Προς το περιεχόμενο

Α.Ε. και εκτυπωση θεωρημενων βιβλιων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

για ανωνυμη εταιρεια εχω 3 σελιδες απο θεωρημενο βιβλιο 'ισοζυγιο γενικου-αναλυτικων καθολικων΄ και μετα εκανα θεωρηση 26/4/2012 ένιαιο μηχανογραφικο χαρτι πολλαπλων

χρησεων .

θελω να τυπωσω το δεκεμβριο του 11 το κλεισιμο ισολογισμου τον ισολογισμο και τον ιανουαριο και φεβρουαριο και μαρτιο του 2012.

με ποια σειρα τα τυπωνω:

απο το παλιο βιβλιο ισοζυγιο γενικου-αναλυτικων καθολικων τυπωνω το

δεκεμβριο του 11, τον ιανουαριο του 2012 και το φεβρουαρριου του 2012 και μετα

απο το ενιαιο μηχ/κο χαρτι πολλαπλων χρησεων τυπωνω το κλεισιμο τον ισολογισμο και μετα το μαρτο του 2012?

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ανωνυμη εταιρεια εχω 3 σελιδες απο θεωρημενο βιβλιο 'ισοζυγιο γενικου-αναλυτικων καθολικων΄ και μετα εκανα θεωρηση 26/4/2012 ένιαιο μηχανογραφικο χαρτι πολλαπλων

χρησεων .

θελω να τυπωσω το δεκεμβριο του 11 το κλεισιμο ισολογισμου τον ισολογισμο και τον ιανουαριο και φεβρουαριο και μαρτιο του 2012.

με ποια σειρα τα τυπωνω:

απο το παλιο βιβλιο ισοζυγιο γενικου-αναλυτικων καθολικων τυπωνω το

δεκεμβριο του 11, τον ιανουαριο του 2012 και το φεβρουαρριου του 2012 και μετα

απο το ενιαιο μηχ/κο χαρτι πολλαπλων χρησεων τυπωνω το κλεισιμο τον ισολογισμο και μετα το μαρτο του 2012? ΝΑΙ αν και μπορεις να τυπωσεις και ΜΑΡΤΙΟ και μετα το κλεισιμο και η μεταφορα

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...

Και μια τελευται ερωτηση μπορω να τα τυπωσω ολα πρωτοβαθμια ,

εκτος απο το ανοιγμα (απογραφης ) που το τυπωνω τεταρτοβαθμιο;

τον ισολογισμο τον εχω σε excel και απο εκει θα τον τυπωσω στο θεωρημενο ενιαιο μηχανογραφικο χαρτι

μετα το ισοζυγιο κλεισιματος;

ευχαριστω

(λογω του παλιου βιβλιου ισοζυγιου αναλυτικου καθολικου ,και του καινουργιου που θεωρηθηκε 26/4/2012

ως ενιαιαο μηχανογραφικο χαρτι ,μπερδεψα λιγο τα μπουτια μου γι αυτο ρωταω για επιβεβαιωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια τελευται ερωτηση μπορω να τα τυπωσω ολα πρωτοβαθμια , ΝΑΙ

εκτος απο το ανοιγμα (απογραφης ) που το τυπωνω τεταρτοβαθμιο;

τον ισολογισμο τον εχω σε excel και απο εκει θα τον τυπωσω στο θεωρημενο ενιαιο μηχανογραφικο χαρτι

μετα το ισοζυγιο κλεισιματος;ΝΑΙ

ευχαριστω

(λογω του παλιου βιβλιου ισοζυγιου αναλυτικου καθολικου ,και του καινουργιου που θεωρηθηκε 26/4/2012

ως ενιαιαο μηχανογραφικο χαρτι ,μπερδεψα λιγο τα μπουτια μου γι αυτο ρωταω για επιβεβαιωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...