Προς το περιεχόμενο

Ανοίγει το σύστημα για υποβολή Ε5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού κάνεις οριστική υποβολή του Ε5 πάς δηλώσεις φυσικών προσώπων...ναι φυσικών προσώπων.... και εκτυπώνεις το Ε3

Τα έχω κάνει αυτά δεν μου το έχει το Pdf για να το εκτυπώσω.ενω εξω απο το ε3 μου λεει οτι εχει υποβληθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω κάνει αυτά δεν μου το έχει το Pdf για να το εκτυπώσω.ενω εξω απο το ε3 μου λεει οτι εχει υποβληθεί

στην κατάσταση σου γράφει ότι έχει υποβληθεί οριστικά και έχει πάρει αριθμό και ημερομηνία καταχώρησης;

με motzila πάντως μόλις έστειλα και τύπωσα ένα κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Να δω πότε θα τις ετοιμάσω..

..........

Το αυτό και σε μας .... :)

Ακριβώς έτσι,

Μα τέτοια ταύτιση ?

καταντάει ύποπτη,

μήπως τεμπελιάζετε σαν εμένα , 11 μμ με 06.00 π.μ κάθομαι και δεν είμαι στο taxis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδερφοι καλησπέρα

Τώρα που έβγαλαν οδηγίες για τη σύνταξη των Ε3 - Ε5, παω ν' αρχίσω να τις φτιάχνω. Άντε γιατί είχα βαρεθεί να περιμένω τις οδηγίες ...

Καλή δύναμη

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τις διάβασα..

Επισημαίνεται ότι η κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης θα υποβάλλεται επίσης μέσω διαδικτύου και στην περίπτωση των εταιριών της παρ.4 του άρθρου 2 του Κ.Φ.Ε. για τις οποίες είναι προαιρετική η ηλεκτρονική υποβολή των δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος τους (έντυπο Ε5).

Πως θα καταθέσω φορολογική αναμόρφωση για μια ΟΕ που έχει υποβάλλει χειρόγραφη δήλωση από Φλεβάρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τις διάβασα..

Πως θα καταθέσω φορολογική αναμόρφωση για μια ΟΕ που έχει υποβάλλει χειρόγραφη δήλωση από Φλεβάρη?

ΟΕΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τις διάβασα..

Πως θα καταθέσω φορολογική αναμόρφωση για μια ΟΕ που έχει υποβάλλει χειρόγραφη δήλωση από Φλεβάρη?

ΟΕΟ?

Θα βγει εγκύκλιος, γενικό έγγραφο, ειδικό έγγραφο, παλιοέγγραφο, ΠΟΛ ή ότι άλλο θέλει ο εκδότης, που θα μας λέει. Το νόμο τον γράφουμε είς τα παλαιότερα των υποδημάτων μας ...

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMAN....

ΤΩΡΑ είδα ότι εχω να κάνω 14 Ε5 και 4 Φ12

ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ;

Οχι για να τα ετοιμάσω, αυτό θέλει 1 μέρα, άντε 1,5

Να τα στείλω, λέω, ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟ Ε5 ΣΕ ΝΕΑ ΟΕ , ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΛΙΚΑΡΩ ΤΟ ΠΕΔΙΟ 950(ΝΕΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΙΩΜΕΝΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ) ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ? (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΒΙΑΖΟΜΑΙ) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδελφοι μια ερωτηση, προσπαθω να στειλω το Ε5 μιας ΟΕ και δεν μου εμφανιζονται τα στοιχεια του λογιστη και του νομιμου εκπροσωπου, γνωριζει καποιος;;;;;

Καλη δυναμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMAN....

ΤΩΡΑ είδα ότι εχω να κάνω 14 Ε5 και 4 Φ12

ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ;

Οχι για να τα ετοιμάσω, αυτό θέλει 1 μέρα, άντε 1,5

Να τα στείλω, λέω, ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ;

Δεν ξέρω συνάδερφε, αλλά εγώ θα τα παω στη ΔΟΥ τη Δευτέρα πρωί πρωί.

Χαρά που θα κάνουν ...

Ας ζητήσουν εκείνοι παράταση ...

Καλό κουράγιο

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω συνάδερφε, αλλά εγώ θα τα παω στη ΔΟΥ τη Δευτέρα πρωί πρωί.

