Προς το περιεχόμενο
  • 0

αν ξαναέρθουν οι πελάτες μας του χρόνου για δηλώσεις σφυρίξτε μου.


lami

Ερώτηση

αμφιβάλλω αν θα ξαναέρθουν οι πελάτες μας του χρόνου για δηλώσεις. όταν τους ανακοινώνω το ποσό του φόρου με κοιτάζουν με αμφιβολία ......... πιστεύουν ότι κάνω λάθος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Αυτο λέω κι εγώ , εμείς υποβιβάζουμε τη δουλειά μας.Οι δικηγόροι που και καλά ανοιξε το επαγγελμά τους με σκοπό τη μειώση των αμοιβών τους, ρίξανε τις αμοιβές τους? Εγώ προσωπικά δεν τη ρίχνω ούτε cent .Και αν μου φέρουν και εξτρα δουλειά θα τους πάρω και παραπάνώ.Σε όποιον δεν αρέσει ας πάει ΑΛΛΟΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αντιμετωπίζετε κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα ?

Το 70% των πελατών μου ως τώρα (και μάλιστα είναι σχεδόν όλοι πελάτες 12-15 ετίας), μου ζητάνε να μειώσω το ποσό της αμοιβής των δηλώσεων, την οποία δεν έχω αλλάξει εδώ και 3-4 χρόνια και κυμαίνεται για απλή δήλωση από 30-50 καθαρά.

Κάποιοι μάλιστα ενώ έχω ήδη κόψει απόδειξη μου λένε "άσε πέρυσι τι έπαιρνες, τώρα δυσκολέψανε τα πράγματα".

Ειλικρινά, σήμερα είδικά έχω φορτώσει άσχημα μετά από 5 άτομα που μου ζήτησαν ακριβώς το ίδιο πράγμα, γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνω, ποιος ο λόγος να κάθομαι μερόνυχτα στον Η/Υ ή να σπαζοκεφαλιάζω -όπως και όλοι μας βέβαια- και να πρέπει να παίρνω ψίχουλα.

Ξέρω ότι κάποιοι θα πείτε "πάλι καλά που τα έχεις και αυτά" αλλά εγώ γιατί δεν το βλέπω έτσι ????

Εμείς εδώ χρεώνουμε ότι και πέρυσι (πέρυσι είχαμε κάνει αύξηση στους περισσότερους...).

Δεν μου έχει πει κανείς για μείωση και το ποσό που παίρνουμε είναι στα επίπεδα που χρεώνεις και εσύ.

Αλλά ότι όλοι οι νέοι που έρχονται τους ενδιαφέρει πρώτα η τιμή και μετά όλα τα άλλα αυτό είναι αλήθεια.

30-50 για απλές δηλώσεις είναι μια χαρά αμοιβή. Για μένα εξαρτάται πολύ το ποσό από το πόσο σε πρήζει ο συγκεκριμένος πελάτης ή όχι.... Είναι το Α και το Ω πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εμείς εδώ χρεώνουμε ότι και πέρυσι (πέρυσι είχαμε κάνει αύξηση στους περισσότερους...).

Δεν μου έχει πει κανείς για μείωση και το ποσό που παίρνουμε είναι στα επίπεδα που χρεώνεις και εσύ.

Αλλά ότι όλοι οι νέοι που έρχονται τους ενδιαφέρει πρώτα η τιμή και μετά όλα τα άλλα αυτό είναι αλήθεια.

30-50 για απλές δηλώσεις είναι μια χαρά αμοιβή. Για μένα εξαρτάται πολύ το ποσό από το πόσο σε πρήζει ο συγκεκριμένος πελάτης ή όχι.... Είναι το Α και το Ω πιστεύω.

Μα κι εγώ ίδιες τιμές κράτησα. Δεν ξέρω τι τους έπιασε όλους αυτή την βδομάδα.

Γενικά ο Ιούνιος σε μένα μπήκε ......άστα να πάνε

- Δύο πολλοί καλοί πελάτες μου, με ενημέρωσαν για να κάνω διακοπή γιατί θα βγούν τελικά τώρα στην σύνταξη (αυτό 1η του μήνα) και 200 ευρώ μείον το μήνα

- Στις 2 Ιουνίου μου άνοιξαν το αυτοκίνητο, ευτυχώς δεν μου έκαναν ζημιά αλλά πήραν μόνο κάτι 2ευρα, τον σουγιά μου και CD

- Και στις 3 (Κυριακή) μπήκε ο κουνιάδος μου στο νοσοκομείο σε κώμα με πρόβλημα στα νεφρά και πηγαινοέρχομαι και εκεί....

