Προς το περιεχόμενο
  • 0

Πρωτεινες και γυμναστηριο για αθλητικό σώμα και συνέπειες.


KABONTOROS

Ερώτηση

Γνωρίζει κανείς τι ισχύει για πρωτεινες οταν κάποιος παίρνει για να φτιάξει λέει σώμα αθλητικό.

σε συνάρτηση με καθημερινό γυμναστήριο,θα έχει κάποιες μελλοντικές συνέπειες στην υγεία?

υπάρχει σύσταση για μια μάρκα ΟΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Γιατί να κάνω πλάκα ?μιλάω πολύ σοβαρά ,δεν είναι για μένα αλλά για τον γιό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη επισκεπτης

Γιατί να κάνω πλάκα ?μιλάω πολύ σοβαρά ,δεν είναι για μένα αλλά για τον γιό μου.

Να σου θυμισουμε, αν σου λεει κατι Γιγουρτακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γνωρίζει κανείς τι ισχύει για πρωτεινες οταν κάποιος παίρνει για να φτιάξει λέει σώμα αθλητικό.

σε συνάρτηση με καθημερινό γυμναστήριο,θα έχει κάποιες μελλοντικές συνέπειες στην υγεία?

υπάρχει σύσταση για μια μάρκα ΟΝ.

Πες του να βάλει την υγεία πάνω από την (υποκειμενική) καλή εμφάνιση που θέλει να πετύχει.

Αυτά τα γυμναστήρια έχουν καταντήσει τόπος προώθησης ουσιών.

Μόνο η γυμναστική αρκεί! Ένα μεγάλο ΟΧΙ από μένα!

Μπορείς να ρωτήσεις και κανένα γιατρό... όλο και κάποιο πελάτη θα έχεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να σου θυμισουμε, αν σου λεει κατι Γιγουρτακης

Ποιος?

http://hellasathletic.com/2010/07/%CF%84%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%AD%CF%80%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%B1-%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%81%CE%AF%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81/

εδω μπορεις να διαβασεις καποια πραγματα συναδελφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τα τελευταία 10 χρόνια σε συνδυασμό με βάρη κάνω χρήση πρωτεινών.

εαν ξέρεις τι κάνεις, θα έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς.

υ.γ

εγώ, άλλαξα τη ζωή μου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τα τελευταία 10 χρόνια σε συνδυασμό με βάρη κάνω χρήση πρωτεινών.

εαν ξέρεις τι κάνεις, θα έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς.

υ.γ

εγώ, άλλαξα τη ζωή μου ..

ΩΣΤΕ ΕΤΣΙ καταφερνεις να πληρωνεσαι απτους πελατες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν μιλάμε για ανήλικο παιδί τις θεωρώ λίγο υπερβολίκες.

Υπάρχουν αρκετοί διατροφικοί συνδιασμοί απο τους οποίους μπορείς να αντλήσεις τις απαραίτητες ποσότητες προτείνης.

Πάντως αν όντως ξέρεις τι κάνεις δεν τις θεωρώ ούτε εγώ επικίνδυνες και σίγουρα βοηθούν στην επίτευξη του επιθυμητού αποτελέσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γνωρίζει κανείς τι ισχύει για πρωτεινες οταν κάποιος παίρνει για να φτιάξει λέει σώμα αθλητικό.

σε συνάρτηση με καθημερινό γυμναστήριο,θα έχει κάποιες μελλοντικές συνέπειες στην υγεία?

υπάρχει σύσταση για μια μάρκα ΟΝ.

Αν μιλάμε για παιδί μικρό ,κατά τη γνώμη μου, και αν δέχεσαι τη γνώμη μιας γυναίκας :P ,

τo καλύτερο απ'όλα είναι ν'αρχίσει ένα άθλημα που του αρέσει: μπάσκετ,ποδόσφαιρο,ποδήλατο,μποξ,ενόργανη κλπ

ώστε και να γυμνάζεται και να διασκεδάζει και ωραίο σώμα θα κάνει!

