Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοιξτε το αρχείο στο τέλος της σελίδας ,

είμαι σίγουρος ότι μετά την ανάγνωσή του θα πάτε για μπύρες και για ύπνο .

http://et.diavgeia.g...9A%CE%97-%CE%98

Εμένα πάλι γιατί μου χαλάει περισσότερο τη διάθεση και μου δημιουργεί αίσθημα δυσφορίας τόσο για την εκάστοτε κυβέρνηση όσο και για τους ανεύθυνους και ανεγκέφαλους που έχουν βάλει σε νευραλγικά πόστα και στο τέλος μου δημιουργεί και ένα αίσθημα απέχθειας για όλα;;;

Σε αυτήν την περίπτωση θα πρέπει να πάρουμε όλοι ένα αντίγραφο και να το καταθέτουμε με κενό Ε9 στην εκάστοτε ΔΟΥ μήπως και καταλάβουν γιατί δεν πρέπει να κάνουμε ξανά Ε9 προηγούμενων ετών!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου Κιμωνάκο , :D

81 σελίδες είναι το αρχείο που επισυνάπτεται , δεν πιστεύω να το διάβασες.

Εγώ πάντως δεν στέλνω τίποτα μέχρι να λειτουργήσει το διαολεμένο σε ικανοποιητική ταχύτητα .

(εννοείται ότι στέλνω μόνο μεταβολές του 2010)

Να και αν δώσουν παράταση να και αν δεν δώσουν.

Αν και δεν έχουν άλλη επιλογή ο Ντουκάκης "φόρτωσε" και αν θέλουν ας κάνουν αλλιώς :lol: :lol: :lol:

:rolleyes: :rolleyes:

Γειά σου φίλε μου ,

σιγά μην κάτσω να διαβάσω και τις 81 ,

οι πρωτες 5 είναι αρκετές.

Ποιός τον πιάνει τον μανούσο τώρα ,

λές να πρέπει να τηλεφωνήσουμε στον σταυρουλή ??

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΑΡΙΑΖΑΚ

agiota, κατά 29 Μάρτιος 2012 - 11:44 πμ, λόγο:

Αν ο πρώην σύζηγος είναι πελάτη σου, μπές στο Ε9 και διέκοψε την σχέση τους. Διέγραψε την σύζηγο....Το έκανα με επιτυχία. Αμέσως ενημερώνεται και μπορείς να υποβάλει μετά κανονικά στη σύζηγο Ε9

Κ

ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Αν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και ο πρώην σύζυγος δεν ανταποκρίνεται, χειρόγραφη στη ΔΟΥ, είναι γνωστό πρόβλημα και το παραλαμβάνουν χωρίς πρόστιμο.

THANKS! KAI ΤΟΥΣ ΔΥΟ!

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΡΩΗΝ ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ Δ.Ο.Υ. - ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ!!!! ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΟΥΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:rolleyes: :rolleyes:

Γειά σου φίλε μου ,

σιγά μην κάτσω να διαβάσω και τις 81 ,

οι πρωτες 5 είναι αρκετές.

Ποιός τον πιάνει τον μανούσο τώρα ,

λές να πρέπει να τηλεφωνήσουμε στον σταυρουλή ??

:D :D

Μπα έχει κεραίες ο +λάκης παντού , διαπλεκόμενος δεν είναι ? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά πράγματα .......

Δεν πιστεύω να διαφωνείς Απόστολε ,

1,5 ώρα για ένα Ε9 ο ένας ,

3 ώρες για ένα Ε9 ο άλλος ,

2 μέρες για 3 Ε9 κάποιος άλλος

Έχουμε φθάσει σε 6 μέρες τις 24 σελίδες και τα 480 posts με μπινελίκια και ουσία μηδέν.

Μήπως δεν έχουμε άλλες δουλειές να κάνουμε ?

Αν αυτοί δεν ενδιαφέρονται να δημιουργήσουν ένα σωστό περιουσιολόγιο θα πρέπει να

ενδιαφερόμαστε εμείς ?

Η λανθασμένη εικόνα στο περιουσιολόγιο σίγουρα δεν οφείλεται σε εμάς .

Έχω μια πελάτισσα για παράδειγμα με Ε9 το 2005 (χειρόγραφο) Ε9 το 2007 (χειρόγραφο)

Ε9 το 2008 (ηλεκτρονική υποβολή ) Ε9 2010 (χειρόγραφο) και μου εμφανίζει το Ε9 του 2005.

Για να το διορθώσω (λέμε τώρα) πρέπει να ασχοληθώ- με τα κολλήματα και και και

θα κάνω κανένα πεντάωρο με αισιόδοξες προβλέψεις.

1. Υπάρχει λόγος ?

2. Ποιός θα με πληρώσει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Το συνολικότίμημα του έργου δεν θα υπερβείτο ποσότου 1.350.000,00 €(συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ανάλογη περίπτωση έστειλα την πελάτισσα στην ΔΟΥ με την εκτύπωση της περιουσιακής κατάστασης από το ταξις και με τα αντίγραφα των ε9 που είχαν υποβληθεί και ήσαν άφαντα .

