Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

Εγω συναδελφοι δεν θα μπω σημερα .Αρνουμε να εξευετελισω αλλο τον εαυτο μου!!!!

και εμείς που μπήκαμε καταφέραμε κάτι ?? χάσιμο χρόνου είναι αλλά ελπίζουμε στο αδύνατο :ph34r:-_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πεθάνει στα γέλια!!!!

Το site της ΓΓΠΣ λέει στις ημερομηνίες υποβολής Ε7 30/4/12 στο ένα pc στο γραφείο και 30/3/12 στο άλλο μέσα στο ίδιο γραφείο!!!!! Φυσικά με mozilla και οι 2!!!!

Πεθαίνω!!!!!!!!!!!

Παναγιώτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'ότι ξέρω δεν έχουν δώσει κάποια παράταση... τελευταία μέρα σήμερα και για αυτό .... να δούμε που θα δώσουν πρώτα παράταση... :angry:

Ρυθμιση ικα 30/04 εχει παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΒΑΣΙΛΗΣ

Δώστε την παρατασούλα μωρέ!! έλα μη φοβάστε!!!! εμείς εδώ θα κάτσουμε, μπορεί να σταματήσουμε για λίγες ώρες να στέλνουμε ε3 και ε7 αλλά πάλι θα συνεχήσουμε να δουλέυουμε, λεφτούλια θα μαζέυουμε για το δημόσιο, μήηηη φοβάστε δεν πάμε στα σπίτια μας, δέν πάμε στα παιδάκια μας, άαα πα πα ποτέεεε!!! ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ!!! Είναι αργά για να φύγουμε!!! ΔΏΣΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΟΥΛΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πεθάνει στα γέλια!!!!

Το site της ΓΓΠΣ λέει στις ημερομηνίες υποβολής Ε7 30/4/12 στο ένα pc στο γραφείο και 30/3/12 στο άλλο μέσα στο ίδιο γραφείο!!!!! Φυσικά με mozilla και οι 2!!!!

Πεθαίνω!!!!!!!!!!!

Παναγιώτης.

MΗ τρελενεσαι... θα πρεπει να ενημερωθουν τα dns απο τους providers. Xαλαρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έστειλα 2 Ε9 από τις 10.00 πμ έως τώρα .. τελείωσα.. άντε να δω και τα ΦΠΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΟΙ ΣΚΛΑΒΟΙ ΠΑΝΤΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ . ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΚΛΑΒΟΣ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ . ΘΑ ΠΕΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥΣ ( ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΝΕ ΟΤΙ ΟΙ ΣΚΛΑΒΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για δοκίμασε GOOGLE CHROME ή Mogilla...ο interenet explorer εκτός ότι κολλάει...αργεί κιόλας...

...γενικότερα πάντως θέλει υπομονή...

Ελεος ο καθένας την π@π@ρι@ του θα πεί το site μεσα απο το ΤΑΧΙΣ δεν υποστηρίζει chrome!

Οι τύποι το εχουν κάνει δυσκίνητο το SITE εσκεμμένα !!! να σέρνετε και έχουν βάλει στην πόρτα ...στο quality of service ΜΑΧ 10k! per session

ΔΗΛΑΔΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ TAXIS ΕΧΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ MAX 10K καντε ενα traceroute στις ip ΤΟΥ TAXISNET ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ!!! ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ebay που εχει concurrent ΟΝLINE πανω απο 500.000 sessions!!! ΑΡΕ ΑΘΑΝΑΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΙΚΤΥΑΔΕΣ ΠΑΛΙ ΣΚΑΤΑ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣΝΕΤ!TAXISNET

Το πρόβλημα με το ε9 είναι πρωτίστως ουσιαστικό και αφορά το πως και γιατί πρέπει να ξανακάνουμε μια δουλειά που έχει γίνει.

Δευτερευόντως ειναι τεχνικό και αναρρωτιέται κανείς πως να δουλεψει με τόσα προβλήματα στην εφαρμογή.

Και μετά είναι και πρόβλημα χρήσης.

Δεν μπορεί στις οδηγίες να μας λέει ότι δεν είναι συμβατό με ie8 (κακώς γιατί αυτό χρησιμοποιεί ο περισσότερος κόσμος) κι εμείς να επιμένουμε σε ie και να παραπονούμαστε ότι είναι αργό ή κολλάει.

