Προς το περιεχόμενο

Παιδιά μήπως... κάποιος έχει ακουσει,ή ξερει κάποιον πολύ καλό Καρδιολόγο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περαστικά συνάδελφε , ίσως πρέπει να αλλαξεις κ τρόπο ζωής

Τι να αλλαξω φιλε CEL ? χοντρος δεν ειμαι οποτε ως εκ των πραγματων δεν τρωω ουτε και...πολυ φαϊ ουτε και γλυκα. καθε Σαββατοκυρικο πηγαινα στο βουνο για χορτα ,αρα ετρωγα αφθονα και απο αυτα. επισηςτις 3 απο τις 7 μερες ετρωγα ψητα στο τζακι.

ζαχαρο 0,9 χοληστερινη,1,65,τριγλυκεριδια,λιπιδια σχεδον κατω του οριου, ελλατωμα?,καπνιζα!! αντε αυτο το αλλαξα αναγκαστικα ,δεν καπνιζω απο 8/2,μπουζουκια δεν πηγαινα οποτε και αυτο κομμενο,βολτες πηγαινα ,στην φυση εβγαινα.τι αλλο να αλλαξω?το μονο να μην δουλευω, που αυτο

δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια!!! οπως ολοι μας πιστευω.αρα μαλλο...το αγχος της δουλειας, πρεπει να φταιει! ;) και αυτο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γρηγόρης ποιός είναι ???

εγω!!!!! μαλλον πρεπει να βιαστω να την κανω... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω!!!!! μαλλον πρεπει να βιαστω να την κανω... :D

:rolleyes: :rolleyes:

Του τηλεφώνησα και το διόρθωσε ,

αλλα είναι τοσο κουφάλα ο proo που το Γρηγόρη το έκανε Γρήγορα

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου περαστικα και οσο μπορεις να ηρεμεις γιατι αυτη η δουλεια εχει καταντησει εξαιρετικα δυσκολη απο θεμα αγχους ,σκεψου τον ευατο σου να εισαι καλα και ολα τα αλλα δευτερα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά ρε συ. Τι έγινε πάλι;

Πρέπει οπωσδήποτε να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.

Προτείνω εδώ μέσα, και φαντάζομαι ότι εκφράζω και πολλούς άλλους συναδέλφους, να αναλάβουμε εμείς όλες σου τις υποχρεώσεις για ένα διάστημα προκειμένου να ηρεμήσεις. Εξυπακούεται αφιλοκερδώς (άντε κανα τσίπουρο καμιά ...Ρωσίδα που λέει και ο σύντεκνος και είμαστε μια χαρά).

Εγώ προσωπικά μπορώ να αναλάβω θέματα μισθοδοσίας, όσα θέλεις, όποτε θέλεις (απλώς μπορώ μόνο Κυριακή).

Νομίζω ότι όλοι μπορούμε να βοηθήσουμε από λίγο. Είναι ένα ελάχιστο δείγμα συναδελφικής αλληλεγγύης και ανθρωπιάς.

FAZEXA σου έυχομαι ολόψυχα περαστικά και ειλικρινά για οτιδήποτε χρειαστείς είμαι στην διάθεσή σου.

Να είσαι σίγουρος ότι σε καταλαβαίνουμε γιατί λίγο ή πολύ όλοι έχουμε περάσει κάποιο πρόβλημα υγείας.

Να θυμάσαι ότι δεν είσαι μόνος. Όχι μόνο στα καλά, αλλά το σημαντικότερο στις δυσκολίες υπάρχουν ακόμα ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

Θα χαρώ ειλικρινά να δεχτείς την προσφόρά και να επικοινωνήσεις με π.μ. μαζί μου

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα περαστικά!!!.

Και πρόσεχε..καλός γιατρός δεν είναι αυτός με το μεγαλύτερο φακελάκι.. :)

Τι φακελλακι βρε Σουλη ιδιωτικοι ηταν οι μαλ....ες!!! και να φανταστης οτι ακομα ΔΕΝ ξερω τι μελλει γενεσθαι διοτι στο 1ο επισοδειο,αφου ξεφραξαν την μια αρτηρια πριν 1 μηνα , στο 2ο μου ειπαν οτι το....ηξεραν απο πριν!!οτι ειναι και πιο κατω, (μονο εγω δεν ηξερα!)αλλα ειναι λεει πολυ λεπτες οι αρτηριες σε αυτο το σημειο, και φοβουνται να βαλουν <το αποφρακτηρι>,διοτι μπορει...να τις σπασουν και προσπαθουν ?λενε...να το διαλυσουν με φαρμακα,και οταν ποναω διοτι ποναω ειδικα οταν παω να κοιμηθω,να περνω υπογλωσιο!! ετσι με αυτο το τροπο και φοβο, μπορεις να ζησης?για αυτο ψαχνομαι καταλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά ρε συ. Τι έγινε πάλι;

Πρέπει οπωσδήποτε να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.

