Προς το περιεχόμενο

ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φτάνει πια κουράστηκα βαρέθηκα για κάθε ενέργεια η πράξη μου να σκέφτομαι εάν είναι σωστό η λάθος

Βαρέθηκα τοσα χρόνια όλο γκρίνια και κακομοιριά χωρίσ καμιά ελπίδα κια πάνω που υπάρχει κάτι καινούργιο κάτι πού

φαίνετε ίσωσ δείχνει κάτι άλλο νασου πάλι τα 'ιδια και τα ίδια

Μια πρόταση έγινε δεν ειναι υποχρέωση ουτε απαίτηση απλά μια ενέργεια που βγαίνει από μέσα μας χωρίσ να αποσκοπούμε σε τίποτα η μη μόνον σε βοήθεια των συνανθρώπων μας.

Στο κάτω κάτω της γραφής απλά λογιστέσ είμαστε και σε αυτό τον τομέα βηθάμε τελεία και παύλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει πια κουράστηκα βαρέθηκα για κάθε ενέργεια η πράξη μου να σκέφτομαι εάν είναι σωστό η λάθος

Βαρέθηκα τοσα χρόνια όλο γκρίνια και κακομοιριά χωρίσ καμιά ελπίδα κια πάνω που υπάρχει κάτι καινούργιο κάτι πού

φαίνετε ίσωσ δείχνει κάτι άλλο νασου πάλι τα 'ιδια και τα ίδια

Μια πρόταση έγινε δεν ειναι υποχρέωση ουτε απαίτηση απλά μια ενέργεια που βγαίνει από μέσα μας χωρίσ να αποσκοπούμε σε τίποτα η μη μόνον σε βοήθεια των συνανθρώπων μας.

Στο κάτω κάτω της γραφής απλά λογιστέσ είμαστε και σε αυτό τον τομέα βηθάμε τελεία και παύλα.

Συμφωνώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει πια κουράστηκα βαρέθηκα για κάθε ενέργεια η πράξη μου να σκέφτομαι εάν είναι σωστό η λάθος

Βαρέθηκα τοσα χρόνια όλο γκρίνια και κακομοιριά χωρίσ καμιά ελπίδα κια πάνω που υπάρχει κάτι καινούργιο κάτι πού

φαίνετε ίσωσ δείχνει κάτι άλλο νασου πάλι τα 'ιδια και τα ίδια

Μια πρόταση έγινε δεν ειναι υποχρέωση ουτε απαίτηση απλά μια ενέργεια που βγαίνει από μέσα μας χωρίσ να αποσκοπούμε σε τίποτα η μη μόνον σε βοήθεια των συνανθρώπων μας.

Στο κάτω κάτω της γραφής απλά λογιστέσ είμαστε και σε αυτό τον τομέα βηθάμε τελεία και παύλα.

Συμφωνώ και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως, το αν μια πράξη είναι σωστή ή λάθος το δείχνει ο χρόνος. Η κίνηση του συλλόγου ΕΦΕΑΠ θεωρώ πως είναι καθαρά ανθρώπινη, χωρίς τίποτε παραπάνω, χωρίς ψιμύθια κ.λπ. Όπως και αντίστοιχες κινήσεις των υπόλοιπων συλλόγων που ανέφερε ο Γιάννης (Χαλκιδέος) και οι άλλοι συνάδελφοι. Ας μην αναλωνόμαστε σε "διαξιφισμούς" χωρίς λόγο. Χαιρετίζω τέτοιες προσπάθειες, που έγιναν, που θα γίνουν στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή διαπίστωσα ότι αρκετοί αναγράφουν εδώ η και στην αρχική σελίδα του taxheaven την πρόθεση τους για συμμετοχή, θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι, όσοι ενδιαφέρονται να συυμετάσχουν, θα πρέπει να συμπληρώσουν τη φόρμα και να την στείλουν στο e-mail [email protected], το αργότερο έως το Σάββατο 5 Μαίου.

Η φόρμα υπάρχει εδώ

http://www.taxheaven...ws/view/id/9856

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια καθε χρονο ετσι και αλλιως, εντιμα μιλαω , εντελως αφιλοκερδως, κανω τις δηλωσεις σε τουλαχιστον πενηντα εργαζομενους της δουλειας μου και σε τουλαχιστον 20 φιλογνωστους και τριτοξαδελφεια πελατων που μου <κολλανε>,δουλευοντας απο το πρωϊ μεχρι το βραδυ να τα προλαβω μαζι με τα δικα μου, διοτι δεν μου παει να πω σε κανεναν οχι. εκ μερους μου λυπαμαι,αλλα νομιζω οτι δεν θα αντεξω και...αλλους ουτε καν αυτους ,ειδικα για φετος με ολα μου τα (-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ καλά θα κάνεις να χαλαρώσεις λίγο, αρκετά πέρασες δεν νομίζεις;;; Φέτος τον εαυτό σου πρέπει να φροντίσεις πρώτα, και μετά τους υπόλοιπους... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ καλά θα κάνεις να χαλαρώσεις λίγο, αρκετά πέρασες δεν νομίζεις;;; Φέτος τον εαυτό σου πρέπει να φροντίσεις πρώτα, και μετά τους υπόλοιπους... :rolleyes:

Α βρε Ειρηνη μου με την καλη σου καρδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...