Έχω και το πρίξιμο από τους μπαρμπάδες για να τους πάρω λιγότερα..........

Μήπως να αυτοκτονήσω κατευθείαν ????? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

OXI !!! να μην αυτοκτονήσεις και να σας βγουν τέτοιες ιδέες από το μυαλό. Θα το παλέψουμε και θα παραμείνουμε ζωντανοί και με σώας τας φρένας. Σιγά μην μας τρελάνουν οι απατεώνες και τα λαμόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μα κι εγώ ίδιες τιμές κράτησα. Δεν ξέρω τι τους έπιασε όλους αυτή την βδομάδα.

Γενικά ο Ιούνιος σε μένα μπήκε ......άστα να πάνε

- Δύο πολλοί καλοί πελάτες μου, με ενημέρωσαν για να κάνω διακοπή γιατί θα βγούν τελικά τώρα στην σύνταξη (αυτό 1η του μήνα) και 200 ευρώ μείον το μήνα

- Στις 2 Ιουνίου μου άνοιξαν το αυτοκίνητο, ευτυχώς δεν μου έκαναν ζημιά αλλά πήραν μόνο κάτι 2ευρα, τον σουγιά μου και CD

- Και στις 3 (Κυριακή) μπήκε ο κουνιάδος μου στο νοσοκομείο σε κώμα με πρόβλημα στα νεφρά και πηγαινοέρχομαι και εκεί....

Έχω και το πρίξιμο από τους μπαρμπάδες για να τους πάρω λιγότερα..........

Μήπως να αυτοκτονήσω κατευθείαν ????? :(

συντοπίτισα κουράγιο. θα έρθουν καλύτερες ημέρες (είναι η φράση που με κάνει να νιώθω καλύτερα σε πολύ άσχημες στιγμές) και πάντα έρχονται να το πιστέψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλά, το να αυτοκτονήσω σαν σχήμα λόγου το είπα. Σε κανέναν δεν θα έκανα τέτοια χάρη.

Άλλωστε θεωρώ την ζωή σαν το μεγαλύτερο δώρο που μπορεί κάποιος να δεχτεί.

Και πραγματικά θέλω να ελπίζω ότι θα έρθουν όντως καλύτερες ημέρες.

Απλά σήμερα σαν ημέρα (και σαν μήνας) ήταν το κάτι άλλο.......

Υ.Σ. Μήπως πρέπει να πάω να με διαβάσει κανένας παπάς για μάτι !!!!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλά, το να αυτοκτονήσω σαν σχήμα λόγου το είπα. Σε κανέναν δεν θα έκανα τέτοια χάρη.

Άλλωστε θεωρώ την ζωή σαν το μεγαλύτερο δώρο που μπορεί κάποιος να δεχτεί.

Και πραγματικά θέλω να ελπίζω ότι θα έρθουν όντως καλύτερες ημέρες.

Απλά σήμερα σαν ημέρα (και σαν μήνας) ήταν το κάτι άλλο.......

Υ.Σ. Μήπως πρέπει να πάω να με διαβάσει κανένας παπάς για μάτι !!!!! :rolleyes:

το κατάλαβα ότι ήταν σχήμα λόγου αλλά επειδή έχω και εγώ τις μαύρες μου (πολύ όμως) είπα να σου μεταδώσω ότι πιστεύω γιατί αυτή η φράση με στηρίζει όσο τίποτα άλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλά, το να αυτοκτονήσω σαν σχήμα λόγου το είπα. Σε κανέναν δεν θα έκανα τέτοια χάρη.

Άλλωστε θεωρώ την ζωή σαν το μεγαλύτερο δώρο που μπορεί κάποιος να δεχτεί.

Και πραγματικά θέλω να ελπίζω ότι θα έρθουν όντως καλύτερες ημέρες.

Απλά σήμερα σαν ημέρα (και σαν μήνας) ήταν το κάτι άλλο.......

Υ.Σ. Μήπως πρέπει να πάω να με διαβάσει κανένας παπάς για μάτι !!!!! :rolleyes:

Εγώ πάντως λέω να ρίξω κανένα εξορκισμό στο γραφείο, γιατι αυτα τα πραγματα που συμβαίνουν το τελευταίο καιρό το ξεμάτιασμα δεν πρόκειτε να πιάσει!!!!!