Ούτε να λέμε ότι φήμες μέσα από το taxis μιλάνε για ασυμβατότητα με chrome.

Εγώ μια και μοναδική δήλωση έκανα σε φίλο που έπρεπε να καταθέσει για το 2011 οπότε έπρεπε να γίνει οριστικοποίηση για 2009, διόρθωση στο 2010 και νέα δήλωση στο 2011.

Μου πήρε χρόνο στο 2009 (με firefox) περισσότερο στο 2010 που έπρεπε να κάνω προσθήκη (με firefox) και λιγότερο στο 2011 που είχα προσθήκη νέου ακινήτου (με chrome)

Απλά όταν έβλεπα ότι δεν περπατάει το άφηνα.

Ολοκλήρωσα σε δυο δόσεις μετά τις 12:00 τα μεσάνυχτα που προφανώς είχε λιγότερη κίνηση.

Το σύστημα μπορεί να έχει πολλά τεχνικά προβλήματα.

Μπορούμε να γκρινιάζουμε για τα πάντα αλλά όχι γιατί το σύστημα κολλάει με ie όταν μας έχουν πει από πριν ότι υπάρχει ασυμβατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με crome μπαίνω η αδερφή μου με mozilla και ο crome πάει πολύ ποιο γρήγορα.... εγώ θέλω κανένα μισάωρο για εισαγωγή ακινήτου η αδερφή μου 3 τέταρτα... (πάνω κάτω.... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σύστημα μπορεί να έχει πολλά τεχνικά προβλήματα.

Μπορούμε να γκρινιάζουμε για τα πάντα αλλά όχι γιατί το σύστημα κολλάει με ie όταν μας έχουν πει από πριν ότι υπάρχει ασυμβατότητα.

Μόνο που τα κολλήματα τα τρώμε με ie9 και όχι με ie8 που υπάρχει ασυμβατότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διάολο, στο Taxis λένε ότι δε θα δωθεί παράταση και ότι το σύστημα θα μείνει ανοικτό το σαββατοκύριακο.

Δουλεύουμε με ρυθμούς δημοσίου υπαλλήλου. 1 Ε9 σε 45 λεπτά.

Πότε θα βγει η ρημάδα; στις 23:59;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με το ε9 είναι πρωτίστως ουσιαστικό και αφορά το πως και γιατί πρέπει να ξανακάνουμε μια δουλειά που έχει γίνει.

Δευτερευόντως ειναι τεχνικό και αναρρωτιέται κανείς πως να δουλεψει με τόσα προβλήματα στην εφαρμογή.

Και μετά είναι και πρόβλημα χρήσης.

Δεν μπορεί στις οδηγίες να μας λέει ότι δεν είναι συμβατό με ie8 (κακώς γιατί αυτό χρησιμοποιεί ο περισσότερος κόσμος) κι εμείς να επιμένουμε σε ie και να παραπονούμαστε ότι είναι αργό ή κολλάει.

Ούτε να λέμε ότι φήμες μέσα από το taxis μιλάνε για ασυμβατότητα με chrome.

Εγώ μια και μοναδική δήλωση έκανα σε φίλο που έπρεπε να καταθέσει για το 2011 οπότε έπρεπε να γίνει οριστικοποίηση για 2009, διόρθωση στο 2010 και νέα δήλωση στο 2011.

Μου πήρε χρόνο στο 2009 (με firefox) περισσότερο στο 2010 που έπρεπε να κάνω προσθήκη (με firefox) και λιγότερο στο 2011 που είχα προσθήκη νέου ακινήτου (με chrome)

Απλά όταν έβλεπα ότι δεν περπατάει το άφηνα.

Ολοκλήρωσα σε δυο δόσεις μετά τις 12:00 τα μεσάνυχτα που προφανώς είχε λιγότερη κίνηση.

Το σύστημα μπορεί να έχει πολλά τεχνικά προβλήματα.

Μπορούμε να γκρινιάζουμε για τα πάντα αλλά όχι γιατί το σύστημα κολλάει με ie όταν μας έχουν πει από πριν ότι υπάρχει ασυμβατότητα.

