Προς το περιεχόμενο

Ανοίγει το σύστημα για υποβολή Ε5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΠΗΚΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ Ε5 ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΩ Ε3 & Ε2 - ΟΚ ΩΣ ΕΔΩ

Η ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?

Μέσα στο Ε3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΗΚΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ Ε5 ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΩ Ε3 & Ε2 - ΟΚ ΩΣ ΕΔΩ

Η ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?

μαζι με το ε3

μολις μπεις στο ε3 θα την δεις πανω πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ????

ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΤΕΘΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ Η ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΥΧΟΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Ε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ????

ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΤΕΘΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ Η ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΥΧΟΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Ε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ .

Η φορολογικη αναμορφωση μονο ηλεκτρονικα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, να σας ρωτήσω μιας και έχετε στείλει κάποιες απο αυτές τις δηλώσεις..

Η πρώτη δόση του φόρου όταν κάνετε την αποστολή μέσω taxis, έχει προθεσμία καταβολής εως 30/4 ή την ημέρα που στέλνουμε την δήλωση πρέπει να πληρωθεί και η πρώτη δόση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φορολογικη αναμορφωση μονο ηλεκτρονικα

ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥ...........ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡ.ΑΝΑΜ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ. ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΤΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ??????

ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ Ε3 ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡ. ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΡΩΤΗΣΗ Έχω ΕΤΟΙΜΟ ενα Ε5 για την χρήση 1/1/12- 25/02/2012 ΤΊ ΝΑ ΚΆΝΩ;
ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ (ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OTAN KAΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ Ε5 ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2012?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, να σας ρωτήσω μιας και έχετε στείλει κάποιες απο αυτές τις δηλώσεις..

Η πρώτη δόση του φόρου όταν κάνετε την αποστολή μέσω taxis, έχει προθεσμία καταβολής εως 30/4 ή την ημέρα που στέλνουμε την δήλωση πρέπει να πληρωθεί και η πρώτη δόση?

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΡΩΤΗΣΗ

Έχω ΕΤΟΙΜΟ ενα Ε5 για την χρήση 1/1/12- 25/02/2012

ΤΊ ΝΑ ΚΆΝΩ;

Λογικα (αν εχει γινει διακοπη) πρεπει να την υποβαλλεις στη Δ.Ο.Υ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

προσπαθω να στειλω ενα ε5 νεασ επιχειρησησ η οποια δικαιουται μειωμενη προκαβολη και το συστημα του ταχισνετ δεν δεχεται να τσεκαρω τον κωδικο 950 με αποτελεσμα η προκαταβολη να μου βγαινει διπλασια! τι να κανω????? υπαρχει καποιος να το εχει αντιμετωπισει?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

προσπαθω να στειλω ενα ε5 νεασ επιχειρησησ η οποια δικαιουται μειωμενη προκαβολη και το συστημα του ταχισνετ δεν δεχεται να τσεκαρω τον κωδικο 950 με αποτελεσμα η προκαταβολη να μου βγαινει διπλασια! τι να κανω????? υπαρχει καποιος να το εχει αντιμετωπισει?????

Θα έπρεπε να εμφανίζει την ημερομηνία έναρξης και να τσεκάρει μόνο του το πεδίο, αν δεν την εμφανίζει ή αν είναι λάθος κάτι τρέχει με το μητρώο, επικοινώνησε καλύτερα με το helpdesk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκόμα δεν ξεκινήσαμε και αρχίσανε τα μηνύματα

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκόμα δεν ξεκινήσαμε και αρχίσανε τα μηνύματα

Failure of server APACHE bridge:

No backend server available for connection: timed out after 5 seconds or idempotent set to OFF.

Ναι, αφού σκέφτονται να το αλλάξουνε αυτό το APACHE bridge σε ARTAS bridge.....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OTAN KAΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ Ε5 ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2012?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την υποβολή του Ε3 μου βγάζει μήνυμα ότι έχω διαλέξει (κωδ 019) Γ κατηγορία βιβλίων (ενω το βλεπω μπροσά μου ενα τεράστιο Β) και ότι οι κωδ 121 (Κοστος πωληθέντων πίνακα αυτοελέγχου) δεν ισούται με τον κωδικό 434 (Συνολικό κόστος πωληθέντων Γ κατηγορίας). Επειδή την έχω σβήσει και την έχω ξαναφτιάξει 3 φορές, μήπως κάποιος συνάδελφος αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα και βρήκε λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΟΥ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΣΩ WEBBANKING Η ΠΛΗΡΩΜΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την υποβολή του Ε3 μου βγάζει μήνυμα ότι έχω διαλέξει (κωδ 019) Γ κατηγορία βιβλίων (ενω το βλεπω μπροσά μου ενα τεράστιο Β) και ότι οι κωδ 121 (Κοστος πωληθέντων πίνακα αυτοελέγχου) δεν ισούται με τον κωδικό 434 (Συνολικό κόστος πωληθέντων Γ κατηγορίας). Επειδή την έχω σβήσει και την έχω ξαναφτιάξει 3 φορές, μήπως κάποιος συνάδελφος αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα και βρήκε λύση?

Και εγώ ακριβώς το ίδιο, αλλά με Γ κατηγορίας (την έφταξα 2 φορές αλλά τα ίδια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...