Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει taxisnet σημερα, ή κάνει απεργία?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

εχει κανα προβλημα το ταξις σημερα; Προσπαθω να κανω αποσυνδεση και δεν με αφηνει. μετα με παει σε πελατη μετα ζηταει κωδικους του μετα με ξαναβαζει σε μενα κοκ κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις 11 το βράδυ 24/10/2012 μέχρι και τώρα 00.50 της 25/10/2012 το taxis TZIFOS

Καλημέρα,

Προσπαθούσα από τις 21:00 χθες μέχρι τις 1:00 , δεν άνοιγε με τίποτα η σελίδα , από κανένα Browser....

Σήμερα βέβαια δουλεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Είπα και γώ να στείλω κάτι συγκεντρωτικές και ΒΓΗΚΕ ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ Ο SERVER!!!! :blink:

Προσπαθήστε αργότερα μου είπαν στο ΤΑΧΙΣ!!!

Δηλαδή τα μεσάνυχτα!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και άλλος εκτός από εμένα που δε μπορεί να στείλει Παρακράτηση Φόρου εδώ και 2 ώρες λόγο υπερβολικού φόρτου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα συνάδελφοι

Εγώ πάντως επειδή έχω εταιρεία που λήγει σε ένα και προσπαθώ τόση ώρα να μπω πήρα τηλέφωνο το taxis και αφού μου ζήτησαν το ΑΤΜ της εταιρείας και το τηλέφωνο μου μου είπαν να εκτύπωσω το μήνυμα της οθόνης και να την πάω αύριο χειρόγραφα στην ΔΟΥ

Οταν τους ρώτησα γιατί δεν δίνουν κάποια παράταση μου είπαν ότι αυτές τις οδηγίες έχουν πάρει !!!!

Φαντάζομαι ότι το τηλέφωνο μου το θέλουν για να με ειδοποιήσουν απο την ΦΑΕ να τι ώρα να πάω για να πληρώσω έτσι ώστε να μην ταλαιπωρηθω με ουρές κλπ αφού όπως μου είπε ο υπάλληλος του taxis αυτό το αφμ είδη καταχωρήθηκε ότι υπάρχει πρόβλημα άρα αύριο στην ΦΑΕ θα με περιμένουν με ανοικτές αγκαλιές

ΥΣ

πάλι φωνές και φασαρίες βλέπω να έχουμε αύριο στην ΦΑΕ εγώ θα τους λέω ότι είμαι εμπροθεσμος και ότι ήδη το taxis θα πρέπει να σας έχει ενημερψωσει και αυτοί θα με κοιτάνε λες και είμαι απο τον Άρη

Οτι νανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα συνάδελφοι

Εγώ πάντως επειδή έχω εταιρεία που λήγει σε ένα και προσπαθώ τόση ώρα να μπω πήρα τηλέφωνο το taxis και αφού μου ζήτησαν το AΤΜ της εταιρείας και το τηλέφωνο μου μου είπαν να εκτύπωσω το μήνυμα της οθόνης και να την πάω αύριο χειρόγραφα στην ΔΟΥ

Οταν τους ρώτησα γιατί δεν δίνουν κάποια παράταση μου είπαν ότι αυτές τις οδηγίες έχουν πάρει !!!!

Φαντάζομαι ότι το τηλέφωνο μου το θέλουν για να με ειδοποιήσουν απο την ΦAΕ να τι ώρα να πάω για να πληρώσω έτσι ώστε να μην ταλαιπωρηθω με ουρές κλπ αφού όπως μου είπε ο υπάλληλος του taxis αυτό το αφμ είδη καταχωρήθηκε ότι υπάρχει πρόβλημα άρα αύριο στην ΦAΕ θα με περιμένουν με ανοικτές αγκαλιές

ΥΣ

πάλι φωνές και φασαρίες βλέπω να έχουμε αύριο στην ΦAΕ εγώ θα τους λέω ότι είμαι εμπροθεσμος και ότι ήδη το taxis θα πρέπει να σας έχει ενημερψωσει και αυτοί θα με κοιτάνε λες και είμαι απο τον Άρη

Οτι νανε

Συνάδελφε προσπάθησε να το στείλεις τώρα. Η υποβολή είναι οκ αλλά για την πληρωμή δε σου εγγυώμαι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 months later...

Προσπαθω να μπω στο TAXIS να τυπωσω μια δηλωση και σερνεται .Εχει προβλημα η ειναι η συνδεση μου ?

Έχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ πρόβλημα και μάλιστα από ότι φαίνεται και άλυτο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...

ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΟΜΩΣ Η ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ Ε?

μα φυσικα... δε μπορω καν να καταλαβω τι σχεση μπορει να εχει το ενα με τ αλλο αλλωστε....!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα φυσικα... δε μπορω καν να καταλαβω τι σχεση μπορει να εχει το ενα με τ αλλο αλλωστε....!!

 

Ας κλείσουν το σύστημα και αύριο το πρωί......εμείς δεν θα πεθάνουμε από την ανεπάρκειά τους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μόνο σε μένα σέρνεται το taxisnet σήμερα (22/03/2012) ή είναι γενικό το πρόβλημα???και θα είναι κ κλειστό το πσκ!!!

σέρνεται και σήμερα στις 10/6/2015

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...