Προς το περιεχόμενο

Καλημέρα καλή δύναμη. Έτσι απλά, τίποτα άλλο. (ενίοτε και καμιά καλησπέρα ή καληνύχτα, έτσι απλά και πάλι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παναγιωτη,  Φιλαρακι..

 

 

Πολυχρονος...... :)

 

εχω ξεφυγει   και δεν το σωζω....... :(

 

οτι καλυτερο  για σενα..!

 

 

Γιαν + 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιωτη,  Φιλαρακι..

 

 

Πολυχρονος...... :)

 

εχω ξεφυγει   και δεν το σωζω....... :(

 

οτι καλυτερο  για σενα..!

 

 

Γιαν + 5

Καλημέρα Γιάννη,

 

Ευχαριστώ για τις ευχές.Δεν έγινε κάτι για να το σώσεις :) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω σχολια...

Ποτε την ομορφια δεν μπορεσε να την αναδειξη το μακιγιαζ.

Και καλλιτεχνικη φωτογραφια χωρις την χρηση του ασπρομαυρου με λιγο κοκκο δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

945907_521241707937348_1468561004_n.jpg

Δεν συμφωνώ Νατάσα μου, αν και προσπαθούν με κάθε τρόπο να δημιουργήσουν μια γενιά ηλιθίων με την τεχνολογία και την κακή παιδεία.

Οι νέοι έχουν τεράστια δυναμική εξέλιξης στο DNA τους,κι αυτό μας το αποδεικνύει ότι προσφέρουν σήμερα στους νέους των φτωχών χωρών όπως η Ελλάδα τι Σίσα,την κόκα των 2 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όνειρο που φεύγει είναι η ζωή..

 

Αν ζούμε σ' ένα ωραίο όνειρο, ας κάνουμε ευχή να μην ξυπνήσουμε ποτέ.

Στο εύχομαι συναδέλφισσα.

 

Είναι όμως ωραίο αυτό το ... "όνειρο" ;

 

Καλησπέρα από Αθήνα. Να είσαι πάντα καλά. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αννίκα να είσαι καλά!!Μας ταξίδεψες με τα τραγούδια σου!Ότι πρέπει μετά από τον απογευματινό καφέ και μία υπέροχη μέρα!!

Σε ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1000166_523526324375553_1791852941_n.jpg

Αν κάτι με εκφράζει απόψε, είναι αυτή η φωτογραφία της ...Νατάσσας (όχι βέβαια ότι είναι η ίδια!) και να γιατί : Αυτή την ώρα "φιλοξενούμε" στο νησί δυο συνεργεία ΙΚΑ (σφαγείο...) ΣΔΟΕ (αυτοί με το βαμβάκι...) και μόλις χθες πρέπει να έφυγε η Οικον. Αστυνομία και το υγειονομικό με την τοπική αστυνομία και αναμένεται και το ΣΕΠΕ... Θέλετε και άλλα; Κάποιοι συνάδελφοι έκαναν προσλήψεις χθες τα μεσάνυχτα ! Εγώ όχι , δεν αντέχω αυτή την πίεση. Ετσι αν αύριο με δει κανένας, θα είμαι περίπου όπως λέει η Νατάσσα, μόνο που το στραβό χαμόγελο θα είναι από εγκεφαλικό ! 

Καλό σας βράδυ και καλό κουράγιο μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό βράδυ σε όλους..

Καλό κουράγιο Γιάννη και από εμένα.(.Μα καλά σας έχουν βάλει στο μάτι εκεί στο νησί ?Ελπίζω να μη κατηφορίσουν και πιο νότια. )..

 

1297.jpg  Καλό βράδυ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν κάτι με εκφράζει απόψε, είναι αυτή η φωτογραφία της ...Νατάσσας (όχι βέβαια ότι είναι η ίδια!) και να γιατί : Αυτή την ώρα "φιλοξενούμε" στο νησί δυο συνεργεία ΙΚΑ (σφαγείο...) ΣΔΟΕ (αυτοί με το βαμβάκι...) και μόλις χθες πρέπει να έφυγε η Οικον. Αστυνομία και το υγειονομικό με την τοπική αστυνομία και αναμένεται και το ΣΕΠΕ... Θέλετε και άλλα; Κάποιοι συνάδελφοι έκαναν προσλήψεις χθες τα μεσάνυχτα ! Εγώ όχι , δεν αντέχω αυτή την πίεση. Ετσι αν αύριο με δει κανένας, θα είμαι περίπου όπως λέει η Νατάσσα, μόνο που το στραβό χαμόγελο θα είναι από εγκεφαλικό ! 

Καλό σας βράδυ και καλό κουράγιο μου....

κ Γιάννη μου όλα θα είναι καλύτερα αύριο ή έστω μεθαύριο, σου στέλνω κι εγώ όλη την θετική μου ενέργεια :)

 

υγ.  έχω καθημερινή υπενθύμιση στο κινητό μου από τότε που πέθανε ο γαμπρός μου την πρόταση ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στις 12,30μμ το έχω ακόμα τρείλερ στην οθόνη του υπολογιστή με τεράστια γράμματα και πίστεψέ με όταν έσπασα το πόδι μου κάθε μέρα μου έδινε κουράγιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ζούμε σ' ένα ωραίο όνειρο, ας κάνουμε ευχή να μην ξυπνήσουμε ποτέ.  ΜΕ δύο πράγματα ήμουν από παιδί ερωτευμένη, την ζωή και                          

                                                                                                                          τον τόπο μου κι αυτό ακόμα δεν έχει αλλάξει   

Στο εύχομαι συναδέλφισσα.

