Προς το περιεχόμενο

Ανοίγει το σύστημα για υποβολή Ε5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέο μήνυμα ... το έχει βγάλει σε κανέναν άλλο;

error 33.12.5275e 43.55.657n (συντεταγμένες ΓΓΠΣ)

γαμώτο, πάλι λάθος πλανήτης!

UPDATE! Το ιντερνετικο μας διαστημόπλοιο αυτη τη στιγμή ανακαινίζεται με τη βοήθεια της μηχανής της απιθανότητας. Επειδή αυτο συμβαίνει σε πραγματικό χρόνο μπορεί να συμβουν περίεργα πράγματα με φαλαινες και πετούνιες σε όσους στέλνουν Ε3-Ε5 κλπ.

(δανεισμένο από: http://alepouda.blogspot.com/2012/04/abuela-grillo-animation.html)

Καλημέρα καλή δύναμη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαξε ο υπολογισμος αναμορφωσης για κινητη τηλεφωνια;

κινητα 485,57 αριθ κινητων 1 αριθμος απασχολ 2 =0,00 ; ειναι σωστο;

Την ιδια απορία έχω κ εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέμε όλοι.. εννοούμε όλοι.. εκτός από τους λογιστές.. :lol:

Ελάτε να οργανωθούμε ρε παιδιά να πάρουμε μια παράταση της προκοπής!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια απορία έχω κ εγώ

Tην γραμμη 1 την συμπληρωνεις στις περιπτωσεις που τα κινητα ειναι ειναι περισσοτερα απο εργαζομενους.Αρα θα συμπληρωσεις την γραμμη 2 και βγαινουν σωστα.και εγω με πειραματισμους το βρηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην γραμμη 1 την συμπληρωνεις στις περιπτωσεις που τα κινητα ειναι ειναι περισσοτερα απο εργαζομενους.Αρα θα συμπληρωσεις την γραμμη 2 και βγαινουν σωστα.και εγω με πειραματισμους το βρηκα

Μ' έσωσες! Μισή ώρα ψάχνομαι. Καλά είναι απίστευτοι οι τύποι...

Σ' ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Μια ερώτηση..........προσπαθώ να στείλω το Ε3 Ομμόρυθμης Εταιρείας. Η κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης και αποδοθέντων φόρων είναι μηδενική. Πατάω υποβολή και βγάζει το εξής μήνυμα :

"90840 Πίνακες = ΦΟΡΟΛ. ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ. Δεν έχετε συμπληρώσει ποσά στους πίνακες της Φορολογικής Αναμόρφωσης και θα θεωρηθεί ότι υποβάλλεται ως μηδενική. Αν θελετε να συνεχίσετε πατήστε Υποβολή."

Πατάω υποβολή και ξανά υποβολή και μου ξαναβγάζει το ίδιο μήνυμα, δεν με αφήνει να το στείλω.........

Σε άλλες δηλώσεις που έστειλα τις προηγούμενες μέρες και ήταν μηδενικές δεν μου εβγαζε αυτό το μήνυμα...........

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να στειλω ενα ε5 και δεν μου τσεκαρει την πληρωμη με δοσεις

Ξερετε τι φταιει η τι δεν κανω καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να στειλω ενα ε5 και δεν μου τσεκαρει την πληρωμη με δοσεις Ξερετε τι φταιει η τι δεν κανω καλα?

Θα πατήσεις πρώτα υποβολή και μετά θα σου το ανοίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Μια ερώτηση..........προσπαθώ να στείλω το Ε3 Ομμόρυθμης Εταιρείας. Η κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης και αποδοθέντων φόρων είναι μηδενική. Πατάω υποβολή και βγάζει το εξής μήνυμα :

"90840 Πίνακες = ΦΟΡΟΛ. ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ. Δεν έχετε συμπληρώσει ποσά στους πίνακες της Φορολογικής Αναμόρφωσης και θα θεωρηθεί ότι υποβάλλεται ως μηδενική. Αν θελετε να συνεχίσετε πατήστε Υποβολή."

Πατάω υποβολή και ξανά υποβολή και μου ξαναβγάζει το ίδιο μήνυμα, δεν με αφήνει να το στείλω.........

Σε άλλες δηλώσεις που έστειλα τις προηγούμενες μέρες και ήταν μηδενικές δεν μου εβγαζε αυτό το μήνυμα...........

Το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος ????

Εννοείται! Εγώ πάλευα με το θεριό για κανά 2ωρο εχθές.....

Κάποια συνάδερφος μου είπε πως αν βάλουμε 0,00 σε όλα τα πεδία της αναμόρφωσης, θα είναι εντάξει το Ε3, υποβάλεται...