Καλό κουράγιο συνάδελφοι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ Κ ΣΕΒΑΣΜΟΥ....ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΕΠΑΦΟΥΣ Η' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ ΧΑΖΟ...ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ,ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΑΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣΩ...Κ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ,ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ,ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗ ΜΕ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΗ!!Κ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πελάτης μου (συνταξιούχος πλέον, ο οποίος μας έχει αναλάβει υδραυλικώς εδώ και χρόνια και που ποτέ δεν του κάναμε έκπτωση σε όσα και αν ζήτησε) του έκανα συμπληρωματική δήλωση 2011 λόγω αναδρομικών (θα πάρει και επιστροφή-ω ναι) και φετεινή δήλωση και από όσα ζήτησα μου έδωσε 15 ευρώ λιγότερα λέγοντας ότι πάρε αυτά και πολλά είναι!!!!! κρίση έχουμε!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πελάτης μου (συνταξιούχος πλέον, ο οποίος μας έχει αναλάβει υδραυλικώς εδώ και χρόνια και που ποτέ δεν του κάναμε έκπτωση σε όσα και αν ζήτησε) του έκανα συμπληρωματική δήλωση 2011 λόγω αναδρομικών (θα πάρει και επιστροφή-ω ναι) και φετεινή δήλωση και από όσα ζήτησα μου έδωσε 15 ευρώ λιγότερα λέγοντας ότι πάρε αυτά και πολλά είναι!!!!! κρίση έχουμε!!!!!!!

κι εσύ κόψε τη δήλωση στα 2 και στείλε τη μισή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μέχρι του χρόνου εμείς θα υπάρχουμε ως επαγγελματίες για να ξανάρθουνε οι πελάτες μας?

δεν ξέρω ρε παιδιά. πολλές φορές έχω πει ότι θα τα παρατήσω αλλά αυτό λέω είναι δειλία και ξανασκύβω το κεφάλι :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΝΙΚΟΣ

πέρα απο το ζόρι που τραβάμε όλοι φέτος με τους πελάτες που θέλουν να πληρώσουν λιγότερα έχει αποδειχθεί διαχρονικά ότι με το να μπείς στον ανταγωνισμό του διπλανού γραφείου και να ρίξεις τις τιμές μόνο χαμένο θα σε βγάλει μακροπρόθεσμα και οικονομικά και ψυχολογικά.Αυτός που ψάχνει την χαμηλότερη τιμή κάθε χρόνο θα κοιτάει που είναι πιο φθηνά για να πάει εκεί.δεν εκτιμάει την δουλειά μας.το κακό είναι ότι και κάποιοι απο εμάς δεν εκτιμάνε την δουλειά μας και χρεώνουνε 20αρια και ναι έχω ακούσει και 15αρια για την δήλωση.να μην αναφερθώ στα μαγαζιά και τι χρεωνούν εκεί.όλοι τα γνωρίζεται.κάνω 9 χρόνια αυτή την δουλειά αλλά μόνο τα τρία απο αυτά με δικό μου γραφείο.είμαι πολύ νέος και άπειρος σε σχέση με πολλούς εδώ μέσα.αλήθεια μπορεί να μου πεί κάποιος πως βγαίνουν κοστολογικά;μόνο το διάβασμα που απαιτείται και ο χρόνος που χρειάζεται αυτό δεν δικαιολογούν με τίποτα τέτοιες τιμές. καταλαβαίνω η αγορά είναι ζούγκλα.αλλά και λίγο αυτοσεβασμός στον κόπο που κάνουν οι ίδιοι δεν θα έβλαπτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

20αρικακι δικαιολογειται μονο κατα τη γνωμη μου σε μια απλη δηλωση καλου φιλου μισθωτου που εχει εισοδημα μονο απο μισθωτες υπηρεσιες..παιζουν ρολο και τα εξοδα του γραφειου βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

κι εσύ κόψε τη δήλωση στα 2 και στείλε τη μισή...

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΛΑΤΙΣΑ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ 10 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΟΡΘΩΣΑ ΤΟ Ε9 (ΤΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ) ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΕΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ.........

ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ, ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΒΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 300 ΕΥΡΩ.

ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!, ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ, ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕΙΑ, Ο ΤΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ , ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΕΛΑΤΙΣΑ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ (ΠΙΕΣΗ 300!!!!!)

ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!!!!!!

Ε, ΟΧΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΧΡΩΣΤΑΩ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΤΕΒΕ, ΕΝΟΙΚΙΑ, ΦΩΣ , ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ)

ΕΓΩ ΤΗ ΛΥΠΗΘΗΚΑ, ΕΜΑΣ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΛΥΠΑΤΑΙ????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΗΜΕΡΑ   ΠΕΛΑΤΙΣΑ,  ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ  ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ   10 ΕΥΡΩ  ΠΟΥ  ΤΗΣ  ΔΙΟΡΘΩΣΑ  ΤΟ  Ε9 (ΤΙΜΗ ΓΙΑΤΙ  ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ)  ΜΕ  ΔΙΑΦΟΡΑ  ΠΟΥ  ΒΡΗΚΑ  ΜΕΣΑ,   ΓΙΑΤΙ  ΡΩΤΗΣΕ   ΚΑΙ  ΕΜΑΘΕ  ΟΤΙ  ΔΕΝ  ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ  ΝΑ  ΤΟ  ΚΑΝΟΥΜΕ  ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ  ΑΛΛΑΓΕΣ.........

