Προς το περιεχόμενο

ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΚΕΛΕΙΣΕ ΤΟ TAXIS ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΜΕΙΝΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ Ε9 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΛΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ....ΧΙΧΙΧΙΧ...ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ....ΚΑΛΑ ΠΙΑ ΤΙ SERVER ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ PENTIUM 2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από χτες το μεσημέρι εγώ προσπαθώ να ανοίξω χάρτη και δεν μπορώ , και τώρα πάλι προσπαθώ και μένω με την προσπάθεια στο χέρι, μήπως το έκλεισαν ? καμμία ανακοίνωση δεν είδα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ΚΑΛΑ ΠΙΑ ΤΙ SERVER ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ PENTIUM 2 ?

Όχι βρε.. έχουν πάρει κάτι σαν αυτό.. απλά δεν ξέρουν πως δουλεύει.. :)

IBMBlueGene.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει κι αυτό όπως οι δημόσιοι ... ούτε καν 8ωρο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, τυχαία διαπίστωσα ότι αν αλλάξεις περιοχή , οποιοδήποτε ΝΟΜΟ , οποιοδήποτε δημοτικό διαμέρισμα εντός ΑΤΑΚ, και ανοίξεις το χάρτη, μετά τον κλείσεις και πας στην αρχική τοποθεσία που θέλεις να δηλώσεις ο χάρτης ξεκολλάει. Μαγγανεία το ξέρω, αλλά τώρα δουλεύει μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΑΓΧΕΣΤΕ.ΧΡΟΝΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.ΟΜΩΣ ΟΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ 2/7/12.ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΑΦΜ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΔΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΣΤΑ <ΨΕΜΑΤΑ ΟΜΩΣ>ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9/5/12.ΟΠΟΤΕ ΕΝΤΟΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΘΑ ΑΠΟΣΤΑΛΛΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ(ΕΜΠΟΡΩΝ,ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ,ΜΙΣΘΩΤΩΝ,ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ,ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΩΝ,ΑΓΡΟΤΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΠΝΙΣΕΙ...)ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟ Ε9.ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΤΟΥΣ ΤΟ Ε9 ΟΜΩΣ???ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ.

ΔΩΣΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΙΑΝΩΝ ΕΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΕΛΝΕΤΑΙ.ΜΗΝ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΘΕΙΤΕ.ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΓΙΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΕΡΓΟΥΣ ΤΟΥΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΣΑΣ ΤΟ ΤΡΑΓΙΟ !!!!!!!!

ΠΑΛΙΟΤΕΝΕΚΕΔΕΣ !!!!!!ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ !!!!!!!

ΟΥΣΤΤΤ ΑΧΡΗΣΤΟΙ !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βρε.. έχουν πάρει κάτι σαν αυτό.. απλά δεν ξέρουν πως δουλεύει.. :)

IBMBlueGene.jpg

Τουλάχιστον βάσει αυτού έγινε η σύμβαση και εγκρίθηκαν τα ανάλογα κονδύλια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπηθείτε μας ρα χακεράδες (ανώνυμοι και επώνυμοι) τινάξτε στον αέρα το μπουρδέλο το taxis μπας και αποφασίσουν να το εκσυγχρονίσουν να απαλλαχτούμε και μεις γιατί όσο και αν παραπονιόμαστε όσο και αν τους βρίζουμε δεν ιδρώνει το αυτί τους τίποτα δεν μπορεί να διακόψει την νιρβάνα τους!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον χάρτη από χθες...

είμαι πολύ αγχωμένη...γμτ!!!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΘΕΣ????????????????????????ΛΕΤΕ ΨΕΜΑΤΑ.... ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ Ε9 ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ 5 ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μας κάνουν αφού δεν κατεβάζουμε εμείς τα ρολλά να τους πηδήξουμε......καλά κάνουν αυτοί!!!!