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη για να είμαι ειλικρινής....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .

ΠΕΡΑ ΑΠ' ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΣΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ , ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ 'Η ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ???

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ , ΕΧΟΥΜΕ ... ΑΠΟΚΑΜΕΙ

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

Αν υποβάλω κάποιες δηλώσεις σε ΔΟΥ, πάνε βάσει ΑΦΜ και προθεσμίας? Ή θα είναι όλες εμπρόθεσμες ανεξαρτήτως ΑΦΜ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται! Εγώ πάλευα με το θεριό για κανά 2ωρο εχθές.....

Κάποια συνάδερφος μου είπε πως αν βάλουμε 0,00 σε όλα τα πεδία της αναμόρφωσης, θα είναι εντάξει το Ε3, υποβάλεται...

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη για να είμαι ειλικρινής....

Ισχύει το 0,00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα γινει με την κωλοπαράταση;θα την δώσουν για να καθαρισει το μυαλο από το αγχος και να τις στείλουμε σωστά;μιλάω με φίλους αλλά και συναδελφους στο εξωτερικό (Γερμανια,Ιταλία) και αυτά που μου λένε ως το πως δουλεύουν και λειουργούν με εχουν κανει να καταριεμαι την ωρα και τη στιγμή που γεννηθηκα στο καφενειο που λεγεται Ελλάδα.το ξέρετε πως εξω ο λογιστής είναι αξιοσέβαστος ,πληρώνεται όμορφα και δουλεύει ώρες καταστημάτων;αλήθεια σας λέω...υπάρχουν χώρες που οι λογιστές έχουν οικογένειες και παίζουν με τα παιδιά τους και βγάζουν φωτογραφίες σε όμορφα μέρη που πήγαν τα Σαββατοκύριακα..μπορούν ακόμα να προγραμματίσουν τις διακοπές τους για το καλοκαίρι από τον Γενάρη!!!!εγω η τελευταία φωτο που έχω και όταν την βλέπω χαίρομαι είναι στο στρατό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΚΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.

ΓΙΑ ΤΑ Ε5 ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΕΦΟΡΙΑ (ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ Η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ) ΠΩΣ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΦΟΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΥΠΕΧΡΕΩΤΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ? ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΟ Ε3 ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ?

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται! Εγώ πάλευα με το θεριό για κανά 2ωρο εχθές.....

Κάποια συνάδερφος μου είπε πως αν βάλουμε 0,00 σε όλα τα πεδία της αναμόρφωσης, θα είναι εντάξει το Ε3, υποβάλεται...

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη για να είμαι ειλικρινής....

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ........... έβαλα μηδέν στους αποδοθέντες φόρους και τελικά το πήρε.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δω trapezokome, στο Greece , είμαστε σεβαστοί σα μητροπολίτες. γυαλίζοντας τα μωσαικά των εφοριών και ξεσκονίζοντας εφοριαμούς,,,,ουυυυυυυυυ

Παράταση δε περιμένει κανείς, αν το πρωί δε καταθέτουμε στον εισαγγελέα ,στοιχεία από εκτυπώσεις του προβλήματος τους, και εν συνεχεία μυνήσεις κατά παντός υπευθύνου, ειδικά έχοντας τη πολιτική ευθύνη , της φοροεισπρατικής πολιτικής και μηχανής, που λειτουργούν σα να ναι τσιφλίκια τους, στις πλάτες μας.....

Καραγκιοζοπαίκτες γιοκ,,,,,τελειωμένοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πατήσεις πρώτα υποβολή και μετά θα σου το ανοίξει.

Δε γίνεται να πατηθεί το "ΥΠΟΒΟΛΗ" διότι είναι σκιασμένο... Και εννοείται πως δεν με αφήνει να τσεκάρω το "ΔΟΣΕΙΣ" ή το "ΟΛΙΚΑ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ........... έβαλα μηδέν στους αποδοθέντες φόρους και τελικά το πήρε.!!!

Ευχαριστώ κι εγώ τη συνάδελφο που μας βοήθησε! Όντως υποβλήθηκε το Ε3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε και το Ε5, αφού πρώτα πήγα στην 4η σελίδα και πάτησα υποβολή. Μόνο από εκεί μου επιτρέπει να υποβάλω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πληροφορίες μας λένε πως θα δοθεί παράταση 15 ημερών για την υποβολή δηλώσεων μέσω διαδικτύου των ΟΕ, ΕΕ κ.λπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πληροφορίες μας λένε πως θα δοθεί παράταση 15 ημερών για την υποβολή δηλώσεων μέσω διαδικτύου των ΟΕ, ΕΕ κ.λπ.

Κάρολε ευχαριστούμε για την ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...