Προς το περιεχόμενο

Τράπεζα (Eurobank) βγάζει μισθοδοσία.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.efgbs.gr/

Τώρα θα ανταγωνιζόμαστε (άνισα) και τράπεζα για υπηρεσίες μισθοδοσίας.

Το κάνει εδώ και χρόνια,αλλά δεν είναι και τόσο εύκολο να πάρει την δουλειά εφόσον

το μόνο που μπορεί να προσφέρει είναι η εξαγωγή και μόνο της μισθοδοσίας από όλα

τα στοιχεία,που πρέπει να τους προσκομίσεις εσύ στο "πιάτο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη φοβάστε τίποτα....Μακάρι να πάνε κάποιοι απο τους πελάτες μας και να ενημερωθούν και για τις τιμές που χρεώνει η εν λόγω ετάιρεία.Ίσως αντιληφθούν οτι τα λεφτά που τους ζητάμε είναι ψίχουλα!!Κάποια στιγμή είχε πέσει στα χέρια μου φυλλάδιο προωθητικο της συγκεκριμένης τράπεζας που αφορούσε τις συγκεκριμένες υπηρεσίες της και αν θυμάμαι καλά οι χρεώσεις ήταν της τάξεως των 20€ το κεφάλι!!!Είπατε τίποτα???Αν χρέωνα τη μισθοδοσία μόνο έστω και στα μισά απ'οτι η τράπεζα και φυσικά τα έπαιρνα και στην ώρα μου (γιατί ας μη γελιόμαστε,η τράπεζα δε θα σου παρέχει 4,5,6,....10 μήνες πιστωση!!!) θα είχα λύσει τουλάχιστον το πρόβλημα ρευστότητας που αντιμετωπίζω εγώ όπως και πολλοί συνάδελφοι υποθέτω.Έχω άδικο βρε συνάδελφοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Μη φοβάστε τίποτα....Μακάρι να πάνε κάποιοι απο τους πελάτες μας και να ενημερωθούν και για τις τιμές που χρεώνει η εν λόγω ετάιρεία.Ίσως αντιληφθούν οτι τα λεφτά που τους ζητάμε είναι ψίχουλα!!Κάποια στιγμή είχε πέσει στα χέρια μου φυλλάδιο προωθητικο της συγκεκριμένης τράπεζας που αφορούσε τις συγκεκριμένες υπηρεσίες της και αν θυμάμαι καλά οι χρεώσεις ήταν της τάξεως των 20€ το κεφάλι!!!Είπατε τίποτα???Αν χρέωνα τη μισθοδοσία μόνο έστω και στα μισά απ'οτι η τράπεζα και φυσικά τα έπαιρνα και στην ώρα μου (γιατί ας μη γελιόμαστε,η τράπεζα δε θα σου παρέχει 4,5,6,....10 μήνες πιστωση!!!) θα είχα λύσει τουλάχιστον το πρόβλημα ρευστότητας που αντιμετωπίζω εγώ όπως και πολλοί συνάδελφοι υποθέτω.Έχω άδικο βρε συνάδελφοι?

ΣΩΣΤΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη φοβάστε τίποτα....Μακάρι να πάνε κάποιοι απο τους πελάτες μας και να ενημερωθούν και για τις τιμές που χρεώνει η εν λόγω ετάιρεία.Ίσως αντιληφθούν οτι τα λεφτά που τους ζητάμε είναι ψίχουλα!!Κάποια στιγμή είχε πέσει στα χέρια μου φυλλάδιο προωθητικο της συγκεκριμένης τράπεζας που αφορούσε τις συγκεκριμένες υπηρεσίες της και αν θυμάμαι καλά οι χρεώσεις ήταν της τάξεως των 20€ το κεφάλι!!!Είπατε τίποτα???Αν χρέωνα τη μισθοδοσία μόνο έστω και στα μισά απ'οτι η τράπεζα και φυσικά τα έπαιρνα και στην ώρα μου (γιατί ας μη γελιόμαστε,η τράπεζα δε θα σου παρέχει 4,5,6,....10 μήνες πιστωση!!!) θα είχα λύσει τουλάχιστον το πρόβλημα ρευστότητας που αντιμετωπίζω εγώ όπως και πολλοί συνάδελφοι υποθέτω.Έχω άδικο βρε συνάδελφοι?

Φιλε jordan81 , η Eurobank αρχισε να βγαζει μισθοδοσια για τους πελατες της εδω και τουλαχιστον 12-15 χρονια . Ειναι ενα service που παρεχει κυριως στους πελατες της , με σκοπο να αυξησει τη βαση των λογαριασμων της για να πουλαει τα υπολοιπα προιοντα της . Δεν νομιζω οτι σκοπος της ειναι να ανταγωνιστει τους λογιστες . Ειναι πολυ καλη σε αυτο που κανει , και για καποιες εταιρειες πολυεθνικες με αρκετους υπαλληλους ειναι μεγαλη εξυπηρετηση . Αυτο που εχω να πω , ειναι συνεργαζομουν μαζι τους αρκετο καιρο ειχαν δε εδω και δεκα χρονια ενα πολυ καλο web GUI , οπου μπορουσες να αντλησεις αρκετη πληροφορηση,απο τις αδειες μεχρι τις ασθενειες . Βεβαια τωρα νομιζω οτι ειδα και διαφημιση στο web σαν EFGBS , οποτε ειναι πιθανο να σκοπευει να μεγαλωσει τη πελατεια της . Βεβαια δεν ξερω αν μπορει να συναγωνιστει τους επαγγελματιες οπως εμας , ή τη PwC , αλλα ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...