblogic.common.resourcepool.ResourcePoolImpl.reserveResourceInternal(ResourcePoolImpl.java:493) at weblogic.common.resourcepool.ResourcePoolImpl.reserveResource(ResourcePoolImpl.java:332) at weblogic.common.resourcepool.ResourcePoolImpl.reserveResource(ResourcePoolImpl.java:322) at weblogic.jdbc.common.internal.ConnectionPool.reserve(ConnectionPool.java:438) at weblogic.jdbc.common.internal.ConnectionPool.reserve(ConnectionPool.java:317) at weblogic.jdbc.common.internal.ConnectionPoolManager.reserve(ConnectionPoolManager.java:93) at weblogic.jdbc.common.internal.ConnectionPoolManager.reserve(ConnectionPoolManager.java:61) at weblogic.jdbc.jta.DataSource.getXAConnectionFromPool(DataSource.java:1670) at weblogic.jdbc.jta.DataSource.refreshXAConnAndEnlist(DataSource.java:1468) at weblogic.jdbc.jta.DataSource.getConnection(DataSource.java:439) at weblogic.jdbc.jta.DataSource.connect(DataSource.java:396) at weblogic.jdbc.common.internal.RmiDataSource.getConnection(RmiDataSource.java:355) at com.gsis.security.service.ConnDB.makeConnection(ConnDB.java:49) at com.gsis.security.service.SecurityServiceImpl.setPermissions(SecurityServiceImpl.java:433) at com.gsis.security.action.LoginAction.executeAction(LoginAction.java:232) at com.gsis.security.action.SecurityBaseAction.execute(SecurityBaseAction.java:217) at org.apache.struts.action.RequestProcessor.processActionPerform(RequestProcessor.java:465) at org.apache.struts.action.RequestProcessor.process(RequestProcessor.java:274) at org.apache.struts.action.ActionServlet.process(ActionServlet.java:1425) at org.apache.struts.action.ActionServlet.doGet(ActionServlet.java:507) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:707) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:821) at weblogic.servlet.internal.StubSecurityHelper$ServletServiceAction.run(StubSecurityHelper.java:227) at weblogic.servlet.internal.StubSecurityHelper.invokeServlet(StubSecurityHelper.java:125) at weblogic.servlet.internal.ServletStubImpl.execute(ServletStubImpl.java:300) at weblogic.servlet.internal.TailFilter.doFilter(TailFilter.java:27) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:57) at gr.taxisnet.infrastructure.common.web.intercept.PartyMessagesFilter.doFilterInternal(PartyMessagesFilter.java:53) at org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:57) at gr.taxisnet.infrastructure.common.web.intercept.FavoritesFilter.doFilterInternal(FavoritesFilter.java:53) at org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:57) at gr.taxisnet.infrastructure.common.web.intercept.ActorCustomInitializationFilter.doFilterInternal(ActorCustomInitializationFilter.java:59) at org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:57) at gr.taxisnet.infrastructure.common.web.intercept.ActorInterceptorFilter.doFilterInternal(ActorInterceptorFilter.java:55) at org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:57) at org.springframework.web.filter.CharacterEncodingFilter.doFilterInternal(CharacterEncodingFilter.java:97) at org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75) at weblogic.servlet.internal.FilterChainImpl.doFilter(FilterChainImpl.java:57) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext$ServletInvocationAction.doIt(WebAppServletContext.java:3684) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext$ServletInvocationAction.run(WebAppServletContext.java:3650) at weblogic.security.acl.internal.AuthenticatedSubject.doAs(AuthenticatedSubject.java:321) at weblogic.security.service.SecurityManager.runAs(SecurityManager.java:121) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext.securedExecute(WebAppServletContext.java:2268) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext.execute(WebAppServletContext.java:2174) at weblogic.servlet.internal.ServletRequestImpl.run(ServletRequestImpl.java:1446) at weblogic.work.ExecuteThread.execute(ExecuteThread.java:201) at weblogic.work.ExecuteThread.run(ExecuteThread.java:173)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία από τα ίδια, πρόλαβε ο τραπεζοκόμος και δημοσίευσε την πλήρη περιγραφή.

