Προς το περιεχόμενο

Ε1 - προβλημα στην ηλεκτρονικη υποβολη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΦΩΤΕΙΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΜΗΠΩΣ ΜΠΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΟ TAXIS ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ Η/Υ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΣΕ Ε1 ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΗ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ????????

(ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ MOTZILA ΚΑΙ GOOGLE CHROME ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ??????)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περασα κανονικα μια στις 8.. Τωρα τι να σου πω, μπορει να αρχιζει το ντου και να κλαταρει σιγα σιγα... Καλη συνεχεια.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μια απο τα ιδια...εστειλα μια κανονικα και η επομενη μου κανει νερα.την αποθηκευσα προσωρινα και θα την στειλω αργοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΑΡΙΝΑ

H ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ! ΗΡΘΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΗΣΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ 5-6 ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΩ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΩ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία μέρα κι σήμερα...

αφήνεις την οικογένεια σου...το σπίτι σου...

για να έρθεις στο γραφείο να δουλέψεις ήρεμα...και να μην σε αφήνουν...

φτιάξτε το το μπ......σας να κάνουμε την δουλειά μας.ΓΜ το κέρατο σας μέρα που είναι σήμερα!

ΜΛΚΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΩ ΕΓΩ . ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΤΗ ΩΡΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ? ΤΕΛΟΣ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ . ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΡΓΙΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ !!!!!!!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ ΤΕΛΟΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΩ ΕΓΩ . ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΤΗ ΩΡΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ? ΤΕΛΟΣ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ . ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΡΓΙΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ !!!!!!!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Μα είναι σωστά αυτά που αναφέρετε ?????

Του Αγίου Πνεύματος λειτουργέι καμία Δημόσια Υπηρεσία ?? Το ΓΓΠΣ τι είναι, να το εξαιρέσουμε ??

Μέχρι και οι server σήμερα έχουν άδεια......

Καλά τσίπουρααααα...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Χρυσάνθη

καλημέρα! δοκιμάστε με το safari από το ipad σας στην παραλία γιατί στα γραφεία δεν έχει σήμα...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ .................. ΑΑΑΧΧΧΧ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ????

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΕΣΤΡΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΤΡΩΘΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ........... ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στο σύστημα.Το ΤΑΧΙΣ έκρινε ότι σήμερα είναι υποχρεωτική αργία για τους λογιστές και έκλεισε.

Οι συνάδελφοι σήμερα οφείλουν να είναι κλειστοί περιμένοντας την επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος ως βοήθεια στην καθημερινή

τρέλα που βιώνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΌΓΙΣΤΕΣ....................... ΝΟΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ ΤΗΝ ΕΞΟΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΗΛΘΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ..................ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ............. ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΝΑ ΦΩΤΙΣΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.........

ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ.ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wacko: Αν με κοιταξω στον καθρευτη ειμαι καπως ετσι.... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ!! Ενταξει?! Λεω να την κανω και γω παιδια... Συγνωμη αλλα δεν... υπερφορτωση συστηματος!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...