Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι για να δωθεί παράταση σε όλα. Θα πατήσουν πάνω στο ότι "λόγω τεχνικών προβλημάτων...""

Και να πάνε για 02/04/2018

(δική μου εκτίμηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΕΚΡΟ ΟΛΟΣΧΕΡΩΣ...Να αρχίσουν οι συλλήψεις των περισπούδακτων ενόχων , για τη καθυστέρηση που μας δημιουργούν, γιατι εχουμε κ σοβαρότερα πράγματα, απο τις μπουρδες αυτές να ασχοληθούμε κ Πάσχα λαμπρόν..

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested.
Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά η ΜΥΦ δουλεύει?

Απο το μεσημερι μέχρι τώρα δεν εγκρίθηκε καμία αποστολή.

Τί στο διάολο συμβαίνει.....?

Μούγκα. Τίποτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποβολή ΜΥΦ προχτές (28-3) το απόγευμα. Έκτοτε, σε επεξεργασία, μέχρι σήμερα (30-3)... Τηλέφωνο σήμερα (30-3) στην ΑΑΔΕ, όπου πραγματικά ευγενέστατη υπάλληλος μου λέει το εξής καταπληκτικό: "Το σύστημα έχει μπλοκάρει λόγω όγκου εισερχομένων κλπ κλπ, να το παρακολουθήσετε και αν μετά τη Δευτέρα (2-4) σας εγκριθεί θα είστε οκ, αν δεν σας εγκριθεί θα είστε εκπρόθεσμος"!!! Την εύλογη απορία μου "μα θα είμαι εκπρόθεσμος απο ευθύνη του συστήματος και όχι δική μου, εγώ έχω υποβάλει από 28-3" ακολούθησε σιωπή στην τηλεφωνική μας συνομιλία, στο τέλος της οποίας γελάσαμε και οι δύο αμήχανα και αποχαιρετιστήκαμε ευγενικά... Έβαλα στην άκρη €100 για το πρόστιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, VasilisL είπε

Υποβολή ΜΥΦ προχτές (28-3) το απόγευμα. Έκτοτε, σε επεξεργασία, μέχρι σήμερα (30-3)... Τηλέφωνο σήμερα (30-3) στην ΑΑΔΕ, όπου πραγματικά ευγενέστατη υπάλληλος μου λέει το εξής καταπληκτικό: "Το σύστημα έχει μπλοκάρει λόγω όγκου εισερχομένων κλπ κλπ, να το παρακολουθήσετε και αν μετά τη Δευτέρα (2-4) σας εγκριθεί θα είστε οκ, αν δεν σας εγκριθεί θα είστε εκπρόθεσμος"!!! Την εύλογη απορία μου "μα θα είμαι εκπρόθεσμος απο ευθύνη του συστήματος και όχι δική μου, εγώ έχω υποβάλει από 28-3" ακολούθησε σιωπή στην τηλεφωνική μας συνομιλία, στο τέλος της οποίας γελάσαμε και οι δύο αμήχανα και αποχαιρετιστήκαμε ευγενικά... Έβαλα στην άκρη €100 για το πρόστιμο...

Αφού στα υποβληθέντα φαίνεται και  η ημερομηνία  και η ώρα υποβολής! Δεν νομίζω να ισχύει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...