Τα φάρμακα όσο αθώα κι αν φαίνονται ,περιέχουν πάντα κάτι κακό...(ακόμα και οι ''αθώες'' βιταμινούλες)

Επίσης η έντονη γυμναστική δεν είναι καλή (κυρίως για τις μικρές ηλικίες),γιατί αν κάποιος γυμνάζεται καθημερινά και για πολύ καιρό

και σταματήσει κάποια στιγμή τότε δεν είναι και ότι καλύτερο.

Αν συνδυάζει: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ας την χαρακτηρίσω ελαφρού τύπου(π.χ.ενόργανη)

+ΥΓΙΕΙΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ(δεν λέω να μην τρώει καθόλου κρέας.Όλα θα τα τρώει με το μέτρο,αποφεύγοντας όσο μπορεί αυτά που δημιουργούν το λίπος)

+ΥΠΟΜΟΝΗ (μην θέλει να αποκτήσει κορμάρα από τον 1ο μήνα!!)

τότε θα αποκτήσει το σώμα που θέλει. Νομιζω είναι περιττό να πω πως ωραίο σώμα και τσιγάρο,ποτό δεν συνδυάζονται...!

Καλή τύχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Παρατριχαλογιστης

Διαβασε αυτο http://en.wikipedia....scle_dysmorphia\

Για κανα διαστημα παλια ετρεχα πολυ στα γυμναστηρια λογω προβληματων βαρου κ ετσι πηρε θαρρος κ ο αδερφος μου που εχει φτιαξει κορμι χωρις να εχει παρει βοηθηματα ναι γινεται

Απλως χωρις να σε τρομαξω θα σου ελεγα οτι τα γυμναστηρια ειναι περιεργες φασεις απο κοπελες κ αγορακια που ψαχνονται απο κολλημενους αρρωστους με την γυμναστικη οπως στο λινκ κ μεχρι κ ατομα που ψαχνουν ατομα για δουλειες της νυχτας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σας ευχαριστώ όλους,κατέληξα οτι όλα αυτά είναι αηδίες γιατί δεν ξέρεις τι σου συμβαίνει αύριο σε σικώτια ,νεφρα και

κάποιος γιατρός μου είπε οτι είναι ο πιο μεγάλος κίνδυνος , σήμερα, για στείρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Υπαρχουν τα ακυνδινα σκευασματα και τα επικυνδινα.. Οπως υπαρχουν τα ελαφρια ναρκωτικα και τα βαρια.. Αν παρεις ελαφρια κατα 99% θα παρεις και τα βαρια.. γνωμη μου .. Αεροβια γυμναστικη.. Τρεξιμο- κολυμπι-ποδηλατο.. Ασχολουμαι τα 4 τελεθταια χρονια και εχω βρει την υγεια μου.. Τρωω οσο θελω και απο αντοχη; Μπορω να κανω ε9 απο το πρωι στις 8 μεχρι τις 12 το βραδυ!! Αγχος; Μηδεν! Νευρα μηδεν... Αφου να φανταστητε μια πελατησα σημερα με ρωτησε που θα βρει ενα συμφωνιτικο της αδερφης της ( που δεν ειναι πελατησα μου) της ειπα οτι μαλλον θα το εχει σπιτι.. Και τι με ρωτησε; Που στο σπιτι;; Κι εγω δε νευριασα καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Αφου να φανταστητε μια πελατησα σημερα με ρωτησε που θα βρει ενα συμφωνιτικο της αδερφης της ( που δεν ειναι πελατησα μου) της ειπα οτι μαλλον θα το εχει σπιτι.. Και τι με ρωτησε; Που στο σπιτι;; Κι εγω δε νευριασα καθολου...

Είσαι θεούλης

γελάω πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγω απλα ειπα τι εγινε σημερα στο γραφειο μου :)

Την επόμενη φορά που θα έρθει στο γραφείο σου , εάν θυμηθείς , ρώτησε αν έχει και αδελφό στην Κατερίνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...