Προς το περιεχόμενο

ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΒΟΛΗ ΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ TAXIS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε περίπτωση που δεν αναφερουμε καθόλου το διάστημα αυτό και βάλουμε κατευθείαν από 1/7/12 υπάρχει πρόβημα?γίνεται με κάποιο τρόπο διασταύρωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ήθελα να ξέρω αν ζητάνε αποδεικτικά για το κενό..Κάπου διάβασα θέλει λογαριασμούς δεη αν είναι περισσότερο από 6μήνες κενό.Στην περίπτωση αυτή που είναι λιγότερο από 6μήνες ζητάνε?Γιατί ίσως να μη μπορούμε να βρούμε λογαριασμούς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ήθελα να ξέρω αν ζητάνε αποδεικτικά για το κενό..Κάπου διάβασα θέλει λογαριασμούς δεη αν είναι περισσότερο από 6μήνες κενό.Στην περίπτωση αυτή που είναι λιγότερο από 6μήνες ζητάνε?Γιατί ίσως να μη μπορούμε να βρούμε λογαριασμούς.. Να πάρετε καρτέλα από τη ΔΕΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου έβγαλε τέλος σε φορολογούμενο που έκανε διακοπή 14/05/12 για 4 μήνες αλλά δεν έπρεπε γιατι ειναι 67 ετών . Γνωρίζετε μήπως καταργήθηκε το 3 χρόνια πριν συνταξιοδότησης ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρεις τον κωδ. 027,028  " Ασκείτε εμπορική επιχείρηση και γεννηθήκατε μέχρι την 31/121950 ; " του πίνακα 2 Πληροφοριακά στοιχεία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρεις τον κωδ. 027,028  " Ασκείτε εμπορική επιχείρηση και γεννηθήκατε μέχρι την 31/121950 ; " του πίνακα 2 Πληροφοριακά στοιχεία 

 Ευχαριστώ Το είχα ξεχάσει  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...