Προτείνω εδώ μέσα, και φαντάζομαι ότι εκφράζω και πολλούς άλλους συναδέλφους, να αναλάβουμε εμείς όλες σου τις υποχρεώσεις για ένα διάστημα προκειμένου να ηρεμήσεις. Εξυπακούεται αφιλοκερδώς (άντε κανα τσίπουρο καμιά ...Ρωσίδα που λέει και ο σύντεκνος και είμαστε μια χαρά).

Εγώ προσωπικά μπορώ να αναλάβω θέματα μισθοδοσίας, όσα θέλεις, όποτε θέλεις (απλώς μπορώ μόνο Κυριακή).

Νομίζω ότι όλοι μπορούμε να βοηθήσουμε από λίγο. Είναι ένα ελάχιστο δείγμα συναδελφικής αλληλεγγύης και ανθρωπιάς.

Ρε γιατρέ.......

Αναλαμβάνεις μισθοδοσία μόνο σε καρδιοπαθείς ή επεκτείνεσαι και σε άλλες παθήσεις.......??????

Για πες...... να δούμε μπας και τη βγάλουμε καθαρή τουλάχιστον στη μισθοδοσία.......... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατα στα μουτρα τους που θα μας πεθανουνε κιολας .....

Συναδελφε FAZEXA χαλαρωσε τον τροπο ζωης σου ,μειωσε τις εντασεις και η καρδια θα ακολουθησει...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και...ισως τοτε, μπορεσω να εξυπηρετησω και καμμια ρωσιδα.. :P .διοτι τωρα? αφηστε το καλλιτερα...

Στο χωριό μου λένε:"Σιγά - σιγά κοτούλα μου και γω σε μαγειρεύω". :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μασας , προχωρα πιο δυνατα απο πριν και μην αγχωνεσαι με το θεμα που εχεις, παρτο χαλαρα στο μυαλο, αλλα δυνατά στην πραξη για το πολεμησεις...

Και με τους γιατρους παρε μια δυο αποψεις παραπάνω καλο ειναι...

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο...Γιατί γμτ δεν τα γράφεις λίγο, ξέρεις πού... :rolleyes:

Είπαμε ότι είναι να γίνει, θα γίνει.

Εμείς όλοι να είμαστε καλά, και θα το περάσουμε και αυτό, που θα πάει το σκασμένο...

Εσύ χαλάρωσε, και νάσαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλύτερα.

Έχεις και τόσους βοηθούς... :P

Πάντως σοβαρά, αν χρειαστείς οτιδήποτε, όπως σου είπε ο Δημήτρης, εδώ είμαστε όλοι.

Και που είσαι; Τρίτο δεν το επιτρέπουμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα...

Θωρείς ένα καλό - καλό παρεάκι έπαε πέρα;

Φαντάζομαι συχνά τον τρόπο σκέψης τους…

Φαντάζομαι και κείνες τις μαζώξεις..

Δηλαδή, κοντολογίς, δουλειά δεν κάνω άμα δε φαντάζομαι….

Ε φαντάσου μπρε συ κουμπάρο και και σύ πράμα !!!…

Να ..

Φαντάσου πως τραγουδούμε όλοι μαζί...

«Τέσσερα πόδια δυνατά

και μια κουτσή κιθάρα

να ‘χαμε τώρα δυο τσιγάρα (μια χαδιάρα)

και (… ) δύο για μετά

Θα ‘ταν ο κόσμος μαγικός

παράδεισος η πλάση

στου φεγγαριού το τάσι

καφές βαρύ γλυκός

Να ‘χαμε λέει ένα σουγιά

κι ενα διπλό καρβέλι

να ‘χαμε και δυο στάλες μέλι

να γλύκαινε η καρδιά (.. ναι, ναι .. η καρδιά..)

Θα ‘ταν ο κόσμος μαγικός

παράδεισος η πλάση

στου φεγγαριού το τάσι

καφές βαρύ γλυκός

Ένας γαλάζιος ουρανός

παράθυρο και σκέπη

να ‘χαμε τρεις δραχμές στη τσέπη

και τρεις ο διπλανός

Θα ‘ταν ο κόσμος μαγικός

παράδεισος η πλάση

στου φεγγαριού το τάσι

καφές βαρύ γλυκός

ή φαντάσου το κι έτσι απλά, όχι επίσημα, με σπασμένες λέξεις..

δεν χρειάζονται οι σωστές λέξεις, η σωστή διάθεση χρειάζεται…

Δες:

Νικόλα την καρδιά μας στην καρδιά σου και το νησί μας για το καλοκαιράκι…

Παρεάκι καλό – καλό είν’ και δώ…. (Κάτι ξέρει ο κουζουλογιατρός…) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά ρε συ. Τι έγινε πάλι;

Πρέπει οπωσδήποτε να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.

Προτείνω εδώ μέσα, και φαντάζομαι ότι εκφράζω και πολλούς άλλους συναδέλφους, να αναλάβουμε εμείς όλες σου τις υποχρεώσεις για ένα διάστημα προκειμένου να ηρεμήσεις. Εξυπακούεται αφιλοκερδώς (άντε κανα τσίπουρο καμιά ...Ρωσίδα που λέει και ο σύντεκνος και είμαστε μια χαρά).