εγώ με crome μπαίνω η αδερφή μου με mozilla και ο crome πάει πολύ ποιο γρήγορα.... εγώ θέλω κανένα μισάωρο για εισαγωγή ακινήτου η αδερφή μου 3 τέταρτα... (πάνω κάτω.... )

...κρίμα γιατί για μια στιγμή χάρηκα ότι έλεγα παπάρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΜΟΛΥΒΙΑ ΚΑΤΩ,ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ.!!!!!!

ΝΟΙΩΣΤΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣ ΚΛΑΔΟΣ ...

ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΟΛΑ

( Καποτε σε μια δου ελεγκτης με ρωτησε τι δουλια κανω.

Λογιστρια απαντησα ....

Α ! ΛΑΝΤΖΕΡΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ μου απαντησε......και ειχε καποιες φορες τοσο δικιο !!!!)

αληθεια θα το επιτρεψουμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ, 30 ΜΑΡΤΊΟΥ 2012

<a name="6414226397867172702">

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ

imagesCAGXZIP2.jpg

Από πληροφορίες που έχουμε αναμένεται η υπογραφή Υπουργικής Απόφασης
που θα παρατείνει την υποβολή των παρακάτω δηλώσεων για ένα μήνα( μέχρι 30.4.2012.)

*
Οριστική Δήλωση Φ.Μ.Υ (Ε7) Οικ. έτους 2012.

*
Πίνακες Αυτοκινήτων και κατοικιών(πε
ρ στ΄,και γ' της § 1 του άρθρου 45 του ν.2238/1994) Οικ. έτους 2012 και Οικ. Έτους 2011.(χρήσεις 2010 και 2011).

*
Κατάσταση Φορολογικής Αναμόρφωσης (
άρθρο 17 § 9 του ν.3842/2010) Οικ .Έτους 2011( χρήση μόνο του 2010)

*
Για το Ε9 θα παραμείνει σιωπηρά ανοικτό το σύστημα της Γ.Γ.Π.Σ για διορθώσεις και την άλλη εβδομάδα.

* Επίσης αναμένεται ν
α παραταθεί μέχρι 20/4/2012
και η ενημέρωσης της εφαρμογής της Γ.Γ.Π.Σ για την ανάληψη των διαχειριστικών ελέγχων από Ορκωτούς ελεγκτές για την χορήγηση των Φορολογικών Πιστοποιητικών.

πηγή
http://tax-analysis.blogspot.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ, 30 ΜΑΡΤΊΟΥ 2012

<a name="6414226397867172702">

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ

imagesCAGXZIP2.jpg

Από πληροφορίες που έχουμε αναμένεται η υπογραφή Υπουργικής Απόφασης που θα παρατείνει την υποβολή των παρακάτω δηλώσεων για ένα μήνα( μέχρι 30.4.2012.)

* Οριστική Δήλωση Φ.Μ.Υ (Ε7) Οικ. έτους 2012.

* Πίνακες Αυτοκινήτων και κατοικιών(περ στ΄,και γ' της § 1 του άρθρου 45 του ν.2238/1994) Οικ. έτους 2012 και Οικ. Έτους 2011.(χρήσεις 2010 και 2011).

* Κατάσταση Φορολογικής Αναμόρφωσης ( άρθρο 17 § 9 του ν.3842/2010) Οικ .Έτους 2011( χρήση μόνο του 2010)

* Για το Ε9 θα παραμείνει σιωπηρά ανοικτό το σύστημα της Γ.Γ.Π.Σ για διορθώσεις και την άλλη εβδομάδα.

* Επίσης αναμένεται να παραταθεί μέχρι 20/4/2012 και η ενημέρωσης της εφαρμογής της Γ.Γ.Π.Σ για την ανάληψη των διαχειριστικών ελέγχων από Ορκωτούς ελεγκτές για την χορήγηση των Φορολογικών Πιστοποιητικών.

πηγή http://tax-analysis.blogspot.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάποιοι κύριοι να έχουν την μόίρα των βουλευτών , να μην μπορουν να κυκλοφορήσουν στο δρόμο. Τόση αλαζονία , θα έχει και το τίμημα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* Για το Ε9 θα παραμείνει σιωπηρά ανοικτό το σύστημα της Γ.Γ.Π.Σ για διορθώσεις και την άλλη εβδομάδα.

πρώτα να το φτιάξουν το σύστημα τους γιατί σερνεταιιιιιιιιιιιιιιι

με τους ρυθμούς που πάμε δεν φτάνει μία εβδομάδα!!!! ούτε για αστείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...