Προς το περιεχόμενο

Ανοίγει το σύστημα για υποβολή Ε5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει περίπτωση παράτασης Ε5?

Αυτό την ελπίδα έχουμε οι περισσότεροι απο εμάς γιατί αλλιώς προβλέπω δουλειά του ποδαριού και δε θα το ήθελα.Δε μας θεωρώ ουτε φυγόπονους ούτε αργόσχολους επειδή κλαιγόμαστε καθε λίγο και λιγάκι για παρτάσεις.Ας δοκιμάζαν έστω μια χρονιά να μας έχουν ανοιχτές για χρήση όλες τις εφαρμογές με ενα ανθρώπινο χρονοδιάγραμμα και πιστεύω πως μόνο απο ανωτέρα βία θα γκρινιάζαμε για παρατάσεις.Αλλά είνα δυνατόν απο τις 23 εως τις 29 (αφου στις 30 πρέπει να πληρώσουν την πρώτη δοση!) να σταλούν όλες οι δηλώσεις των εταιρειών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500)

Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα.

Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>

Αρχική Σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500)

Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα.

Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>

Αρχική Σελίδα

αυτο μου βγαζει κι εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δουλειά δεν κάνει κανείς μας σήμερα, αντί να καθόμαστε μπροστά στον υπολογιστή και να κράζουμε το σύστημα, δε μαζευόμαστε κατά τόπους να πάμε για κανένα τσίπουρο?

Να κάνουμε και "to know us better"!

Λέω εγώ τώρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΚΑΡΑΓΚΙΟΖ ΜΠΕΡΝΤΕ

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet> menuarr.gifΑρχική Σελίδα

καποιοι αποφασίσαν να παίξουν με τα νεύρα μας......Τα γιουσουφάκια της δήθεν αντιπροσωπευτικής ολιγαρχίας που ανεβοκατατεβαίνουν και τα βρακιά τους, λύνουν και δένουν, ΜΟΝΟ με κλωτσομπούνια , μπορούν να ξυπνήσουν απο το λίθαργο....και την ύπνωση , του γονηπετούς γλυψίματος, που έχουν περιπέσει , ομαδικώς, και στα ,,,,,,,,,,,,,,, και μας,

Η δίνουν εργαλεία , για να δουλεύουμε, γιατί δεν είμαστε μόνο λογιστές αλλά οικογενειάρχες και επιχειρηματίες με αλλες δραστηριότητες, εκτός των βλακωδών λογιστικών τους, που ψηφίζαν, ή να το κλείσουν το μαγαζάκι τους, και να καταβάλουν τα ΔΙΑΦΥΓΟΝΤΑ ΚΕΡΔΗ, του ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΣ , που σπαταλάμε για να ασχολούμαστε με τις μπούρδες τους, εισπράξεων και συτνήρησης ΚΟΜΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΕΙΡΙΩΝ ΣΤΡΑΤΙΩΝ.ΑΡΚΕΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αφού σκέφτονται να το αλλάξουνε αυτό το APACHE bridge σε ARTAS bridge.....................

Μ επνιξες ...βλάκα!! Ακομα γελάω!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΥΝΗΣΕΙΣ

Που είναι οι εκπρόσωποι να αρχίσει ο χορός των μυνήσεων ,σε όλους αυτούς τους πολιτικούς,που μας βγάλαν την πίστη , μας κοροιδεύαν και αντί να σαπίζουν στη φυλακή, γυροφέρνουν στα κανάλια, και ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΝΕ, εξυπνάδες, ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ, ΣΥΝΕΧΩΣ......ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ποιος πήγε και άπλωσε τη μπουγάδα στη ταράτσα....εεεεεεεεεεεεεεεε......χα.χ.α.χ.χ.αχ.α.χ.αχ.αχ.α.

Λογιστές = δούλοι σε γαλέρα Ρωμαική......και η κωπηλασία καλά κρατεί......Ε...ωπ/////ε///ωπ/////χα//χα//χα/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI KATI KAΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΩΡΑ...........

ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε3 ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΟ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ

ERROR 90422 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΛΑΘΩΝ EKK ERROR

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI KATI KAΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΩΡΑ...........

ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε3 ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΟ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ

ERROR 90422 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΛΑΘΩΝ EKK ERROR

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

KAI KATI KAΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΩΡΑ...........

ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε3 ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΟ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ

ERROR 90422 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΛΑΘΩΝ EKK ERROR

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο μήνυμα βγάζει για 10η-11η φορά.

Ενώ σε μια φορά που ήμουν στο Ε3 από ΟΕ με πέταξε ξαφνικά στο Ε5 το οποίο είχα κάνει προσωρινή αποθήκευση.

Το Taxis πλεον είναι ένα έκτρωμα.........

Αυτό πάντως είναι κανονικό σπάσιμο νεύρων και απίστευτο χάσιμο χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορεί να είναι τόσο λαλάκες ,σε κάτι άλλο αποσκοπούν κάποιοι .

Ισως οι βάσεις φορολογικών δεδομένων να φύγουν σε άγνωστα ...μέρη και αυτό αποτελεί μία καλή αφορμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI KATI KAΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΩΡΑ...........

ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε3 ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΟ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ

ERROR 90422 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΛΑΘΩΝ EKK ERROR

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Το ίδιο και σε μένα.

Επίσης παρατήρησα ότι το 346 του πίνακα Ζ υπολογίζεται μία φορά μόνον. Αν κατόπιν αλλάξεις τον πίνακα ΙΑ, δεν κάνει νέο υπολογισμό, με αποτέλεσμα τα πεδία Ζ-346 και Ι-145 να μην συμφωνούν!

Δοκίμασα να αλλάξω και το 840 του Ζ αλλά και πάλι δεν το υπολογίζει ξανά. Βεβαίως μετά κάθε αλλαγή για σιγουριά έκανα προσωρινή και ξανά μέσα. Δεν το υπολογίζει δεύτερη φορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει άλλη λύση. Κλείστε το, φτιάξτε το και δώστε παράταση μέχρι 31/10/12 να τελειώνουμε! Θέλουμε να στείλουμε και τους μισθωτούς μέσω ίντερνετ τρομάρα μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ξεφτίλες οι άνθρωποι εκεί στο TAXIS. Οχι γιατί απλώς είναι άχρηστοι τελείως να βγάλουν ένα πρόγραμμα της προκοπής αλλά

γιατί δεν δίνουν από την αρχή μια παράταση μέχρι να διορθώσουν τα άχρηστα προγράμματα τους που ποιος ξέρει πόσο πληρώσαμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους

Τώρα που στέλνουμε μαζί με το Ε3 και την κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης , όταν έχουμε αυτοέλεγχο και πρέπει να υποβάλλουμε ΕΣΠ χρεωστικό τα ποσά φπα του ΕΣΠ πρέπει να τα συμπεριλάβουμε στην κατάσταση φορολογικής αναμόρφωσης ????

Αφού δεν εχουν βεβαιωθεί (θυμίζω οτι περυσι για την χρήση 2010 είχαμε υποβάλλει τα ΕΣΠ και ειχε βεβαιωθεί ο ΦΠΑ .και μετα εκδόθηκε η ΠΟΛ 1235/24.11.2011 με τις διευκρινίσεις που έλεγε οτι ο ΦΠΑ του αυτοελέγχου περιλαμβανεται στην ΦΟΡ. ΑΝΑΜ.)

Και σε περίπτωση που θα το συμπεριλάβουμε θα παει μαζί με το ΦΠΑ των τριμήνων στους προκύπτοντες ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΔΟΘΕΝΤΕΣ για να υπαρχει διαφορά ????????????

ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ΄ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει ρε γαμώτο? .. έχω φάει 2 μέρες και δεν έχω στείλει τίποτα... σκεφτομαι να τις τυπώσω να τις πάω στην ΔΟΥ ανεξαρτήτου παράτασης... με την αναμόρφωση όμως τι γίνεται σε περίπτωση χειρόγραφης??

Προσπαθώ να στείλω ένα μηδενικό Ε5 και δεν πατιέται το ΥΠΟΒΟΛΗ παρόλο που έχω στείλει και το Ε3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει ρε γαμώτο? .. έχω φάει 2 μέρες και δεν έχω στείλει τίποτα... σκεφτομαι να τις τυπώσω να τις πάω στην ΔΟΥ ανεξαρτήτου παράτασης... με την αναμόρφωση όμως τι γίνεται σε περίπτωση χειρόγραφης??

Προσπαθώ να στείλω ένα μηδενικό Ε5 και δεν πατιέται το ΥΠΟΒΟΛΗ παρόλο που έχω στείλει και το Ε3.

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κάθε χρόνο...

Σημείωμα περαίωσης ΦΠΑ θα βγει ή θα πάει όπως πέρυσι?

Ότι να ναι..

Που σαι Αποστόλη? :)

:) :)

Τι να λέμε τώρα ......

Ξεκίνησα να στέλνω ή μάλλον μπήκα στη διαδικασία να στείλω, κατέβασα το update της Πρόσβασης και εκεί που λέω , γαμάουα ρε φίλε θα τα στείλω , κολάει συνέχεια στο 3% στην επιλογή Ε3 και Ε2 και ενώ μπαίνω κανονικά δεν μου μεταφέρει τίποτα από το πρόγραμμα και πρέπει να τα γράψω όλα μέσα .....

Να τα αφήσω ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γίνει ρε γαμώτο? .. έχω φάει 2 μέρες και δεν έχω στείλει τίποτα... σκεφτομαι να τις τυπώσω να τις πάω στην ΔΟΥ ανεξαρτήτου παράτασης... με την αναμόρφωση όμως τι γίνεται σε περίπτωση χειρόγραφης?? Προσπαθώ να στείλω ένα μηδενικό Ε5 και δεν πατιέται το ΥΠΟΒΟΛΗ παρόλο που έχω στείλει και το Ε3.

Σε περίπτωση χειρόγραφης υποβολής, η αναμόρφωση θα σταλεί σε αρχείο όταν ανοίξει η εφαρμογή για το 2011

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...