ΚΑΙ  ΤΗΣ  ΕΙΠΑ  ΟΤΙ   ΑΦΟΥ  ΔΕΝ  ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ  ΤΗ  ΔΟΥΛΕΙΑ  ΠΟΥ  ΕΚΑΝΑ  ΚΑΙ  ΤΙΣ  ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ  ΒΑΣΕΙ  ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ,   ΘΑ  ΠΑΤΗΣΩ  ΤΗΝ  ΑΝΑΙΡΕΣΗ  ΚΑΙ  ΘΑ  ΤΑ  ΣΒΗΣΩ  ΑΠΟ  ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ,  ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΙΣΩ  ΚΑΙ  ΤΑ  ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ,    ΚΑΙ  ΝΑ  ΠΑΕΙ  ΣΤΗ  ΔΟΥ  ΝΑ   ΤΑ  ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ  ΓΙΑ  3  ΧΡΟΝΙΑ  ΜΕ  ΠΡΟΣΤΙΜΟ 300 ΕΥΡΩ.

ΜΟΥ   ΖΗΤΗΣΕ  ΧΙΛΙΕΣ  ΦΟΡΕΣ  ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!,    ΤΗΣ  ΕΙΠΑ  ΑΦΟΥ   ΔΕΝ  ΜΕ  ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ,  ΝΑ  ΠΑΕΙ  ΣΕ  ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕΙΑ, Ο ΤΟΠΟΣ  ΕΙΝΑΙ  ΓΕΜΑΤΟΣ ,   ΟΤΙ  ΔΕΝ ΤΗ  ΘΕΛΩ  ΓΙΑ  ΠΕΛΑΤΙΣΑ,     ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ  ΑΛΛΑ  (ΠΙΕΣΗ  300!!!!!)

ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΗΞΕΡΕ  ΤΙ  ΝΑ  ΜΟΥ   ΠΕΙ!!!!!!

Ε,   ΟΧΙ   ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,    ΝΑ  ΜΗΝ   ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ  ΤΗ  ΔΟΥΛΕΙΑ  ΜΑΣ, ΚΑΙ ΤΙΣ  ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑΣ   ΓΙΑ   ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΟΣΟ   ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,  ΧΡΩΣΤΑΩ   ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ,  ΤΕΒΕ,  ΕΝΟΙΚΙΑ,  ΦΩΣ , ΤΗΛΕΦΩΝΟ  (ΑΥΤΑ  ΜΟΝΟ  ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ)

ΕΓΩ  ΤΗ  ΛΥΠΗΘΗΚΑ,     ΕΜΑΣ   ΠΟΙΟΣ  ΜΑΣ  ΛΥΠΑΤΑΙ????????

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΑΝΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 1 ΩΡΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!! ΖΗΤΗΣΑ ΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΘΩΣΗ (ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ), ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΙΡΕΣΗ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΝΕΚΡΟ ΣΗΜΕΙΟ

Εφόσον το αφορολόγητο το πήγαν οι προδότες στα 5.000 Ευρώ,(και συνεχίζουν και νομοθετούν , ακόμη και υπηρεσιακώς, για το κοινό μας καλό)

1)Πρέπει άμεσα να ξεκουμπιστούν

2) Οι δημόσιοι υπάλληλοι με υπερβάλλοντα ζήλο, μετεκλογικά να συλληφθούν και να τιμωρηθούν

3) Τα υποζύγια της μνημονιακής πολιτικής λογιστικά,περιοσπούδαστων οικονομολόγων, αντι να τρέχουν σα τους Βέγγους, πετάνε τα βαρίδα ΠΕΛΑΤΕΣ από το αερόστατο, και πετάνε ανάλαφρα ψηλά, σε μέρη και παραλίες μαγικά....

ΑΠλά

εγω τους πετάω και τα βιβλιαράκια στα κεφαλάκια, αν είναι κινεζικής τακτικής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγω τους πετάω και τα βιβλιαράκια στα κεφαλάκια, αν είναι κινεζικής τακτικής

Καλύτερα να τους αφήνεις υγρούς και αναψοκοκινισμένους. Είναι της μόδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...