Jump to content
Sign in to follow this  
FAZEXA

Παιδιά μήπως... κάποιος έχει ακουσει,ή ξερει κάποιον πολύ καλό Καρδιολόγο?

Recommended Posts

Μετα απο 2ο εμφραγμα μεσα σε 1,5 μηνα και εφοσον, και παλι...ναμαι εδω!!, :D σκεφτηκα λογω της απειριας μου εως τωρα.. ,σε ειδικοτητα ιατρων αυτου...του ειδους.. :ph34r: , να απευθυνθω εδω, στην ευρυτερη <οικογενεια μου> , και να ζητησω αν... ,αν λεω ,καποιος εχει ακουσει ,ή τυχον ξερει απο καπου ,καποιον πολυ καλο καρδιολογο στην Αθηνα,να μου στηλη με e-mail τα στοιχεια του.

πολλα ευχαριστω

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ

κατ'αρχήν εύχομαι, από βάθους καρδιάς, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

περαστικά να είναι όλα

Θα μάθω και θα επανέλθω

Μετα απο 2ο εμφραγμα μεσα σε 1,5 μηνα και εφοσον, και παλι...ναμαι εδω!!, :D σκεφτηκα λογω της απειριας μου εως τωρα.. ,σε ειδικοτητα ιατρων αυτου...του ειδους.. :ph34r: , να απευθυνθω εδω, στην ευρυτερη <οικογενεια μου> , και να ζητησω αν... ,αν λεω ,καποιος εχει ακουσει ,ή τυχον ξερει απο καπου ,καποιον πολυ καλο καρδιολογο στην Αθηνα,να μου στηλη με e-mail τα στοιχεια του.

πολλα ευχαριστω

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Έχω στείλει p.m. και πραγματικά οτι χρειαστέιτε είμαι στη διάθεσή σας

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Έχω στείλει p.m. και πραγματικά οτι χρειαστέιτε είμαι στη διάθεσή σας

TI περισσοτερο να πω απο ευχαριστω? ενοειται οτι ελαβα σοβαρα υποψιν οτι μου ειπες.

Περαστικά σου ρε Νικόλα .

Ο Θεός να σου δίνει δύναμη .

ομοιως με υπολοιπους...και εσενα.

Συνάδελφε σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά και να μπορείς να γράψεις άπειρα ποστς στο φόρουμ.

Ρε συ Νίκο, θα μας σκάσεις.....

Όλα καλά ρε, περαστικά να 'ναι... Γερός και σιδερένιος... Και που 'σαι, ρίχνε και κανένα μπινελίκι που και που, και μη σκας πολύ πολύ......

Δεν θα μας πεθάνουνε αυτοί ρε, εμείς θα τους πεθάνουμε.............

Υγ: Και παράτα επιτέλους τις Ρωσίδες!!!!!!! :D

Fazexa με συγκινησε η επικοινωνια σου ,οπως επισης και η ηθικη συμπαρασταση των συναδελφων μας.Και απο μενα περαστικα προσεξε τον ευατο σου...!

Fazexa σου ευχομαι ολόψυχα να ειναι ολα περαστικά.Μη σε φοβίζει η ποιο συνηθισμενη ασθένεια της εποχής μας.Απλά τώρα θα χρειασθεί να αλλάξεις ριζικά κάποιες από τιις καθημερινές σου συνήθειες και ολα θα πάνε καλά.Εξάλλου η επιστήμη εχει κάνει θαύματα σε αυτό τον τομέα.

Συνάδελφε σου εύχομαι από βάθους καρδιάς γρήγορη ανάρρωση.

Θα σου στείλω τα στοιχεία του δικού μου με pm

Κι εμένα για καλό μου τον σύστησαν και για την ώρα είμαι ευχαριστημένος.

Βέβαια εγώ δεν έφτασα ακόμη στη δική σου κατάσταση και δεν τον έχω τσεκάρει στα πολύ δύσκολα αλλά έχω θετική άποψη γι αυτόν και μου έχουν πεί και καλά λόγια κι άλλοι ασθενείς που παρακολουθεί.

..............

Υγ: Και παράτα επιτέλους τις Ρωσίδες!!!!!!! :D

και ........ πρόσεχε συνάδελφε......... είμαστε σε κρίσιμη ηλικία.... :)

Πατριωτη σε ευχαριστω!!!

πολλα ευχαριστω

ξερεις φιλε εγω δεν σε ξερω προσωπικα..χρονια εδω μεσα ομως με τα ιδιαιτερα ονοματα που χρησιμοποιει ο καθενασ μας εχουμε γινει ενας μικροκοσμος γνωστων μεταξυ αγνωστων...θα σου πω ολα να πανε καλα...υγεια,δυμανη και υπομονη!!

και οπως ελεγε ενας πελατης...αμυνομαστε γκαρντασι..δεν τους κλεβουμε!!κρατα αμυνα λοιπον κι εσυ

Νικόλα περαστικά!!!.

Και πρόσεχε..καλός γιατρός δεν είναι αυτός με το μεγαλύτερο φακελάκι.. :)

Περαστικά ρε συ. Τι έγινε πάλι;

Πρέπει οπωσδήποτε να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.

Προτείνω εδώ μέσα, και φαντάζομαι ότι εκφράζω και πολλούς άλλους συναδέλφους, να αναλάβουμε εμείς όλες σου τις υποχρεώσεις για ένα διάστημα προκειμένου να ηρεμήσεις. Εξυπακούεται αφιλοκερδώς (άντε κανα τσίπουρο καμιά ...Ρωσίδα που λέει και ο σύντεκνος και είμαστε μια χαρά).

Εγώ προσωπικά μπορώ να αναλάβω θέματα μισθοδοσίας, όσα θέλεις, όποτε θέλεις (απλώς μπορώ μόνο Κυριακή).

Νομίζω ότι όλοι μπορούμε να βοηθήσουμε από λίγο. Είναι ένα ελάχιστο δείγμα συναδελφικής αλληλεγγύης και ανθρωπιάς.

Κι επειδή θα πει καμιά παπαριά μάθετε που βρίσκεται να μπουκάρουμε όλοι μαζί να αναλάβουμε! Πειραιά είναι, οπότε δεν μπορεί να ξεφύγει στα νότια γιατί υπάρχει θάλασσα...!

Λέω να τον στείλουμε στην Κρήτη να τον αναλάβουνε τα κοπέλια κανα δυο βδομάδες να στανιάρει!