Χαρά που θα κάνουν ...

Ας ζητήσουν εκείνοι παράταση ...

Καλό κουράγιο

Μπάμπης Κ.

Να μην πας Δευτερα πρωι πρωι!

Να πας Δευτερα.....μεσημέρι μεσημέρι!!

Εκει να δεις χαρές!!

Θα ανοιξει η καρδια τους σαν πόρτα τετράφυλλη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟ Ε5 ΣΕ ΝΕΑ ΟΕ , ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΛΙΚΑΡΩ ΤΟ ΠΕΔΙΟ 950(ΝΕΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΙΩΜΕΝΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ) ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ? (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΒΙΑΖΟΜΑΙ) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

τηλ..στο taxis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με αφίνει να υποβάλλω το Ε5 γιατι δεν είναι σωστή η περσική προκαταβολή του κωδ. 008??? ενώ την διαστάυρωσα με ΔΟΥ και ειναι σωστή. Τί κάνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ "Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ . ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΠΑΤΗΣΤΕ ΥΠΟΒΟΛΗ" ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΗΣΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝΗΜΑ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΤΗΛΙΑ ....)

Τα ίδια και εδώ...

Και είπα να ξεμπερδεύω με τις εύκολες πρώτα...!@#$% taxisnet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και εδώ...

Και είπα να ξεμπερδεύω με τις εύκολες πρώτα...!@#$% taxisnet...

Ακριβώς το ίδιο και με μένα!

ΔΕΝ ΥΠΟΒΑΛΕΤΑΙ η δήλωση όσες φορές και να πατήσεις υποβολή!!!

Και να μην πω τη γνώμη μου για τις οδηγίες συμπλήρωσης των δηλώσεων καθώς και τη χρονική στιγμή που τις κοινοποίησαν!!!!!!!!! $#&%$#&*%^$*^$%&^$*&%^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο απασχολεί και εμένα , έχει κανείς αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα;

s

Σε ολα τα κουτακια εβαλα το ποσο 0,00 και το πηρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Failure of server APACHE bridge:

--------------------------------------------------------------------------------

No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF.

--------------------------------------------------------------------------------

Build date/time: Oct 28 2009 23:22:51

--------------------------------------------------------------------------------

Change Number: 1013

ΟΡΙΣΤΕ...Ο ΣΩΣΤΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο και με μένα!

ΔΕΝ ΥΠΟΒΑΛΕΤΑΙ η δήλωση όσες φορές και να πατήσεις υποβολή!!!

Και να μην πω τη γνώμη μου για τις οδηγίες συμπλήρωσης των δηλώσεων καθώς και τη χρονική στιγμή που τις κοινοποίησαν!!!!!!!!! $#&%$#&*%^$*^$%&^$*&%^

βαζεις σε ολα τα κουταικια 0,00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΤΕ ΛΗΓΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΙΠΑΜΕ....!!!! $^&^%$^$&$

τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε πότε θα ανακοινώσουν την παράταση πες καλύτερα... αποθηκεύστε τα προσωρινά και περιμένετε.

Αυτοί οι προγραμματιστές του taxis (όχι τα άλλα τμήματα που δέχτηκαν χιλιάδες ερωτήματα και ήταν ευγενικότατοι) και αυτοί που βγάζουν τις εγκυκλίους και τις παρατάσεις στο ΥΠ.ΟΙΚ. ειδικά σήμερα το πρωί αν τους είχα μπροστά το τι χαστούκια θα τρώγανε δεν περιγράφεται.

Ξυπνάτε βρε .... αν είναι για ύπνο πάτε σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ Ε3 & ΤΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΝΩΡΦΩΣΗ ΟΙΚ.ΕΤΟΥΣ 2012 ΠΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης φουκαράς λογιστάκος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ Ε3 & ΤΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΝΩΡΦΩΣΗ ΟΙΚ.ΕΤΟΥΣ 2012 ΠΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Έχει απαντηθεί ήδη απο συνάφελφο . Άσχετα αν αφορά Νομικό Πρόσωπο το Ε3 εσύ αναζητησέ το στα Φυσικά Πρόσωπα και να δείς που θα γίνει Θαύμα! Θα σου το εμφανίσει και θα εκτυπώσεις Ε3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...