Ενδιαφερουσα προταση.... πολυ ενδιαφερουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε μια περιοδικη δεν με αφηνει να δω ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.πραγματικά αρχίζω και έχω τικ από τα νεύρα.ποιός άλλος μαλάκας δουλεύει με τέτοιες συνθήκες;;;;;λαμόγια τα έχετε κάνει παντού σκατά και θέλετε να σώσετε τη χώρα.αφήστε ανοικτές όλες τις ημερομηνίες και θα την κάνουμε εμείς την δουλειά.ουτε ημερομηνίες λήξης ουτε τίποτα.σας εχει φαει η ανικανοτητα και η ασχετοσυνη.αφηστε ανοικτά τα πάντα και για πάντα να σας δειξουμε ποιοι ειναι οιεπαγγελματιες σε αυτο το συστημα.κοπριτες αν δεν ειχατε τους λογιστες με το μαλακοσυστημα πολυνομιας που εχετε θα κανατε ερανους μπας και δειτε κανα φραγκο.ουστ στα τσακιδια!και τωρα βγαλτε παραταση για τις εκκαθαριστικες λες και μας κανετε χάρη.βγάλτε μια ανακοινωση με ειλικρινεια που να λεει "επειδή ειμαστε άχρηστοι και ενω θελαμε να τα κανουμε ολα ηλεκτρονικα τελικα το συστημα δεν δουλευει και ας κοστισε ενα καρο λεφτα ζηταμε συγνωμη απο τους ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΣΠΑΤΑΛΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ και την υγεια τους και τους αφηνουμε επισημα να αποφασιζουν αυτοι για τις ημερομηνιες υποβολής"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερουσα προταση.... πολυ ενδιαφερουσα...

φέρτε μου εναν και τα ρολά τα έχω ηδη κατεβασει.εναν εγω εναν εσύ θα γινει η δουλειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ............... ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ........................

ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ........... ΟΥΤΕ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ......... ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να στείλω ΦΠΑ και μου βγάζει το παρακώτω μύνημα συνεχώς

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested.

Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες, από υψηλόβαθμο στέλεχος του Υ.Ο. (θυρωρός και κάτω), τα προβλήματα θα διαρκέσουν το πολύ μέχρι την Μεγάλη Παρασκευή. Την ίδια ημέρα θα απενεργοποιηθεί το σύστημα, προκειμένου να δοθεί στο κοινό η εφαρμογή εικονικής πραγματικότητας "Ψήσιμο Οβελία 2012-2000 φευγα". Η εφαρμογή θα είναι διαθέσιμη από τις 3 πμ την Κυριακή του Πάσχα (για όσους ξυπνούν νωρίς να ετοιμάσουν τα κάρβουνα της σούβλας).

Ευτυχώς μας σκέπτονται... Ωστόσο προβλέπω οτι τα μόνο ΜΠΕΕΕ ΜΠΕΕΕ που θα ακουστούν, θα είναι των δίποδων ζώων που θα ψηφίσουν στις εκλογές. Άρα αυτο που κάνουμε μόνο κανιβαλλισμός μπορεί να θεωρηθεί.

...Και οι συνταξιούχοι αυτοκτονούν στο Σύνταγμα... Και ο Μπεγλίτης αναρωτιέται πως θα μπορούσε να βοηθηθεί ο άνθρωπος, ασχέτως εάν τα έφαγε αυτός ή τα παιδιά του...

Κρεμάλες, Λίπασμα ή Ασβέστη και καλή καρδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ !!!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ !!

ΜΕ ΑΓΑΠΗ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ !!!!!

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ !!

ΜΕ ΑΓΑΠΗ :D

Τζιμάρα δώσε διεύθυνση κι έρχομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα εξωτερικά ιατρεία ενός νοσοκομείου στο οποίο βρέθηκα προχθες λόγω έντονου πόνου στο στήθος, μου είπαν ότι το βιβλίο κίνησης είναι γεμάτο από λογιστές, οικονομολόγους και ελεύθερους επαγγελματίες γενικά...είναι κι αυτό μια λύση για την ανεργία ξέρετε..τους ξεκάνουμε και τελειώνουμε... (για την ιστορία, τό πρόβλημα δεν ήταν με την καρδιά, αλλά από το στομάχι..."άγχος" μου είπαν..."μην αγχώνεστε, κι όλα θα πανε καλά"......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...