Προς το περιεχόμενο

ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΚΕΛΕΙΣΕ ΤΟ TAXIS ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ , ΜΗΝ ΑΝΧΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ , ΕΓΩ ΣΤΑ 30 ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΜΦΡΑΓΜΑ , ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΜΕ ΜΕ ΤΙς Μ.ΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΜΑΣ . ΑΛΩΣΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εβαλα πατατες με κεφτεδες στο φουρνο.....

οταν κουραστειτε πειτε μου να παω να στειλω καμμια δηλωση ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Με το κεφάλι ψηλά, με θάρρος και με πίστιν πέσαμεν εις το πεδίον των μαχών για να σώσουμε τα κεφάλια μας»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχουν επιδοτούμενους εργαζόμενους και δεν ξέρουν ακόμα το ποσό επιδότησης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προλάβουμε να στείλουμε τις εκκαθαριστικές , αναρωτιέμαι. Δεν δουλεύει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχουν επιδοτούμενους εργαζόμενους και δεν ξέρουν ακόμα το ποσό επιδότησης..

και γιατί δεν στέλνουμε καμιά περιοδική;-γιατί κολλάει το τάξις

και γιατί δεν ετοιμάζουμε καμιά δήλωση;-γιατί δεν εχουν ερθει τα δικαιολογητικα

και γιατί δεν τα πάμε στις δου;-γιατί δεν μας αφήνουν

και γιατί δεν πατε να πληρωσετε κανα λογαριασμο;-γιατί δεν εχουμε λεφτα αφου δεν πληρωνουν οι πελατες

και γιατι δεν πατε σπιτι να ξεκουραστειτε;-γιατι μπορει να ξεκολλησει το ταξις στο ενδιαμεσο.

και γιατί δεν ξεσηκωνεστε;-γιατί είμαστε μ****ες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας στο διάολο. Ένα γαμη........νο Ε9 θέλω να στείλω εδώ και μία ώρα και με πετάει έξω συνέχεια!!!

Εγω προσπαθώ νε στείλω ένα Ε9 με δέκα ακίνητα και εδώ και μια βδομάδα καταχωρώ ΕΝΑ ακίνητο την μέρα περίπου. Ακόμα δεν την έχω τελειώσει την ρημάδα!!!!!!!!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ,ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ.

ΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.

ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΑ Ε9 ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΚ/ΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ!!!!!

ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΝΩ Ο ΥΠΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ <,ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ>!!!!

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ !!!!!!!!!!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ ??

ΓΙΑΝΝΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ , ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ , ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ .

ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ .

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ,,,,, ΣΙΓΑ , ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ , ΑΛΛΟΙ ΡΙΧΝΟΥΝ Ε9 , ΑΛΛΟΙ Φ1 , ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...