Προς το περιεχόμενο

Ανοίγει το σύστημα για υποβολή Ε5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα συναδελφοι

μια ερωτηση γιατι εχω μπλοκαρει

οι επε υποβαλουν δηλωση 10/05

και οι αε απο 10/5 μεχρι 24/05 μεσω διαδικτιου ?

η αυτες οιι προθεσμιες ισχυουν μονο για χειρογραφες στη δου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Έχει προσπαθήσει κανένας σας να στείλει τον ισολογισμό από το Ε5; Γιατί εμάς δεν λειτουργεί. Πληκτρολογούμε τα νούμερα και δεν καταλαβαίνει τίποτα και στο helpdesk όλο μιλάνε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

δεν μπορω να καταχωρησω ενεργητικο, παθητικο. Μου επιτρεπει να καταχωρησω αποτελεσματα, και ε5.....εχω λαλησει, τα νευρα μου, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΩ ΤΑΧΙΣ ΓΜΤ!!!!!!@#@$%@!#@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταχωρησω ενεργητικο, παθητικο. Μου επιτρεπει να καταχωρησω αποτελεσματα, και ε5.....εχω λαλησει, τα νευρα μου, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΩ ΤΑΧΙΣ ΓΜΤ!!!!!!@#@$%@!#@

ο ισιλογισμος δεν ειναι υποχρεωτικο να καταχωριθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΣΩ ΤΑΧΙΣ ΓΜΤ!!!!!!@#@$%@!#@

Κι εγώ το ίδιο θέλω.. το ίδιο έκανα και πέρυσι..

Γι'αυτό δεν αγχώνομαι.

Την Δευτέρα το πρωί εφόσον δεν έχει ανακοινωθεί παράταση και εφόσον το σύστημα μου το επιτρέψει θα τις αποθηκεύσω.. και κάποια στιγμή θα τις στείλω.

Υ.Γ. Να δω πότε θα τις ετοιμάσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ίδιο θέλω.. το ίδιο έκανα και πέρυσι..

Γι'αυτό δεν αγχώνομαι.

Την Δευτέρα το πρωί εφόσον δεν έχει ανακοινωθεί παράταση και εφόσον το σύστημα μου το επιτρέψει θα τις αποθηκεύσω.. και κάποια στιγμή θα τις στείλω.

Υ.Γ. Να δω πότε θα τις ετοιμάσω..

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα συναδελφοι

μια ερωτηση γιατι εχω μπλοκαρει

οι επε υποβαλουν δηλωση 10/05

και οι αε απο 10/5 μεχρι 24/05 μεσω διαδικτιου ?

η αυτες οιι προθεσμιες ισχυουν μονο για χειρογραφες στη δου?

κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Τρελαμένος

Αυτό είναι τελικά το πρόβλημα στην Ελλάδα. Να θέλεις να είσαι συνεπής και να μη σε αφήνουν ορισμένοι κύριοι την ΓΓΠΣ που ξέρουν μόνο να φορούν το κοστούμι τους και να βγαίνουν στις κάμερες να μιλούν για ηλεκτρονική διακυβέρνηση. Οι οποίοι κύριοι, το μεσημέρι πάνε ήσυχοι στο σπίτι τους με την πεποίθηση ότι έκαναν σωστά τη δουλειά τους και να αφήνουν το "κράξιμο" των πελατών μας και τα εγκεφαλικά σε μας. Κρίμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ "Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ . ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΠΑΤΗΣΤΕ ΥΠΟΒΟΛΗ" ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΗΣΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝΗΜΑ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΤΗΛΙΑ ....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 1 ΟΕ οποια διαλυθηκε 31/1,ρωτησα στην ΔΟΥ και μου ειπαν να μην υπολογισω προκαταβολη γιατι δεν θα μπορω να την παρω πισω μιας και η εταιρεια διαλυθηκε,παω ομως να την στειλω ηλεκτρονικα και μου υπολογιζει αυτοματα,τι να κανω πηρα τηλ.την δου και μου ειπαν να τους την παω εκει αλλα δεν προλαβαινω.

SOS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν παω να στειλω Ε3 εταιρειας απο το PBS, στο taxis μου βγαζει το εξης μηνυμα :

O ΑΦΜ .............................. που συνδεεται με την πιστοποιηση σας στο Taxisnet δεν ειναι αποδεκτος.