Εγώ προσωπικά μπορώ να αναλάβω θέματα μισθοδοσίας, όσα θέλεις, όποτε θέλεις (απλώς μπορώ μόνο Κυριακή).

Νομίζω ότι όλοι μπορούμε να βοηθήσουμε από λίγο. Είναι ένα ελάχιστο δείγμα συναδελφικής αλληλεγγύης και ανθρωπιάς.

Μια σωστή πρόταση. Κάποτε εδώ πάνω κάποιοι το κάνανε πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FAZEXA

πρόσεχε τον εαυτό σου και κανόνισε να ξεκουραστείς όσο μπορείς και όποτε μπορείς.

Επίσης, μη σκας και πολύ πολύ για τη δουλειά... όλα παίρνουν παράταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικολα κοίτα αυτό:

http://ygeia.tanea.g...leID=14521&la=1

Nα σου πω κατι? εγω παντως δυο τρια ποτηρακια συνεχιζω να τα πινω...(πριν βεβαια επινα μισοκιλο)οποτε ..μαλλον τσαμπα οι συστασεις... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FAZEXA

πρόσεχε τον εαυτό σου και κανόνισε να ξεκουραστείς όσο μπορείς και όποτε μπορείς.

Επίσης, μη σκας και πολύ πολύ για τη δουλειά... όλα παίρνουν παράταση! ΣΩΣΤΑ . ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε fazexa να σου χαρισω τον γαιδαρο

Οταν στον ζηταγα μου κανες το δυσκολο... τωρα βραστον και φατον ,δεν τον θελω, διοτι οπως τον καταντησες ψοφημι...,εγινε χειροτερος απο μενα και δεν ξερω ποιος θα πηγαινει ποιον πλεον...

α..γιατι ρε γκαριζει συνεχεια ?θελει κατι..? :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο...Γιατί γμτ δεν τα γράφεις λίγο, ξέρεις πού... :rolleyes:

Είπαμε ότι είναι να γίνει, θα γίνει.

Εμείς όλοι να είμαστε καλά, και θα το περάσουμε και αυτό, που θα πάει το σκασμένο...

Εσύ χαλάρωσε, και νάσαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλύτερα.

Έχεις και τόσους βοηθούς... :P

Πάντως σοβαρά, αν χρειαστείς οτιδήποτε, όπως σου είπε ο Δημήτρης, εδώ είμαστε όλοι.

Και που είσαι; Τρίτο δεν το επιτρέπουμε!!!

Ειρηνακι σε ευχαριστω και εγω ελπιζω και πιστευωοτι ολα να πανε καλλιτερα ηδη 2 μερες δεν ποναω,και φυσικα αισθανομαι πολυ καλλιτερα .τωρα πλεον τα εχω γραψει πολυ, μα πολυ κανονικα...ουτε τριτο θα εχω,ουτε θα τους κανω την χαρη να παω στο...τριτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φακελλακι βρε Σουλη ιδιωτικοι ηταν οι μαλ....ες!!! και να φανταστης οτι ακομα ΔΕΝ ξερω τι μελλει γενεσθαι διοτι στο 1ο επισοδειο,αφου ξεφραξαν την μια αρτηρια πριν 1 μηνα , στο 2ο μου ειπαν οτι το....ηξεραν απο πριν!!οτι ειναι και πιο κατω, (μονο εγω δεν ηξερα!)αλλα ειναι λεει πολυ λεπτες οι αρτηριες σε αυτο το σημειο, και φοβουνται να βαλουν <το αποφρακτηρι>,διοτι μπορει...να τις σπασουν και προσπαθουν ?λενε...να το διαλυσουν με φαρμακα,και οταν ποναω διοτι ποναω ειδικα οταν παω να κοιμηθω,να περνω υπογλωσιο!! ετσι με αυτο το τροπο και φοβο, μπορεις να ζησης?για αυτο ψαχνομαι καταλαβες?

Τι να σου πω..

θα ρωτήσω την γυναίκα μου που χειρίζεται το "αποφρακτήρι" (ως τεχνολόγος).. σε δημόσιο όμως Νοσοκομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Οταν στον ζηταγα μου κανες το δυσκολο... τωρα βραστον και φατον ,δεν τον θελω, διοτι οπως τον καταντησες ψοφημι...,εγινε χειροτερος απο μενα και δεν ξερω ποιος θα πηγαινει ποιον πλεον...

α..γιατι ρε γκαριζει συνεχεια ?θελει κατι..? :P:D

γαιδουρα θελει

ειναι η εποχη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές ευχές για περαστικά και απο μενα.

Μπορεί να μην γνωριζόμαστε αλλα...τοσα χρόνια όλοι οι φίλοι εδω στο φορουμ ειμαστε.. κατι σαν ...συγγενείς που επιλέξαμε εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...