Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σέρνετε , σε σέρνετε, ποιόν αφορά , από κει μέσα. ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ....Εμπρόθεσμα ανοίγουν οι πύλες του, κανονικά, και οι ναυτεργάτες, τραβάνε της γαλέρας τα κουπιά ΔΩΡΕΑΝ, γιατί ενα πιάτο φακές, είναι δίκαια ανταμοιβή, των ΕΥΘΥΝΩΝ, στης πυραμίδας, τα σχοινιά όταν τραβάς....Βρέξει , χιονίσει ο μισθός μπαίνει.....χα..χ.α..χα..χ

Το τάξις, είναι εντάξει.....Δε σέρνεται ποτέ...Οι δανειστές έχουν πρόσβαση on line, και αδιαοφορούν , αν είσαι Ελληνας, ή Νιγηριανός......

ΤΑ ΛΕΦΤΑ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστευα ότι θα έχω μια πιο πειστική απάντηση, αλλά never mind.

Την λύση ούτως ή άλλως την βρήκα στο πρόβλημα. Τελικά είναι πιο εύκολο να ψάχνεις μόνος σου λύσεις, απαρά να ρωτάς ΚΑΙ καμιά φορά ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ !!!!!!

Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού". Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα

Οπότε άλλη φορά να ψάχνεις μόνος σου και να μην ξαναρωτήσεις, που θα μας την πεις κι από πάνω !!!!

........................." Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα". Τελικά κάποιοι είστε πολύ καραγκιόζηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε άλλη φορά να ψάχνεις μόνος σου και να μην ξαναρωτήσεις, που θα μας την πεις κι από πάνω !!!!

........................." Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα". Τελικά κάποιοι είστε πολύ καραγκιόζηδες

Συναδέρφισσα καλημέρα.

Όση δουλειά και να έχω, δεν μπορούσα να την συνεχίσω, αν δεν εξέφραζα την απόλυτη ταύτισή μου, με τα γραφόμενά σας.

Διαβάζω την κοινότητα από τότε που δημιουργήθηκε και κάτι τέτοιου είδους μεμονωμένες τοποθετήσεις με είχαν οδηγήσει στην απόφαση να μη γράφω.

Αναθεωρώντας όμως την άποψή μου αυτή (την οποία θεώρησα λανθασμένη), άρχισα δειλά εδώ και λίγο διάστημα να συμμετέχω όποτε έχω χρόνο και με τη γραφή μου.

Η κοινότητα αυτή (και κάθε κοινότητα) είναι δυνατή και θα παραμείνει ΔΥΝΑΤΗ

και με δημοσιεύσεις τέτοιου είδους,

που το μόνο που αποδεικνύουν είναι:

την ανύπαρκτη παιδεία των γραφόντων των.

Εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη, και καλή συνέχεια.

Φιλικά

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστευα ότι θα έχω μια πιο πειστική απάντηση, αλλά never mind.

Την λύση ούτως ή άλλως την βρήκα στο πρόβλημα. Τελικά είναι πιο εύκολο να ψάχνεις μόνος σου λύσεις, απαρά να ρωτάς ΚΑΙ καμιά φορά ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ !!!!!!

Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού". Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα

Ένα βήμα απλό...αγοράζεις ένα πρόγραμμα εκκαθάρισης αξιόπιστο έτσι ώστε να κάνεις την δουλειά σου

όπως εσύ θες...χωρίς να μπαίνεις στην διαδικασία να ρώτας και να προσβάλλεις συναδέλφους που διαθέτουν το χρόνο τους για να σου απάντησουν.

Απλό βήμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναδέρφισσα καλημέρα.

Όση δουλειά και να έχω, δεν μπορούσα να την συνεχίσω, αν δεν εξέφραζα την απόλυτη ταύτισή μου, με τα γραφόμενά σας.

Διαβάζω την κοινότητα από τότε που δημιουργήθηκε και κάτι τέτοιου είδους μεμονωμένες τοποθετήσεις με είχαν οδηγήσει στην απόφαση να μη γράφω.

Αναθεωρώντας όμως την άποψή μου αυτή (την οποία θεώρησα λανθασμένη), άρχισα δειλά εδώ και λίγο διάστημα να συμμετέχω όποτε έχω χρόνο και με τη γραφή μου.

Η κοινότητα αυτή (και κάθε κοινότητα) είναι δυνατή και θα παραμείνει ΔΥΝΑΤΗ

και με δημοσιεύσεις τέτοιου είδους,

που το μόνο που αποδεικνύουν είναι:

την ανύπαρκτη παιδεία των γραφόντων των.

Εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη, και καλή συνέχεια.

Φιλικά

Μπάμπης Κ.

Καλημέρα και σε σένα συνάδελφε,

Απλά μερικές φορές είναι αδύνατο να μην απαντήσεις........

