Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι εχει πεσει ? Γιατι ? Τραβανε χρηματα απο το taxisnet ?

τσαντίστηκε η Βαλαβάνη με την παράταση που την πιέσανε να ψηφίσει και αποφάσισε να τραβήξει τη πρίζα για να μας τιμωρήσει που δεν δουλέψαμε αρκετά μέσα σε 35 μέρες για να τις στείλουμε όλες τις δηλώσεις!!!!!!!!!!άκου μόνο 2.000.0000 δηλώσεις μέχρι σήμερα? μόνο???? κερατάδες λογιστές τεμπέληδες θα σας δείξω εγώ!και τότε πάνω στη μούρλια και την τσαντίλα της έβγαλε την πρίζα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνετε δηλώσεις?

 

Εγώ είμαι καρφωμένος εδώ και περιμένω: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/live.cfm?page=1&sitelang=en

 

Μου είναι αδύνατον να δουλέψω σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνετε δηλώσεις?

 

Εγώ είμαι καρφωμένος εδώ και περιμένω: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/live.cfm?page=1&sitelang=en

 

Μου είναι αδύνατον να δουλέψω σήμερα. 

Εγώ προσπαθώ να στείλω ,αλλά μου κολλάει συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι σέρνεται!!!!!!!!!!!!!! Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!! Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!! ΝΟΜΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ???????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 months later...

ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ   ή  ΜΗΠΩΣ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ?   

Σύνδεση

Για να συνδεθείτε, καταχωρήστε το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης μοναδικής σύνδεσης.
 

Σφάλμα:  Εσωτερικό σφάλμα στον server. Εκτελέστε ξανά τη λειτουργία.
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...

εντάξει.. όταν όλα παίρνουν στοιχεία από το taxis και έχουν πρόσβαση με τους κωδικούς αυτούς επόμενο, τώρα με το εξοικονομώ δεν θα μπορούσε αλλιώς.. δεν σηκώνει το σαμάρι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+

ΕΦΚΑ με Taxisnet

Κωδικοί ΟΠΕΚΕΠΕ με Taxisnet

Εξοικονομώ με Taxisnet (μάλλον αυτο το προκάλεσε)

ΑΣΕΠ με Taxisnet

Δεν ξέρω τι άλλο με Taxisnet

κι εμείς τελικά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΦΚΑ , κοινωνικο τιμολογιο , εξοικονομω , ΚΕΑ, ΟΠΕΚΕΠΕ , και άλλα πολλά μέσω Τaxis οπως αναφέρθηκε και παραπάνω.

Εφιάλτης πραγματικός, κανένα συστημα στον κόσμο δεν μπορεί να σηκώσει τέτοιον όγκο ταυτόχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τω μεταξύ ακούω συνέχεια για τα προβλήματα με το εξοικονομώ και τις διαμαρτυρίες των μηχανικών , επιστολές στον υπουργό , χαμος , την προηγούμενη εβδομάδα ο υπουργός αναγνώρισε άμεσα μετά τις διαμαρτυρίες και δεσμέυτηκε πως θα δώσει λύση.

Και ταυτόχρονα σκέφτομαι την δική μας ξεφτύλα τόσα χρόνια με αναρίθμητα βουβά ξενύχτια στις δηλώσεις και πλέον σε άλλες τόσες υποβολές και υποχρεώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...