Προς το περιεχόμενο

Πότε θα ξεκινήσουν οι δηλώσεις?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελειώνει και ο Απρίλιος και ακόμα να ανοίξει στο σύστημα... Θα ανοίξει μετά τις εκλογές και θα έχουμε μόνο 1 μήνα για τις δηλώσεις που είναι πιο δύσκολες από οποιαδήποτε άλλη χρονιά? σε 10 μέρες είναι και οι δηλώσεις των εταιριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 Ιουλίου παντρεύομαι ...

Δεν πιστεύω να έχεις μαζί σου στο γάμο κανένα laptop και να στέλνεις δηλώσεις...χαχαχαχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να έχεις μαζί σου στο γάμο κανένα laptop και να στέλνεις δηλώσεις...χαχαχαχα :P

Όχι αλλά θα πάω κατά τις 1 για ύπνο γιατί θα πρέπει να ξυπνήσω νωρίς για να στείλω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 Ιουλίου παντρεύομαι ...

Με το καλό αλλά κανόνισε στο ταξίδι του μέλιτος το ξενοδοχείο να έχει δωμάτια με ξεχωριστά γραφεία.Θα είναι ρομαντικό να τελειώνεις μία δήλωση και να αγκαλιάζεις τον/τη σύντροφό σου. Μετά στο ηλιοβασίλεμα να έχετε δίπλα σας (γιατί πρέπει να σε βοηθάει και το ταίρι σου έτσι δεν είναι; ) από μία σακουλίτσα αποδείξεις και πάλι πολύ ρομαντικά και αργά να τις ξεδιπλώνετε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σοβαρά τώρα...

Κοιτάξτε σκηνικό: (ήμουν μπροστά)

Μια φίλη μου λογίστρια την ημέρα που παντρευόταν ,ντυμένη νύφη και 20 λεπτά πριν φύγει για την εκκλησία πήγε ένας πελάτης στο γραφείο(έδρα το σπίτι της)

και την ρωτούσε για ένα φορολογικό πρόβλημα που είχε... :blink:

Εκείνη του απάντησε γιατί τον ήξερε χρόνια και δεν ήθελε να τον στενοχωρήσει(κατά την γνώμη μου έπρεπε να του την πει αλλα τέλως πάντων..)

Να βλέπεις τώρα τη νύφη ,στολισμένη,βαμένη κλπ..να κάθεται στο γραφείο και να εξηγεί στον πελάτη τι θα κάνει,ενώ παίζουν τα οργανα και οι άλλοι έξω χορεύουν και τραγουδάνε ''Σήμερα γάμος γίνεται'' χαχαχαχα....

Ήξερα πως κάποιοι πελάτες είναι αναίσθητοι αλλά τόσο πια...? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΔΙΟΝΥΣΗΣ

Tα ασφαλιστικα ταμεια δεν εχουν ακομα στειλει τις βεβαιωσεις αποδοχων στους συνταξιούχους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΑΝΕΣΤΗΣ Δ.

Tα ασφαλιστικα ταμεια δεν εχουν ακομα στειλει τις βεβαιωσεις αποδοχων στους συνταξιούχους!

ακριβώς! κ εμεις περιμενουμε πότε θα ανοίξει το συστημα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ασφαλιστικα ταμεια δεν εχουν ακομα στειλει τις βεβαιωσεις αποδοχων στους συνταξιούχους!

έτσιιι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιο έτος και πριν μπορεί ο μισθωτός να πετάξει τις δηλώσεις και τα δικαιολογητικά ?;

5 οικονομικά έτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε η ώρα η καλή.Με τη δουλειά που κάνουμε ούτε το γάμο μας δε μπορούμε να προγραμματίσουμε.Εγώ παντρεύομαι

12 Μαίου και ακόμα σκέφτομαι τι πρέπει να έχω τελειώσει μέχρι τότε και τι με περιμένει για μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ΙΚΑ ειναι ο "πιλότος"... το οποίο θα ταχυδρομησει τις βεβαιώσεις μετα τις εκλογές...

ΤΟ ΙΚΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ βρέ παιδιά...

Πειράζει για ένα έτος να πούν ΟΛΟΙ οι φορολογούμενοι "Στα τέτοια μου σε γράφω και πάω κινηματογράφο" στο Υ.Ο. και την ΓΤΠΚ ΓΓΠΣ;;;

Πώς νομίζετε οτι θα επέλθει αλλαγή νοοτροπίας και σκηνικού με τα ΠΡΟΔΟΤΙΚΑ ΚΑΘΙΚΙΑ που έχουμε στο λαιμό μας τόσες δεκαετίες;;;

Αφού έχουν γίνει χειρότεροι και από τους Οθωμανούς, με τους φόρους που μας ρουφούν, λες και είναι το αίμα μας... Δεν θα πάρουμε ενημερότητα θα μου πει κάποιος...

Αυτοί όμως θα πάρουν τα @@ μας και το πρόγραμμα της Τρόικας θα το κάνουν κατάπλασμα...

Να δούμε πότε θα ξυπνήσουμε.

Υ.Γ. Πολλοί αναφέρουν οτι παντρεύονται... Τι το περάσατε εδώ πέρα; Λίστα Γάμου Μινιόν;;; (λέω Μινιόν για να μην κατηγορηθώ για διαφήμιση).

Πέραν του αστεϊσμού, αφού το σκεφτήκατε τόσο και καταλήξατε στην απόφαση (άνδρες/γυναίκες) "Αφού περνάω εγώ χάλια, γιατί να μην κάνω και άλλον έναν άνθρωπο μίζερο και συνέταιρο στην δυστυχία μου", εύχομαι βίον ανθόσπαρτον... Και γρήγορα κανα παιδί, μπας και ανέβει το αφορολόγητο ε;; :D :D :D

Υ.Γ. 2 Νομίζω οτι εάν διαβάσει κανείς μόνο όσα έχω υπογραμμίσει και τονίσει, αρκεί για να δει πως πρέπει να δράσει. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ετοιμοθα..... εεεεε, ετοιμοπαντροι δεν ρωτατε κ κανενα παλιο να σας πει να αποφυγετε τα χειροτερα...????? Προλαβενετε ακομα.....

Παρτε για παραδειγμα το broster, διπλα του εγινε η συναντηση, ουτε που πατησε τα ποδια του (δεν εξασφαλισε μαλλον αδειοχαρτο απο το επιτελικο γραφειο).....

Αμ ο γιατρος.....????? Οπου φτανει η μπαλαντεζα, πιο μακρυα δεν παει....

Για αυτο σας λεω, ξανασκεφτειτε το......... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με την υποβολή του Ε3 'ατομικής' επιχείρησης με γ΄κατηγορίας βιβλία ,υποβάλεται μέσω taxisnet ο ισολογισμός και αποτελέσματα εκμεταλευσης όπως στα νομικά πρόσωπα? το γνωρίζει κανείς? με ποιόν τρόπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...