Επικοινωνηστε με την υπηρεσια του Taxisnet (καλο!!!) στο τηλεφωνο 210-4802552.

Εχει συναντησει κανενας παρομοιο προβλημα? Καμμια λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ERROR 90422 ΧΘΕΣ......

ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ Ε3 ΚΑΙ Ε5 , ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ERROR .

ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΤΕ ΞΑΝΑ , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑΝ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ "Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ . ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΠΑΤΗΣΤΕ ΥΠΟΒΟΛΗ" ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΗΣΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝΗΜΑ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΤΗΛΙΑ ....)

Το ίδιο απασχολεί και εμένα , έχει κανείς αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους θα αφησουμε τα μολυβια κατω μεχρι να καταλαβουν την δυναμη των λογιστων οι ανυπαρκτοι του υπ.οικονομικων.δεν γινεται να δουλευουμε καθε μερα αυτη την εποχη 16 ωρες την ημερα εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε σοβαροτερα απο τους κολονομους & τις κολοδιαταξεις τους που μας βομβαρδιζουν καθημερινα.φταιμε ολοι γιατι ενω δεν πληρωνομαστε απο την εκλεκτη πελατεια μας μονιμως τρεχουμε να ειμαστε απο τους πρωτους στην εφαρμογη της καθε μαλακιας για να μην ειμαστε εκτεθιμενοι απεναντι τους(εμεις να τα κανουμε ολα σωστα & στην ωρα τους και αυτοι μονιμως δεν εχουν λεφτα με κινδυνο να τα χασουμε)αληθεια ποτε ο κλαδος μας εχει κανει απεργια την εποχη των δηλωσεων? μαλλον ποτε! δεν υπαρχει αλλος κλαδος επαγγελματιων που να μην τους δειχνει την δυναμη του σαν τον δικο μας.ας ξυπνησουμε επιτελους για να μην τρεχουμε μονιμως πισω απο ημερομηνιες και παρακαλια για παρατασεις στους ανυπαρκτους του υπουργειου οικονομικων που δεν εχουν καμμια επαφη με την πραγματικοτητα(αλλωστε σε λογιστες πανε ακομα και για την φορολογικη τους δηλωση πολλοι απο αυτους) ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ Φ.Π ΜΕΧΡΙ 15/9/2012 ΓΙΑ ΤΑ Β 15/5/2012 ΓΙΑ ΤΑ Γ' 31/5/2012 ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο απασχολεί και εμένα , έχει κανείς αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα;

εκει που ειναι για την κινητη τηλεφωνια εβαλα των αριθμων απασχολουμενων ( τους εταιρους δηλαδη ) και μου το πηρε μια χαρα..... λεμε τωρα αφου πρωτα δεν αφησα καντηλι για καντηλι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ειναι για την κινητη τηλεφωνια εβαλα των αριθμων απασχολουμενων ( τους εταιρους δηλαδη ) και μου το πηρε μια χαρα..... λεμε τωρα αφου πρωτα δεν αφησα καντηλι για καντηλι!!!!

Γαμώ τις αλχημίες μου μέσα για να στείλουμε μία μηδενική κωλοδήλωση πρέπει να κάνουμε πειράματα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ειναι για την κινητη τηλεφωνια εβαλα των αριθμων απασχολουμενων ( τους εταιρους δηλαδη ) και μου το πηρε μια χαρα..... λεμε τωρα αφου πρωτα δεν αφησα καντηλι για καντηλι!!!!

Απίστευτο !!!!! και όμως δούλεψε όπως είπες , Ευχαριστώ συνάδελφε (μπορώ να ρίξω τα υπόλοιπα καντήλια εγώ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο !!!!! και όμως δούλεψε όπως είπες , Ευχαριστώ συνάδελφε (μπορώ να ρίξω τα υπόλοιπα καντήλια εγώ ;)

και σε εμένα δούλεψε αλλά δεν βλέπω πουθενά να μπορώ να εκτυπώσω το ε3 εσείς το βλέπετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμένα δούλεψε αλλά δεν βλέπω πουθενά να μπορώ να εκτυπώσω το ε3 εσείς το βλέπετε

Αφού κάνεις οριστική υποβολή του Ε5 πάς δηλώσεις φυσικών προσώπων...ναι φυσικών προσώπων.... και εκτυπώνεις το Ε3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...