 

Είναι όμως ωραίο αυτό το ... "όνειρο" ;

 

Καλησπέρα από Αθήνα. Να είσαι πάντα καλά. :)

καλησπέρα κι από την όμορφη Κρήτη, με ευχές για ¨ κάθε μέρα και καλύτερα¨ :) 

 

 

 

Αννίκα να είσαι καλά!!Μας ταξίδεψες με τα τραγούδια σου!Ότι πρέπει μετά από τον απογευματινό καφέ και μία υπέροχη μέρα!!

Σε ευχαριστώ!!

Κατερινούλα χαίρομαι που ταξίδεψες μ αυτά τα όμορφα τραγούδια όμως η αιτία είναι και κάπου αλλού, στην πανσέληνο, που βγάζει περισσότερο συναίσθημα  στους ανθρώπους,

 

ΥΓ.Ειδικά σήμερα που είναι στην μικρότερη απόσταση από την γη δημιουργώντας τη μεγαλύτερη πανσέληνο του χρόνου.Συγκεκριμένα σήμερα η Σελήνη θα απέχει μόλις 356.990 χιλιόμετρα από τη Γη και εφόσον σήμερα θα είναι και πανσέληνος το αποτέλεσμα αναμένεται να είναι μαγευτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτι με εκφράζει απόψε, είναι αυτή η φωτογραφία της ...Νατάσσας (όχι βέβαια ότι είναι η ίδια!) και να γιατί : Αυτή την ώρα "φιλοξενούμε" στο νησί δυο συνεργεία ΙΚΑ (σφαγείο...) ΣΔΟΕ (αυτοί με το βαμβάκι...) και μόλις χθες πρέπει να έφυγε η Οικον. Αστυνομία και το υγειονομικό με την τοπική αστυνομία και αναμένεται και το ΣΕΠΕ... Θέλετε και άλλα; Κάποιοι συνάδελφοι έκαναν προσλήψεις χθες τα μεσάνυχτα ! Εγώ όχι , δεν αντέχω αυτή την πίεση. Ετσι αν αύριο με δει κανένας, θα είμαι περίπου όπως λέει η Νατάσσα, μόνο που το στραβό χαμόγελο θα είναι από εγκεφαλικό !

Καλό σας βράδυ και καλό κουράγιο μου....

κ Γιάννη μου όλα θα είναι καλύτερα αύριο ή έστω μεθαύριο, σου στέλνω κι εγώ όλη την θετική μου ενέργεια :)

 

Κι εγώ κ.Γιάννη, σε σας και σε όλους, εύχομαι αύριο να ξημερώσει μια καλύτερη εβδομάδα, με πάνω απ' όλα υγεία. Όλα τ' άλλα, θα βρεθούν.

 

Πιστεύω ... :mellow:

 

Ας μη ξεχνάμε ότι, πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι σε πολύ χειρότερη θέση από την δικιά μας. :(

 

Andrea Bocelli - Con te Patriro

( τυφλός από 12 ετών ... )

 

 

zesy.jpg

 

Καλό βράδυ, καλή εβδομάδα, καλή δύναμη. :)

 

Υ.Γ.

Ευχαριστώ για τις ευχές Αννίκα. Πάντα ερωτευμένη και πάντα καλύτερα σου εύχομαι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήλιε μου παραγγέλνω σου

να γοργοβασιλέψεις

μην, το φεγγάρι, δεις αυγή

γιατί δα ντου ζηλέψεις

καλό βράδυ κι από παέ!!!!

υγ. αχ!! δεν έχω άλλα like, like λοιπόν σε όλες τις δημοσιεύσεις πιο πάνω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κοιμήθηκα ακόμα και δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο , έτσι άνοιξα πάλι το forum και ένοιωσα σαν να μπήκα στο ζεστό , όμορφο περιβάλλον της παλιάς γειτονιάς , που βοηθούσαμε ο ένας τον άλλο. Σας αισθάνθηκα τόσο κοντά μου, κι΄ας μη σας έζησα ποτέ, όπως κάποτε έγραψε ο Δημήτρης από την Καλαμάτα.  Μου δώσατε κουράγιο , εσύ Κατερίνα και συ Μπάμπη, να συνεχίσω και θα βγω σε λίγο να απολαύσω την Πανσέληνο, Αννίκα. Και ξέρεις λένε ότι αν την ίδια στιγμή δυο άνθρωποι κοιτάνε ένα άστρο, είναι σαν βλέπουν ο ένας τον άλλο ! Σας ευχαριστώ όλες και΄όλους πολύ, παρα-πολύ...Καλό ξημέρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά αφιερωμένη στον κ.Γιάννη..........

 

4009.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε την ομορφια δεν μπορεσε να την αναδειξη το μακιγιαζ.

Και καλλιτεχνικη φωτογραφια χωρις την χρηση του ασπρομαυρου με λιγο κοκκο δεν γινεται.

δεν υπαρχει ιχνος μακιγιαζ βραδυ με απλο ηλεκτρικο φως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...