Προς το περιεχόμενο

ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ Ε5?ΞΕΡΟΥΜΕ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι δηλώσεις των εταιριών θα πάρουν παράταση ή όχι?Γιατί 1 μήνας είναι 1 μήνας με ή χωρίς ενημερώτητα (λόγω φόρων όπως καταλαβένεται...)Και αν είναι να πάρουν παράταση ασ το πουν πια..Σιχάθηκα αυτη την κατασταση με την τελευταία στιγμη...Αν θέλουν να μην δίνουν παρατάσεις ας ειναι συνεπείς και αυτοι στο ταξις...Ξερει κανείς αν θα παίξει παράταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από το

Αίτημα της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. προς το Υ.Ο. για παράταση υποβολής δηλώσεων

δυστυχώς δεν έχουμε τίποτε άλλο.

ΑΠΛΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗ, ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΟΡΘΩΝΩ Ε9.

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΕ ΟΙ ΑΓΡΟΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΤΙς ΑΕΡΟΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από το

Αίτημα της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. προς το Υ.Ο. για παράταση υποβολής δηλώσεων

δυστυχώς δεν έχουμε τίποτε άλλο.

ΑΠΛΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗ, ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΟΡΘΩΝΩ Ε9.

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΕ ΟΙ ΑΓΡΟΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕ ΤΙς ΑΕΡΟΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙΣ . ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΟΥΝ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑΓΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΛΗΡΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΑ Η' ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ Ε9 ΔΕΝ ΚΑΝΩ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΟΡΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ "ΞΕΧΕΙΛΩΝΟΥΝ" ΣΕ ΕΚΤΑΣΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΩΝ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΤΑ "ΜΑΖΕΨΕΙΣ" ΄ΛΟΓΩ ΦΟΡΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, σε επικοινωνία μου με το taxis, επειδή υπάρχει πρόβλημα, δεν δέχεται την αναμόρφωση όταν είναι μηδενική, μου είπαν οτι σίγουρα θα δοθεί παράταση.

Καλή δύναμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αναμόρφωση αν βάλουμε σκέτο "0" ή τίποτα σε κάποιο από τα πεδία τότε δε τη δέχεται, έβαλα όμως "0,00" σε κάποιο πεδίο και μου τη πήρε κανονικότατα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αναμόρφωση αν βάλουμε σκέτο "0" ή τίποτα σε κάποιο από τα πεδία τότε δε τη δέχεται, έβαλα όμως "0,00" σε κάποιο πεδίο και μου τη πήρε κανονικότατα!

Τα ίδια κι εγώ. Το είχα διαβάσει σε άλλη αναρτηση του φόρουμ και δούλεψε έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, έχουμε γράψει και σε άλλο θέμα για το θέμα της παράτασης των Ο.Ε. κ.λπ. Μην επαναλαμβάνουμε τα ίδια και τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,

διάβασα στο www.taxheaven.gr οτι έχει ζητηθέι παράταση. Οι χειρόγραφες κανονικά μέχρι 30/04 και μέσω διαδικτύου 18/05/2012.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...