Μήπως να αναλάβουμε αποκωδικοποίηση για να το φτιάξουμε;

Εμείς πως μπορούμε να κοινοποιήσουμε αντίστοιχο ΣΟΒΑΡΟ ΣΦΑΛΜΑ στην ΓΓΠΣ για την άρνησή μας παροχής υπηρεσίας σε αυτούς;... Μιας και γίναμε καταχωρητές τους, χωρίς αμοιβές (ή εξαιρετικά έως προσβλητικά χαμηλές-εντελώς εκβιαστικά) και μόνο με υποχρεώσεις έναντι όλων;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έπαθα ότι έπαθε ο Drakos μετα έπαθα οτι επαθε ο trapezokomos.

Θα το γλιτώσω το εγκεφαλικο????????????

τι θα γινει???????παλι τα ιδια???????τιποτε δεν δουλευει σε αυτη την χωρα!!!!!!!! ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πολύ παρατηρητικοί θα βρούν μέσα στο σφάλμα να αναφέρεται ξανα η πασίγνωστη πλέον apache bridge...σου δίνει κάτι να σκέφτεσαι ...γέφυρες ,σκοινι κτλ .παιδιά είμαι νέος στο επάγγελμα σχετικά (4 χρόνια) προσπαθώ να είμαι σωστός στη δουλειά μου αλλά με την μικρή εμπειρία μου έχω καταλάβει ότι ο κλάδος είναι για κλάμματα.έχουμε καταντήσει χειρότεροι και απο την κυβέρνηση κ την τρόικα...όλο ναι ναι ναι λέμε και ούτε μια φορά ΟΧΙ.βλέπω μηχανικούς και δικηγόρους και τους θαυμάζω για αυτά που έχουν πετύχει.εμείς είμαστε μακράν ο πιο μίζερος κλάδος ο οποίος αδιαφορεί προκλητικά για τα όσα προβλήματα αντιμετωπίζουμε και αρκούμαστε σε παρατασούλες και ψευτοεγκυκλίους επεξήγησης.έχουμε τόση μεγάλη δύναμη και αντί να την χρησιμοποιήσουμε για τα δικαια αιτήματα μας γλύφουμε πρόσωπα και αρκούμαστε με ξεροκόματα.δουλεύουμε 18 ώρες την ημέρα και δεν μας έχουν αφήσει 5 λεπτά για να σκεφτουμε τι σκατά μπορούμε να κάνουμε για να απεμπλακούμε από τις χαζομάρες.καλά να πάθουμε πιστεύω γιατί όποιος σκύβει συνέχεια το κεφάλι καμπουριάζει και μένει μόνιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα μονιμοτερο του προσωρινου αγαπητε trapezokome, και δυστυχως με προσωρινες λυσεις και υποτιθεμενες παρατασεις χουμε καταντησει να εχουμε την πιο αηδια δουλεια ολων... Τι να πω? Παω να βγαλω καμια δηλωση στο χερι να την εχω τουλαχιστον ετοιμη οταν αποφασισουνε να μας αφησουν να δουλεψουμε... (απολυτα απογοητευμενη και κουρασμενη...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως τελικά πρέπει να "τσοντάρουμε"μπας και αποκτήσουν κανέναν server της προκοπής

να μπορούμε να κάνουμε κι εμείς την δουλειά μας ήρεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πολύ παρατηρητικοί θα βρούν μέσα στο σφάλμα να αναφέρεται ξανα η πασίγνωστη πλέον apache bridge...σου δίνει κάτι να σκέφτεσαι ...γέφυρες ,σκοινι κτλ .παιδιά είμαι νέος στο επάγγελμα σχετικά (4 χρόνια) προσπαθώ να είμαι σωστός στη δουλειά μου αλλά με την μικρή εμπειρία μου έχω καταλάβει ότι ο κλάδος είναι για κλάμματα.έχουμε καταντήσει χειρότεροι και απο την κυβέρνηση κ την τρόικα...όλο ναι ναι ναι λέμε και ούτε μια φορά ΟΧΙ.βλέπω μηχανικούς και δικηγόρους και τους θαυμάζω για αυτά που έχουν πετύχει.εμείς είμαστε μακράν ο πιο μίζερος κλάδος ο οποίος αδιαφορεί προκλητικά για τα όσα προβλήματα αντιμετωπίζουμε και αρκούμαστε σε παρατασούλες και ψευτοεγκυκλίους επεξήγησης.έχουμε τόση μεγάλη δύναμη και αντί να την χρησιμοποιήσουμε για τα δικαια αιτήματα μας γλύφουμε πρόσωπα και αρκούμαστε με ξεροκόματα.δουλεύουμε 18 ώρες την ημέρα και δεν μας έχουν αφήσει 5 λεπτά για να σκεφτουμε τι σκατά μπορούμε να κάνουμε για να απεμπλακούμε από τις χαζομάρες.καλά να πάθουμε πιστεύω γιατί όποιος σκύβει συνέχεια το κεφάλι καμπουριάζει και μένει μόνιμο.

