Προς το περιεχόμενο
  • 0

απόψεις για το e-tax 2012 του περιοδικού RAM


Lexotanil

Ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
επισκέπτη ΣΤΕΛΙΟΣ

Αυτό που γράφεις σχετίζεται με κάποιο τρόπο με αυτό που γράφω εγώ ή απλά το αναφέρεις ως μία ακόμη προβληματική κατάσταση;

ως μία ακόμη προβληματική κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

να το κατεβάσεις απο undersec.info

Μπορείς να το ανεβάσεις? Μπήκα και δεν το βρίσκω..Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη vasilis

θελω να ρωτησω παιδια αν αυτο το προγραμμα μεσα στον φορο που υπολογιζει ειναι κ η εκτακτη εισφορα γιατι λενε απο το υπουργειο οτι θα τα στειλουν στο ιδιο εκκαθαριστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

Η γνώμη μου ως μη λογιστή είναι να μην εμπιστεύεστε καθόλου τέτοια λογισμικά. Δοκίμασα το e-tax που ήταν ενσωματομένο σε μια άλλη εμπορική εφαρμογή. Το προγραμμα δεν λάμβανε καθόλου τα αφορολόγητα όρια, είτε κάτω είτε πάνω των 30. Φορολογούσε από το 1ο ευρώ δηλαδή, επίσης είτε βάλεις είτε δεν βάλεις αποδείξεις δεν αλλάζει ο φόρος, πάλι λάθος λοιπόν. Μόνο και μόνο από αυτό μπορούμε να καταλάβουμε πόσο λάθος θα βγεί το οτιδήποτε υπολογίσουμε εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ EPSILONNET ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΛΕΜΕ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε σεις, επαγγελματίες άνθρωποι, σε εκκαθαρίσεις του RAM και του PC θα στηριχθείτε...????

1)συναδελφε υπαρχουν και γραφεια που ζουν μονο απο τις δηλωσεις των 30 - 50 ευρω , και με λιγους πελατες στο υπολοιπο της χρονιας.

εννοω οτι οι εταιρειες και τα προγραμματα τους ειναι για πολλους δυσβασταχτα οικονομικα με τα ετησια συμβολαια και λοιπες επιβαρυνσεις. ασε που για

να σου μαθουν κατι στο γραφειο χρεωνουν με την ωρα και μεσα σ αυτην την ωρα συμπεριλαμβανουν ακομα και τον χρονο που κανουν να ερθουν και να φυγουν.

2) θα συμφωνησω για την αποψη σου οτι δεν ειναι πολυ αξιοπιστες οι εκκαθαρισεις των πιο πανω περιοδικων.εμενα ειδικα του pc, μ εκανε παρα λιγο να ξεχασω οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. το εχω κανει και θεμα στο φορουμ. σε αναπηρο του κανει λαθος εκκαθαριση.θεωρει οτι εχει αφορολογητο 5000 + 2000 λογω αναπηριας , δηλαδη 7000 και οτι ποσο ειναι πανω απο 7000 του βγαζει φορο. αντι του σωστου 9000 + 2000 =11000.

να ειναι καλα οι 2 συναδελφοι που με ξεστραβωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ EPSILONNET ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ (ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΛΕΜΕ)

καθολου αξιοπιστο θα δηλωσω εγω. τους εστειλα μαλιστα και μαιλ για ενημερωση!! εχει προβλημα με τον υπολογισμο του κωδικου 175-176

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ Ε-ΤΑΞ ΜΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕ ΣΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΤΑΣΣΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΗΓΗ (ΑΠΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ) ΤΕΛΟΣ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΑΤΟΣ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;;Η ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ:;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και εγώ που χρυσοπληρώνω τον Accountant της Singular, πιο καλά τη δουλειά μου έκανα πέρυσι με το πρόγραμμα του Pc Magazine!

Του RAM το περσινό ας μην το σχολιάσω...

επαυξάνω....ενα σκασμό λεφτά και για να βγάλεις αποτέλεσμα με την singular πρέπει να είσαι χάκερ...όταν καίγεσαι θέλεις κατι να σε βοηθήσει γρήγορα....Pc και παλι pc !!!θα την κόψω και την singular γενικά μου φαίνεται.μισθοδοσια δεν λειτουργεί..ο acoountant ειναι αίσχος και θέλει 3000 παραμέτρους για να σε βγάλει κύριο ..η δήλωση εισοδηματος καλύθτερα να μην πω τίποτα...ενα απλό excelακι θα ηταν 10 φορές καλύτερο(πάρε απο accountant το μισο ε3 ,μετα βαλτου παραμέτρους, μετα ενημέρωσε πινακες,μετα γραψτα στο χερι επειδη η ενημερωση δεν εγινε π[οτέ ,μετα μετα μετα ,,,,αει σιχτιρ μετά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...