Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ Ε3.

ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ GSIS ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΙΝΑΚΑΣ Β ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΔΟΘΕΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ Ή ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΣΥΜΠΛΗΡΩΤΑ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Γ ΜΕ ΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΙΣΘΩΣΗΣ.

ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ Η ΟΠΟΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ Ε1

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ Ε 3 ΔΕΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟΒΑΛΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥ Ε 1..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ; ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ Ή ΥΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟ Ε1, ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ Ε1;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ; ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΩ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ Ή ΥΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟ Ε1, ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ Ε1;

Αγαπητέ συνάδελφε ,

Σίγουρα κάτι κάνεις λάθος , είτε κάνεις προσωρινή αποθήκευση είτε υπόβολή του Ε3 (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ) , κρατάει όλα τα στοιχεία. Μάλλον ανοίγεις 2 φορές το Ε3 . Κοίτα το πιο διεξοδικά και ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ Ε3.

ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ GSIS ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΙΝΑΚΑΣ Β ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΚΔΟΘΕΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ Ή ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΣΥΜΠΛΗΡΩΤΑ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Γ ΜΕ ΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΙΣΘΩΣΗΣ.

ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΤΗΝ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ Η ΟΠΟΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ Ε1

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Μόλις το δοκίμασα αλλά εμφανίζει τα πάντα σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E3 - Πίνακες: E3 Φορολογική

αναμόρφωση - Καταστάσεις: Φορολογική

αναμόρφωση Η ΔΗΛΩΣΗ έχει αποθηκευτεί προσωρινά. Μπορείτε να ολοκληρώσετε τη συμπλήρωση, προκειμένου να κάνετε την υποβολή της. e3_logo.gif ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2012 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ/ΕΠΩΝΥΜΙΑ Μη Φυσικού Προσώπου Α.Φ.Μ. 018 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ 002 Από 003 έως ΕΙΔΟΣ ΔΗΛΩΣΗΣ 008 Δ.Ο.Υ. ΥΠΟΒΟΛΗΣ 005 ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΗΛΩΣΗΣ 004 Δ.Ο.Υ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ 007 ΑΡΙΘΜΟΣ ΦΑΚΕΛΟΥ Α.Ε. 006 ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 017 παρ.7 αρ.48 593 υπόχρεοι και μη τηρούντες 594 Κατηγορία βιβλίων έδρας 019 Αιτία μη τήρησης 726 Χρήσεις που κλείσατε εντός της διαχ. περιόδου 730 ΠΙΝΑΚΑΣ Α. ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥ Κ. Α. Δ.

Έδρας 705 Κ. Α. Δ. μεγαλύτερων ακαθάριστων εσόδων 761 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ [Συμπληρώνονται μόνο όταν η πιο πάνω επιχείρηση είναι ατομική και ανήκει στη σύζυγο] Α.Φ.Μ. 041 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΙΝΑΚΑΣ Β'. ΣΤΟΙΧΕΙΑ Κ.Β.Σ. ΕΚΔΟΘΕΝΤΑ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ Τίτλος στοιχείου (Απόδ. λιαν. Πώλησης, τιμολ. πώλησης κτλ.) Στοιχεία που εκδόθηκαν Τίτλος στοιχείου (Απόδ. λιαν. Πώλησης, τιμολ. πώλησης κτλ.) Στοιχεία που εκδόθηκαν Από Νο Μέχρι Νο Από Νο Μέχρι Νο 1. 6. 2. 7. 3. 8. 4. 9. 5. 10. ΠΙΝΑΚΑΣ Γ'. ΛΟΙΠΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ Υποκαταστήματα 061 Φορολογικές αποθήκες 062 Βιβλίο αποθήκης 063 Αποθηκευτικοί χώροι 064 Μόνιμα απασχολούμενο προσωπικό 065 Βιβλίο Παραγωγής - Κοστολογίου 066 Εκθέσεις 067 Εποχιακά απασχολούμενο προσωπικό 068 Τήρηση Αναλυτικής Λογιστικής 069 Εργοτάξια 070 Ανέλεγκτες χρήσεις (περιλαμβάνεται η κλειόμενη) 071 Τήρηση βιβλίων μηχανογραφικά 072 Λοιποί εκτός έδρας χώροι 073 Συνδεδεμένες επιχειρήσεις (Αρ. 90 ν.2190/1920) 074 Υποχρέωση Απογραφής 075 Πώληση αγαθών μέσω διαδικτύου 076 Παροχή υπηρεσιών μέσω διαδικτύου 077 Τήρηση βιβλίων σύμφωνα με τα Δ.Λ.Π. 078

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ,

ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ....ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...

ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 730 ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ 0 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ 061 ΕΩΣ ΤΟ 078 ΤΟ 0 (ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ) ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ.ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Ε ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΚΗΣΗΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΝΙΖΕΙ. ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΕΚΜΙΣΘΩΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ. ΤΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΚΩΔΙΚΟΣ 1123 (ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ) ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 0 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ. ΣΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΟΥ GSIS ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ. ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΘΟΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. Η ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεξε με ποιο πληκτρο γυρνας στην πρωτη σελιδα, γατι εχω την εντυπωση οτι αν πας με μπακσπεις τα σβηνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ Ο ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ; ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ 1η ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ Ε3 ΜΟΝΙΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΒΑΖΩ 1 Ή 0;

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΙΝΗΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΟ 50% ΤΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 'Η ΕΚΠΙΠΤΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΣΤΟ Ε3 ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ... ΒΑΖΩ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ ΛΟΓ/ΣΜΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ 2011 ΜΕ ΦΠΑ, ΑΡΘ ΤΗΛ. 1 ΑΡΙΘΜ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ 1 (ΔΛΔ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΕΠΙΧ.) ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ? ΑΦΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΣΤΟ Ε3 ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ... ΒΑΖΩ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ ΛΟΓ/ΣΜΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ 2011 ΜΕ ΦΠΑ, ΑΡΘ ΤΗΛ. 1 ΑΡΙΘΜ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ 1 (ΔΛΔ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΕΠΙΧ.) ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ? ΑΦΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

Καλημέρα συνάδελφοι,

αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο θέμα και δεν ξέρω τι να κάνω.

Μήπως εσείς βρήκατε κάποια λύση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΣΤΟ Ε3 ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ... ΒΑΖΩ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ ΛΟΓ/ΣΜΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ 2011 ΜΕ ΦΠΑ, ΑΡΘ ΤΗΛ. 1 ΑΡΙΘΜ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ 1 (ΔΛΔ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΕΠΙΧ.) ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ? ΑΦΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

Καλημέρα συνάδελφοι,

αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο θέμα και δεν ξέρω τι να κάνω.

Μήπως εσείς βρήκατε κάποια λύση??

Καλημέρα

Δοκιμάστε με άλλο πρόγραμμα περιήγησης.

Καλή συνέχεια

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΣΤΟ Ε3 ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ... ΒΑΖΩ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ ΛΟΓ/ΣΜΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ 2011 ΜΕ ΦΠΑ, ΑΡΘ ΤΗΛ. 1 ΑΡΙΘΜ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ 1 (ΔΛΔ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΕΠΙΧ.) ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ? ΑΦΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

Καλημέρα συνάδελφοι,

αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο θέμα και δεν ξέρω τι να κάνω.

Μήπως εσείς βρήκατε κάποια λύση??

Καλημέρα...Γράψε τα ποσά στην ακριβώς απο κάτω σειρά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...