ποσο δικιο εχεις φιλε,και εγω καινουργιος ειμαι και με αυτα που βλεπω εχω αηδιασει πραγματικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλεύουμε 18 ώρες την ημέρα και...

είσαι τυχερός που δουλεύεις και διαμαρτύρεσαι;

είμαι τυχερός που έχω δουλειά και άτυχος που έχω την χειρότερη δουλειά ,μου τρώει 18 ώρες με πίεση και άγχος ,έδεν παίρνω φράγκο από κανέναν πελάτη και η υπάλληλος πρέπει να πληρωθεί όπως και να έχει.η δουλειά είναι ευλογία γιατι εξυψώνει τον ψυχικό σου κόσμο και αποφέρει εισόδημα ωστε να καλύπτεις τις ανάγκες σου.δεν έχω ΄τετοια δουλειά αφού μου διαλύει την ψυχολογία και κάθε μήνα η τσέπη μου έχει -2000 ευρώ.ωχ τα ειπα μαζεμενα και ξαναχαλάστηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πολύ παρατηρητικοί θα βρούν μέσα στο σφάλμα να αναφέρεται ξανα η πασίγνωστη πλέον apache bridge...σου δίνει κάτι να σκέφτεσαι ...γέφυρες ,σκοινι κτλ .παιδιά είμαι νέος στο επάγγελμα σχετικά (4 χρόνια) προσπαθώ να είμαι σωστός στη δουλειά μου αλλά με την μικρή εμπειρία μου έχω καταλάβει ότι ο κλάδος είναι για κλάμματα.έχουμε καταντήσει χειρότεροι και απο την κυβέρνηση κ την τρόικα...όλο ναι ναι ναι λέμε και ούτε μια φορά ΟΧΙ.βλέπω μηχανικούς και δικηγόρους και τους θαυμάζω για αυτά που έχουν πετύχει.εμείς είμαστε μακράν ο πιο μίζερος κλάδος ο οποίος αδιαφορεί προκλητικά για τα όσα προβλήματα αντιμετωπίζουμε και αρκούμαστε σε παρατασούλες και ψευτοεγκυκλίους επεξήγησης.έχουμε τόση μεγάλη δύναμη και αντί να την χρησιμοποιήσουμε για τα δικαια αιτήματα μας γλύφουμε πρόσωπα και αρκούμαστε με ξεροκόματα.δουλεύουμε 18 ώρες την ημέρα και δεν μας έχουν αφήσει 5 λεπτά για να σκεφτουμε τι σκατά μπορούμε να κάνουμε για να απεμπλακούμε από τις χαζομάρες.καλά να πάθουμε πιστεύω γιατί όποιος σκύβει συνέχεια το κεφάλι καμπουριάζει και μένει μόνιμο.

Έλα συνάδελφε, το βρήκα...Πιοτό, χάπια και μυαλά στα κάγκελα. Προσοχή στο μπαλέτο: χορογραφία Μεταξόπουλου :D :D

Άσχετο: Ξεκίνησε πάλι να παίζει στο ραδιόφωνο το ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ. Δεν έχουμε καταλάβει ότι για ακόμη μια χρονιά θα τους τσακίσουμε και το ευρωπαϊκό θα είναι δικό μας... Και όταν λέω το ευρωπαϊκό εννοώ την κατάρευση της Ευρωζώνης. :D:ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, λειτουργούν τα πάντα εκτός του ΦΠΑ

Ουφ...κατά κάποιο τρόπο ηρέμησα.

ΦΠΑ προσπαθώ να στείλω...γμ το κέρατο τους!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...