Προς το περιεχόμενο

Απαράδεκτες ψηφοθηρικές πρακτικές από την Π.Ε.Φ.Ε. με καταπάτηση προσωπικών δεδομένων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

υποθέτω ότι δεν ήμουν η μόνη που έλαβε τα συγκεκριμένα mail και sms (!), αλλά προσωπικά ενοχλήθηκα πάρα πολύ και θεωρώ καταπάτηση των προσωπικών μου δεδομένων και άκρως προσβλητικό προς τον χαρακτήρα της ίδιας της Π.Ε.Φ.Ε. το να λάβω, χωρίς να έχω συμφωνήσει κιόλας, κομματική επικοινωνία. Πέρα από το παράνομο του θέματος, θεωρώ την συγκεκριμένη κίνηση αντιδεοντολογική!!!

Δεν θα αναφέρω τα στοιχεία του αποστολέα, αν και ίσως θα έπρεπε, απλά επειδή σκέφτομαι να προβώ σε συγκεκριμένες ενέργειες, είπα να το αναφέρω, μήπως υπάρχουν και άλλοι "συμπασχοντες".

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

υποθέτω ότι δεν ήμουν η μόνη που έλαβε τα συγκεκριμένα mail και sms (!), αλλά προσωπικά ενοχλήθηκα πάρα πολύ και θεωρώ καταπάτηση των προσωπικών μου δεδομένων και άκρως προσβλητικό προς τον χαρακτήρα της ίδιας της Π.Ε.Φ.Ε. το να λάβω, χωρίς να έχω συμφωνήσει κιόλας, κομματική επικοινωνία. Πέρα από το παράνομο του θέματος, θεωρώ την συγκεκριμένη κίνηση αντιδεοντολογική!!!

Δεν θα αναφέρω τα στοιχεία του αποστολέα, αν και ίσως θα έπρεπε, απλά επειδή σκέφτομαι να προβώ σε συγκεκριμένες ενέργειες, είπα να το αναφέρω, μήπως υπάρχουν και άλλοι "συμπασχοντες".

Ευχαριστώ

Είμαστε αρκετοί οι αποδέκτες αυτών των e-mail από την ΠΕΦΕ,αλλά το "συμπάσχοντες" είναι λίγο

ακραίο.

Σβύσε το και καθάρισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σε πείραξε που σου έστειλε mail ο Ντουκάκης?

Κάνε unsubscribe και τελείωσε η ιστορία να μη σου ξαναστείλει...

Προφανώς δεν εισαι ο μόνος που έλαβε κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σε πείραξε που σου έστειλε mail ο Ντουκάκης?

Κάνε unsubscribe και τελείωσε η ιστορία να μη σου ξαναστείλει...

Προφανώς δεν εισαι ο μόνος που έλαβε κάτι τέτοιο...

Δεν έλαβα μόνο mail, αυτό εξηγώ... Έλαβα και sms παραμονές των εκλογών. Και δεν έλαβα καν 1 mail, έλαβα τόσο στον επαγγελματικό όσο και στον προσωπικό μου λογαριασμό και δεν γνωρίζω καν από που βρήκαν όλα αυτά τα στοιχεία, καθώς με την Π.Ε.Φ.Ε. δεν είχα ποτέ κάποια επαφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σε πείραξε που σου έστειλε mail ο Ντουκάκης?

Κάνε unsubscribe και τελείωσε η ιστορία να μη σου ξαναστείλει...

Προφανώς δεν εισαι ο μόνος που έλαβε κάτι τέτοιο...

Με πειράζει το να λαμβάνω επικοινωνία που δεν έχω ζητήσει και ιδιαίτερα από άτομα ή φορείς που δεν έχω παραχωρήσει τα στοιχεία μου.

Νομίζω ότι έχει αρχίσει και παραγίνεται το κακό και γι'αυτό εκνευρίζομαι!

Η λοιπή επεξήγηση έχει δοθεί ως απάντηση σε άλλο συνάδελφο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πειράζει το να λαμβάνω επικοινωνία που δεν έχω ζητήσει και ιδιαίτερα από άτομα ή φορείς που δεν έχω παραχωρήσει τα στοιχεία μου.

Νομίζω ότι έχει αρχίσει και παραγίνεται το κακό και γι'αυτό εκνευρίζομαι!

Η λοιπή επεξήγηση έχει δοθεί ως απάντηση σε άλλο συνάδελφο :)

Βρε άνθρωπε μη τραβάς τόσο μεγάλο ζόρι.

Δε λέω δεν ήταν σωστή ενέργεια , ρίξτο στο γιαλό , και κάνε του σύσταση να μην επαναληφθεί . Πρόσεχε όμως τα παιδιά στην ΠΕΦΕ δίνουν λύσεις , επαληθεύουν, διορθώνουν ερωτήματα συναδέλφων έως το βράδυ . Γι αυτό και μόνο κοίτα μπροστά .

Συμφωνώ και με τον ΦΑΦΟΥΤΗ και με τον ΓΡΙΒΑ.

ΣΒΗΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ .

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς .

Μιχάλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...