Προς το περιεχόμενο

Η ΥΠΟΒΟΛΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ....ΑΦΟΒΑ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ?...ΕΓΩ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΡΚΕΤΕΣ ,ΕΧΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΚΟΜΑ!!ΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ,ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΩΝ ΣΗΜΕΙΩΜΑΤΩΝ Κ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα...

Θα σε συμβούλευα να τους υπολογίσεις την εκκαθάριση και να τους ενημερώνεις..

Όταν συνέλθουν.. τους λες..

Θέλετε να περιμένω μήπως φάνε μαύρο ΝΔ-ΠΑΣΟΚ και να τις στείλω μετά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή Αρχηγέ μου υπονοείς ότι έτσι και βγει ο ΣΥΡΙΖΑ θα αλλάξει τον φορολογικό νόμο για το 2011 ? (!!!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή άμα στείλουμε τις δηλώσεις πριν τις εκλογές λες να τσεπώσει τα λεφτά ο Πικραμένος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει ο συριζα να μιλησει για αυξηση του αφορολογητου στις 20000 με αναδρομικη ισχυ απο 2000 :D ρε που καταντησαμε ??ο τσιπρας και ο σαμαρας να ειναι τα φαβορι για πρωθυπουργοι..ΗΜΑΡΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει ο συριζα να μιλησει για αυξηση του αφορολογητου στις 20000 με αναδρομικη ισχυ απο 2000 :D ρε που καταντησαμε ??ο τσιπρας και ο σαμαρας να ειναι τα φαβορι για πρωθυπουργοι..ΗΜΑΡΤΟΝ

Δλδ, ποός θα 'πρεπε να είναι φαβορί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πάντως, οτι κατά βάθος όλοι μας τρέφουμε μια μικρή ελπίδα οτι κάτι μπορεί να αλλάξει..και ας μην το παραδεχόμαστε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα τις εκλογες ολες οι πληρωμες ....

να χει το παιδι να πορευεται τις πρωτες μερες του στην εξουσια .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη στελιος

στην υπηρεσια εκκαθαρισης βλεπω οτι εχει εκκαθαριστει κ αναμενομενη ημερομηνια παραλαβης εκκαθαριστικου δειχνει 10/06.

γιατι ομως στην εκτυπωση εκκαθαριστικου ς στο gsis ακομη μου εμφανιζει ? |ENΔEIKTIKO EKKAΘAPIΣTIKO ΣHMEIΩMA.

Ακριβές Αντίγραφο Εκκαθαριστικού Σημειώματος μπορείτε να τυπώσετε, μετά την οριστική έκδοσή του από τη Γ.Γ.Π.Σ."

υποφψ οτι ειναι χρεωστική η εκκαθαριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην υπηρεσια εκκαθαρισης βλεπω οτι εχει εκκαθαριστει κ αναμενομενη ημερομηνια παραλαβης εκκαθαριστικου δειχνει 10/06.

γιατι ομως στην εκτυπωση εκκαθαριστικου ς στο gsis ακομη μου εμφανιζει ? |ENΔEIKTIKO EKKAΘAPIΣTIKO ΣHMEIΩMA.

Ακριβές Αντίγραφο Εκκαθαριστικού Σημειώματος μπορείτε να τυπώσετε, μετά την οριστική έκδοσή του από τη Γ.Γ.Π.Σ."

υποφψ οτι ειναι χρεωστική η εκκαθαριση.

Γιατι θα σου βαλει κανα φοροδωρακι μετα την οριστικοποιηση και στο κραταει εκπληξη λογικα!! Και δεν κανω πλακα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοροδωρακι οπως??

έχει τυχει σε αλλον που το αφμ του μπηκε στη 1η εκκαθαριση προχθες?

Οχι, αλλα πρεπει να το τσεκαρει το συστημα υποτιθεται και μετα να στο κανει οριστικο, μπορει να μην σου εχουν μπει ολοι οι φοροι με την εκκαθαριση που σου δειχνει τωρα και να στα βαλει στο επισημο εκκαθαριστικο. Λεω εγω τωρα.... Αλλα και εμεις εδω την 1η εκκαθαριση περιμενουμε για να στειλουμε και τις υπολοιπες... Και εννοειται οοοοολες μετα τις εκλογες... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Λαζαρος

φοροδωρακι οπως??

έχει τυχει σε αλλον που το αφμ του μπηκε στη 1η εκκαθαριση προχθες?

και στην δικη μου (χρεωστικη) ακριβως το ιδιο...ενω δειχνει οτι εχει αποσταλει το εκκαθαριστικο..δεν εχει οριστικοπιηθει, ουτε καν τους κωδικους για πληρωμη στην τραπεζα δεν εμφανιζει ακομη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη στελιος

Οχι, αλλα πρεπει να το τσεκαρει το συστημα υποτιθεται και μετα να στο κανει οριστικο, μπορει να μην σου εχουν μπει ολοι οι φοροι με την εκκαθαριση που σου δειχνει τωρα και να στα βαλει στο επισημο εκκαθαριστικο. Λεω εγω τωρα.... Αλλα και εμεις εδω την 1η εκκαθαριση περιμενουμε για να στειλουμε και τις υπολοιπες... Και εννοειται οοοοολες μετα τις εκλογες... ;)

ενταξει ειπαμε ειναι μουρ**λο αλλα οχι κ έτσι..

εν πας τη περιπτωση πηρα τηλεφωνο κ μου ειπαν οτι ακομα η 1η εκκαθαριση δεν εχει οριστικοποιηθει πληρως ουτε έχει ταχυδρομηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...