Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

EDO KAI ENA TETARTO................

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια μεταβολη σε αγροτεμάχιο για το 2011

οριστικοποίησα ε9 του 2009 χωρις να μου εμφανίζει τα αγροτεμάχια .

τώρα τι κάνω? υποβάλω τροποποιητικη στη ΔΟΥ ?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΠΑΤΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ''ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΣΕ ΧΡΗΣΗ''!!!ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΚΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΜΕΝΟ ΤΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να παρακαλαμε και να μυξοκλαιμε μηπως θα ηταν καλυτερο οι συνικαλιστες μας να κανονισουνε μια συγκεντρωση εξω απο το υπουργειο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΙSNET ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Ε9 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΗ ΕΙΠΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όσους δν το είδαν πηγή : http://www.pofee.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=321:-9-3032012&catid=1:2010-06-07-11-34-11&Itemid=58

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Πρόεδρος και ο Αντιπρόεδρος της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. κος Αβραάμ Πανίδης και κος Βασίλειος Καμπάνης αντίστοιχα, μετά από επικοινωνία με το Υπουργείο Οικονομικών σας ενημερώνουν για τα ακόλουθα:

  • Η εφαρμογή της Γ.Γ.Π.Σ. για την υποβολή των δηλώσεων Ε9 θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι το Πάσχα.
  • Η υποχρέωση σύνταξης και υπογραφής του ισολογισμού για όλες τις μορφές των επιχειρήσεων παρατείνεται μέχρι την ημερομηνία υποβολής της φορολογικής δήλωσης.

έχει αναρτηθεί και αλλού εδώ μέσα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όσους δν το είδαν πηγή : http://www.pofee.gr/...34-11&Itemid=58

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Πρόεδρος και ο Αντιπρόεδρος της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. κος Αβραάμ Πανίδης και κος Βασίλειος Καμπάνης αντίστοιχα, μετά από επικοινωνία με το Υπουργείο Οικονομικών σας ενημερώνουν για τα ακόλουθα:

  • Η εφαρμογή της Γ.Γ.Π.Σ. για την υποβολή των δηλώσεων Ε9 θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι το Πάσχα.
  • Η υποχρέωση σύνταξης και υπογραφής του ισολογισμού για όλες τις μορφές των επιχειρήσεων παρατείνεται μέχρι την ημερομηνία υποβολής της φορολογικής δήλωσης.

έχει αναρτηθεί και αλλού εδώ μέσα :rolleyes:

Ημέρα και ώρα δεν είπαν....για ποιού έτους το Πάσχα;;;;;;;; Έτσι όπως σέρνεται, ούτε μέχρι τα Χριστούγεννα μας βλέπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνια με το ταχις μου ειπε οτι θα το αφησουν καμμια βδομαδα ανοιχτο, δε θα το κλεισουν αυριο, γιατι ξερουν.... οτι δεν προλαβαινουμε.

μου προτεινε να παρουμε στο τηλ 4802004 και να στειλουμε μηνυματα για παραταση.

οταν τη ρωτησα γιατι δεν αναβαθμιζουν την εφαρμογη ωστε να δουλευει, γιατι τωρα σερνεται και δεν μπορουμε να εργαστουμε, απαντησε οτι δεν ειναι δικο τους θεμα αλλα της ιδιωτικης εταιριας που το εχει αναλαβει.

κοινως αλλος εχασκε και αλλος εμεταλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κατάσταση αυτή.... δεν αντέχω άλλο.... τα Ε9 του 2011 θέλω να περάσω ρε γ......το. Αλλά αφού δεν μ'άφηνει να οριστικοποιήσω τις προηγούμενες χρονιές, πώς στα κομμάτια θα το κάνω; ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντέχω άλλο ξεπέρασα κατά πολύ τα όριά μου!!!!!

