Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΜΕ ΝΕΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ


JVA

Ερώτηση

ΣΕ ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ Ν ΚΑΝΩ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΣΗ ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ? Η ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΣΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΕ ΝΕΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΟΠΟΥ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

και εγω θελω να κανω. απο οτι εχω διαβασει πινακα προσωπικου στον εποπτη και ειμαστε οκ.

αν καποιος συναδελφος γνωριζει κατι αλλο ας επεμβει εστω και για επιβεβαιωση..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΝΕΑ ατομικη συμβαση με υπογραφες και απ τα δυο μερη

δηλαδη συμφωνια και του εργαζομενου

πινακας προσωπικου με ον νεο μισθο με τροποποιητικη

κατασταση στην επιθεωρηση

η συμβαση δεν χρειαζεται στην επιθεωρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τζάννη συμφωνώ με ότι λές, αλλά εγώ καλού κακού θα την είχα μαζί μου. Τα έχουμε δεί όλα με τις υπηρεσίες, εκεί θα κολήσουμε? Και θα την είχα και με γνήσιο της υπογραφής από κανένα ΚΕΠ ή αστυνομία. Εδώ σήμερα πήγα σε ΔΟΥ με κάτοικο εξωτερικού για να βγάλει ΑΦΜ με αντίκλητο εμένα και ο υπάλληλος της ΔΟΥ μου ζητούσε πληρεξούσιο. Εκεί μπροστά ο κάτοικος εξωτερικού και ο υπάλληλος να επιμένει. Ευτυχώς ο προϊστάμενος ήταν εκεί και σημείωσε στο Μ1 "εντολή προϊσταμένου λόγω αυτοπρόσωπης παρουσίας" για να προχωρήσει η διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εδώ σήμερα πήγα σε ΔΟΥ με κάτοικο εξωτερικού για να βγάλει ΑΦΜ με αντίκλητο εμένα και ο υπάλληλος της ΔΟΥ μου ζητούσε πληρεξούσιο. Εκεί μπροστά ο κάτοικος εξωτερικού και ο υπάλληλος να επιμένει. Ευτυχώς ο προϊστάμενος ήταν εκεί και σημείωσε στο Μ1 "εντολή προϊσταμένου λόγω αυτοπρόσωπης παρουσίας" για να προχωρήσει η διαδικασία.

Θα ήταν πολύ εξωτικός ο κάτοικος εξωτερικού, γι΄αυτό δε σας πήραν στα σοβαρά. Δε λες καλά που ήταν εκεί ο προϊστάμενος κι έκανες τη δουλειά σου και δεν ήταν απ΄αυτούς του Δημοσίους Υπαλλήλους που αγνοείται η τύχη τους και ψάχνει το Υπουργείο να τους βρει? Ακόμα στη ΔΟΥ θα ήσουν με τον κάτοικο εξωτερικού... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...