εκεί , βλέποντας από το δικό τους σύστημα, της ειπαν ότι υπάρχουν καταχωρημένα αλλά δεν έχουν ανέβει στο ταξις για δικό της καλό, μηπως και υπάρχουν λάθη

φυσικά στην ερώτηση για το ποιος θα πληρώσει τον λογιστή της για την εκ νέου καταχώρηση δεν υπήρξε απάντηση

όταν επέστρεψε στο γραφειο μου και είδε την ταχύτητα του συστήματος έφυγε βρίζοντας και μου έιπε να μην κάνουμε τίποτα.

αυτά και από μένα που προσπαθώ να οριστικοποιήσω εδώ και δύο ώρες ένα μηδενικό ε9 του 2009 για να προχωρήσω στο μηδενικό ε9 του 10 και να καταχωρήσω μια διαγραφή ακινήτου το 11

αλλά λέω να πάω για ένα τσιπουράκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΑΡΙΑΖΑΚ

ΕΙΠΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ Ε9 ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙS ΑΠΟΨΕ ΩΡΑ 21.35 ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ.....ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΣΠΑΣΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.....

ΑΙΣΧΟΣ ΚΥΡΙΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ ΑΥΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.....

ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!!

ΦΤΟΥ ΣΑΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ανακοινωσεις για τοσο σοβαρα πραγματα θα πρεπει να γινονται απο τα αρμοδια υπουργεια και οχι

απο τα πολιτικα γραφεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ανακοινωσεις για τοσο σοβαρα πραγματα θα πρεπει να γινονται απο τα αρμοδια υπουργεια και οχι

απο τα πολιτικα γραφεια

Ιδια η σοβαρότης του κ@λ@υ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ανακοινωσεις για τοσο σοβαρα πραγματα θα πρεπει να γινονται απο τα αρμοδια υπουργεια και οχι

απο τα πολιτικα γραφεια

Στα σοβαρα κρατη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς παράταση η υποβολή του Ε9

Σε παράταση της προθεσμίας για την υποβολή του Ε9 και την υπαγωγή στη ρύθμιση για τις ληξιπρόθεσμες οφειλές προσανατολίζεται να προχωρήσει το υπουργείο Οικονομικών. Η προθεσμία λήγει σήμερα.

Η παράταση της προθεσμίας για το Ε9 σχετίζεται και με προβλήματα που παρατηρήθηκαν στο Τaxis net κατά την διαδικασία υποβολής του από τους φορολογούμενους.

www.kathimerini.gr με πληροφορίες από ΑΜΠΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΕΦΤΙΛΕΣ !!!!!!!ΜΕ ΤΑ Ε9 ΣΑΣ!!!! 2 Ε9 ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ !!!!!!!

ΞΕΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΟΥΣ !!!!!

Αυτοί πάλι τι σου φταίνε ;; Γαύρε, ε' γαύρε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάτι τέτοια θα σταματήσουν τα ανέκδοτα με τον Chuck Norris και θα αρχίσουν με τον Ντουκάκη.

Ο Μανούσος τα συνηθίζει αυτά. Δεν μας είπε όμως : Ο κλητληρας τον διαβεβαίωσε ή ο καφετζής ;

Πάν να δω την Πανάθα. Θα συνεχίσω αύριο μόλις δημοσιευτεί η παράταση. Καληνύχτα σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μπήκε πάλι μέσα και αργεί. ως τωρα πήγεναι σφαίρα - βγήτε έξω να ανοίξει ο χάρτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μπήκε πάλι μέσα και αργεί. ως τωρα πήγεναι σφαίρα - βγήτε έξω να ανοίξει ο χάρτης

Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ <_<

Η ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ :rolleyes:

Η ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΗ

ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΠΟΛΛΟΙ :wub:

ΤΟ ΤΑΧΙS ΟΥΔΕΙΣ... :(

ΦΙΛΕ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚ

ΑΠΟ ΤΙΣ 7ΠΜ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ... ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ.... ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΠΡΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΙ ΠΡΩΙΝΟΙ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΞΕΝΥΧΤΥΣΜΕΝΟΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10....

ΥΠΟΥΡΓΑΚΟ.... ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ....

ΠΑΡΑΛΟΓΟ? ΝΑ ΤΟ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ.... ΑΡΑ ΛΟΓΙΚΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ,

ΑΝΕΥ ΤΕΚΝΩΝ

ΟΧΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥ 8ου ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ TAXIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο κυρ - Μανούσους, πέρα από το να ζητάει παρατάσεις και να γίνονται ΑΜΕΣΑ αποδεκτές (!!!!),

Έφτιαξε χθες το πρωί το Ε9 του Πάγκαλου και το έστειλε μέσα σε 1 milisecond,

έφτιαξε το Ε7 των Ναυπηγείων Σκαραμαγκά και το έστειλε μέσα σε 2 milisecond,

έκανε διακανονισμό τα χρέη του γνωστού και μη εξαιρετέου Τζάμπα και

στο τέλος πήγε σε ένα ζαχαροπλαστείο και αγόρασε όνειρα γλυκά........

Πόσο απόθεμα κουτόχορτου να μας δώσετε να φάμε!? Ειδικά αυτές τις δύσκολες μέρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...