οι κυριοι του Υ.Ο. είναι άχρηστοι γιατί

δεν μπόρεσαν να περάσουν τα Ε9 προϋγούμενων ετών

μας καλούν λοιπόν εμάς ως πυροσβέστες να λυσουμε το πρόβλημα

δεν μας δίνουν σύστημα να δουλέψουμε

και από πάνω μας γράφουν στα α@@@@ δια τους και δεν βγάζουν ανακοίνωση

ΕΛΕΟΣ

όλα έχουν ένα όριο

εσείς μάλλον δεν έχετε όρια γιατί είσαστε γ........ρια

τα παρατάω δεν μπορώ, θα χρειαστώ ψυχοφάρμακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντέχω άλλο ξεπέρασα κατά πολύ τα όριά μου!!!!!

οι κυριοι του Υ.Ο. είναι άχρηστοι γιατί

δεν μπόρεσαν να περάσουν τα Ε9 προϋγούμενων ετών

μας καλούν λοιπόν εμάς ως πυροσβέστες να λυσουμε το πρόβλημα

δεν μας δίνουν σύστημα να δουλέψουμε

και από πάνω μας γράφουν στα α@@@@ δια τους και δεν βγάζουν ανακοίνωση

ΕΛΕΟΣ

όλα έχουν ένα όριο

εσείς μάλλον δεν έχετε όρια γιατί είσαστε γ........ρια

τα παρατάω δεν μπορώ, θα χρειαστώ ψυχοφάρμακα

εννοεις οτι δεν τα εχεις αρχισει ακομα.....χαχαχα εισαι τυχερος !!! εμενα ο ψυχιατρος μου με βλεπει και τριβει τα χερια του!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το 1350000 είναι συμπληρωματικο ποσό για τις δηλώσεις του 2010 ,

το αρχικό είναι

A.1.2 Ιστορικό του έργου

Με την 1024639/11176/0005/09.03.2006 διακήρυξη προκηρύχθηκε ανοικτός διαγωνισμός για την

εκτέλεση του έργου «Υλοποίηση του Πληροφοριακού Συστήματος Περιουσιολογίου»,

προϋπολογισθείσας δαπάνης 7.798.962,97 €, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. (έργο

χρηματοδοτούμενο από τις Δημόσιες Επενδύσεις, ενταγμένο στο Γ’ Κ.Π.Σ.).

Με την 1082182/14054/0005/29.8.2007 απόφαση και την 1107420/15518/0005/9.11.2007

τροποποιητική της, κατακυρώθηκαν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού στην Εταιρεία

UNISYSTEMS ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ε.

Με την από 20.2.2008 σύμβαση η ως άνω Εταιρεία ανέλαβε την εκτέλεση του Έργου, αντί του

συνολικού συμβατικού τιμήματος των 6.834.286,20€, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

Με τις 1050883/12168/0005/8.5.2008 και 1075668/13487/0005/10.7.2008 αποφάσεις

τροποποίησης της από 20.2.2008 σύμβασης, το συμβατικό τίμημα ανήλθε στο ποσό των

7.713.690,58€, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. (6.482.092,93 + 1.231.597,65 (Φ.Π.Α.) +

18.711,32 + 3.555,15 (Φ.Π.Α.) για εκπαίδευση = 7.713.690,58).

Το έργο αυτό έχει παραληφθεί οριστικά από τις 27/11/2009.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεχομαι συγχαρητηρια!!! 2,5 ωρες μονο για να οριστικοποιησω το 2010 ( χωρις αλλαγες ΒΕΒΑΙΑ) , να κανω εισαγωγη συζυγου και 4 αγροτεμαχιων (δλδ ουτε χαρτες,ουτε οδοι, ουτε τπτ)............ ΠΕΤΑΩ καλε, ΠΕΤΑΩ....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνάδελφοι, λυπάμαι πάρα πολύ για όσα έχετε αναφέρει παραπάνω.

Μπήκα από περιέργεια στις 16:00 η ώρα σήμερα ανήσυχη και μέχρι αυτή την ώρα 16:30 έχω οριστικοποιήσει 4 δηλώσεις.

Το σύστημα τρέχει του σκοτωμού. Τσάμπα νομίζετε ότι πήγαν τόσα χρήματα? 'Επιασαν τόπο.

Ά ρε Κίμωνα.... Δεν ξέρω που να γύρω πια και που να σταθώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήλθατε στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Περιουσιολογίου

Ε!!! ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΛΘΑΤΕ ΚΑΘΙΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...