Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα τηλ στο ταχισνετ εχουν κατεβασει το ν κεντρικο σερβερ για καμια ωρα λογω μεγαλης επισκεψιμοτητας για να τον φτιαξουν

Αυτό θυμίζει την ταινία με τον μπακαλόγατο που λέει ο Ζήκος «Διότι εγώ κρατάω και τα βιβλία στο μαγαζί. Τα κρατάω… δεν τα κρατάω επάνω μου γιατί κουράζομε, τα πάω από εδώ εκεί … τα αφήνω».

Έτσι κι αυτοί με τον server τον ανεβάζουν στον πάνω όροφο τον κατεβάζουν στον κάτω και πάει λέγοντας…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκε ο server ..εκεί που έχει πέσει.. αναμείνατε..

image001.jpg

Καλά, οι εικόνες και τα σχόλια τα σπάνε... Να γελάσει και λίγο το πικραμένο μας χειλάκι!! :lol:

Για να δούμε με τις παρατάσεις των παρατάσεων τι θα γίνει...

Ας μας πούν επιτέλους κάτι σίγουρο...!

Αυτό το 10/5 που διάβασα παραπάνω θα ανακοινωθεί???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαν για λιγες μερες χωρις να αναφερουν ακριβη ημερομηνια. Οι ημερομηνιες 8/4, 15/4 η το γενικο "μεχρι το Πασχα" δεν εχουν ανακοινωθει επισημα αγαπητη Ελενα.....

Ευχαριστώ πολύ καλέ μου gox3 για την διευκρίνηση.

Θα ήθελε κάποιος να μας πει τίποτε για το παρακάτω link?

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/9725

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω πως οταν θα εχουν καποια σιγουρη ημερομηνια, θα την ανακοινωσουν αστραπιαια!

Συμφωνώ πως έτσι θα έπρεπε να γίνεται. Μαζί σου. Αυτές οι διαβεβαιώσεις και οι πηγές που ποτέ δεν τους προδίδουν να έλειπαν, καλύτερα δε θα ήταν???

Επίσης, κατά την ταπεινή μου άποψη, κακώς προσυπογράφουμε διαβεβαιώσεις έγκυρων πηγών του Υ.Ο.. Λέω εγώ η αδαής τώρα... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, προσπαθώ να εκτυπώσω ένα Ε1 και μια περιουσιακή κατάσταση και δεν ανοίγει τίποτα από τα 2.

τι φάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ πως έτσι θα έπρεπε να γίνεται. Μαζί σου. Αυτές οι διαβεβαιώσεις και οι πηγές που ποτέ δεν τους προδίδουν να έλειπαν, καλύτερα δε θα ήταν???

Επίσης, κατά την ταπεινή μου άποψη, κακώς προσυπογράφουμε διαβεβαιώσεις έγκυρων πηγών του Υ.Ο.. Λέω εγώ η αδαής τώρα... <_<

Δικιο εχεις, απλα οι συναδελφοι που ρωτανε τις πηγες, το κανουν πιστευω για να μας φυγει το αγχος και ο μεγαλος πανικος γιατι αν περιμεναμε απαντηση απο το υπουργειο, θα ειχαμε πολλα εμφραγματα και εγκεφαλικα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον συνάδερφοι επειδή βλέπω ότι πολύ αγχώνεστε εφαρμόστε τη μέθοδο μου, στείλτε εκkαθαριστικές και ε9 μετά τις 11 το βράδυ

το σύστημα απλά πετάει :D:D

μόνη προυπόθεση να μην έχετε οικογενειακές ή άλλες συζυγικές υποχρεώσεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε αγχωνόμαστε.. ούτε νυχτοφύλακες θα γίνουμε.

Αποστολές πραγματοποιούμε εντός του ωραρίου εργασίας των "συναδέλφων" της άλλης όχθης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον συνάδερφοι επειδή βλέπω ότι πολύ αγχώνεστε εφαρμόστε τη μέθοδο μου, στείλτε εκkαθαριστικές και ε9 μετά τις 11 το βράδυ

το σύστημα απλά πετάει :D:D

μόνη προυπόθεση να μην έχετε οικογενειακές ή άλλες συζυγικές υποχρεώσεις ....

Καλα τα λες αλλα και οικογενεια εχω και συζυγικες υποχρεωσεις συν οτι το γραφειο δεν ειναι δικο μου οποτε αρκουν οι 10 τουλαχιστον ωρες που ειμαι εκει..... Εκτος αν ψησω το boss για αλλαγη ωραριου σε ωραριο security....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

Νίκης 5-7

10180 Αθήνα

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ Τηλ.: 210-3332551/2

Fax: 210-3332559

e-mail: [email protected]

Δευτέρα 2, Απριλίου 2012

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με απόφαση του Αναπληρωτή Υπουργού Οικονομικών Παντελή Οικονόμου, για διευκόλυνση των φορολογούμενων, δίδονται οι παρακάτω παρατάσεις μέχρι και την 28η Σεπτεμβρίου 2032:

1. Υποβολής της οριστικής δήλωσης αμοιβών από ελευθέρια επαγγέλματα η οποία λήγει την 30η Απριλίου 2012.

2. Υποβολής της οριστικής δήλωσης εισοδημάτων από εμπορικές επιχειρήσεις η οποία λήγει την 31η Μαΐου 2012.

Εξ άλλου, η εφαρμογή Ηλεκτρονικής Υποβολής Δηλώσεων Ε9 για τα έτη 2008 έως και 2011 θα παραμείνει ανοικτή τις επόμενες δεκαετίες ώστε να διευκολυνθούν οι φορολογούμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΑΡΙΑΖΑΚ

ΩΡΑ13:45....ΚΑΝΩ ΚΛΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ Ε9.......ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝ............

ΕΧΩ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ....ΠΙΝΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ....ΟΛΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΗΜΙΣΦΑΙΡΙΟ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΟΥ ΖΕΜΑΤΑΕΙ......

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.......ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ?....

ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΚΩΛΟΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ?.........

ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ Ε9....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ....ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ 36 ΕΤΩΝ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην τρελαινεστε, μα θα γινει της παρατασεως φετος(εκλογες γαρ)

οι εκκαθαριστικες 30/04.

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...