Δηλαδή δεν φτάνει που πολλοί από τους συναδέλφους χάνουν χρόνο από την δική τους δουλειά -που στο κάτω-κάτω μπορούσαν στον ίδιο χρόνο που θα απαντήσουν, να πιουν ένα καφέ με την ησυχία τους- έχεις και κάποια ηθικά αμόρφωτα άτομα που φέρονται σαν κακομαθημένα πιτσιρίκια που δεν πήραν αυτό που περίμεναν.

Επιπλέον σκέψου τι κακία και τι κόμπλεξ κουβαλάει ο συγκεκριμένος, που δεν έγραψε καν την απάντηση όχι τόσο για μας που έχουμε τα προγράμματα όσο για άλλα άτομα-μη λογιστές που θα την χρειάζονταν.

Τι να πω? Δυστυχώς οι άνθρωποι με εκπλήσουν αρνητικά ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

Καλό κουράγιο σε όλους μας......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστευα ότι θα έχω μια πιο πειστική απάντηση, αλλά never mind.

Την λύση ούτως ή άλλως την βρήκα στο πρόβλημα. Τελικά είναι πιο εύκολο να ψάχνεις μόνος σου λύσεις, απαρά να ρωτάς ΚΑΙ καμιά φορά ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ !!!!!!

Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού". Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα

Αυτό που λες δηλαδή είναι , ότι οι ειδικοί δεν είναι καλοί στο μαγείρεμα!

Δεν είναι κακό

Και όταν οι ειδικοί δεν , το λαμόγιο θα βρεί μόνο του τη λύση την οποία και δε θα μοιραστεί (λες και κάποιος του το ζήτησε)

Εξοχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πρόβλημα με την επιλογή "συνέχεια υποβολής" στο Ε1, προκειμένου να υποβάλουμε οριστικά το Ε1, δεν το έχει αντιμετωπίσει κανείς τελικά;; Δηλαδή είναι λογικό πριν από 2 ώρες να μου έβγαζε το χρεωστικό υπόλοιπο και τώρα απλά να μου βγάζει το πίνακα που συμπλήρωσα χωρίς το χρεωστικό υπόλοιπο;;Λέτε να φταίει ο browser ή τα Windows 7;

το εχω ξαναγραψει.....τσεκαρε στην δηλωση κατι που θα σου την κοκκινισει ( δεν θα την προχωραει λογω λαθους δλδ ), εγω βαζω σε αντρογυνο συνταξιουχων οταν η συζυγος δεν εχει εισοδημα τον κωδ.014

και δε μου τη δεχεται, το αποτσεκαρω και κανω παλι συνεχεια υποβολης.....δοκιμασε και πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια, δε φευγει τιποτα.. ουτε προσωρινη αποθηκευση δεν κανει σημερα! Απο το πρωι παλευω, συμπληρωνω δηλωσεις και στο τελος καταληγω να κολλαει και φυσικα να μην αποθηκευει τιποτα.. αι συχτηρ πια! παω σπιτι μου! αλλη μια μερα χαμενη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια, δε φευγει τιποτα.. ουτε προσωρινη αποθηκευση δεν κανει σημερα! Απο το πρωι παλευω, συμπληρωνω δηλωσεις και στο τελος καταληγω να κολλαει και φυσικα να μην αποθηκευει τιποτα.. αι συχτηρ πια! παω σπιτι μου! αλλη μια μερα χαμενη!!

ta ιδια κι εγω. κατεβασαν και τα τηλεφωνα '' τα κοριτσια''.σαν να λενε σας γραφουμε κανονικα. αντε να χαθουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request

Ελεος !!!!! ταυτοτητες πληρωμης τελος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request

Ελεος !!!!! ταυτοτητες πληρωμης τελος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιά από τα ίδια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παράταση δεν ανακοινώνουν και η δουλειά δεν προχωράει.

Ο ορισμός της λέξης "όμηρος"!

Τα τηλέφωνά τους βέβαια κατεβασμένα και οι σύλλογοι χτενίζονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σέρνεται το ΤΑXIS συνάδελφοι......Στο μυαλό σας, είναι αυτά σενάρια φανταστικά....

Γρήγορα πίσω στη δουλειά, γιατί θέλουμε λεφτά, όπως ο βρυκόλακας το αίμα σας....

Εμπρός μάρς......Το ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ, είναι στην ιστοσζελίδα του Υ.Ο

Αφού φάγαν τα ΟΜΟΛΟΓΑ μια χαρά, θα πάνε και να τινάξουν τη μπάνγκα στον ΑΕΡΑ, με αυτά και με αυτά.....χα.χ..α.χ.αχ.αχ.α.χ.α.χ.αχαχαχα

http://www.minfin.gr/portal/el/resource/contentObject/id/670d2281-9b6b-4a74-adef-0c2429956af0

Δήλωση Υπουργού Οικονομικών, Φίλιππου Σαχινίδη, μετά τη συνάντησή του με τη Γενική Διευθύντρια του IMF, Christine Lagarde

Σήμερα υπάρχει μεγαλύτερη αισιοδοξία για την έξοδο της χώρας από την κρίση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΪ , ΒΛΕΠΩ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΕΣ , ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ TAXISNET.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

B)

και οταν οι πελατες σε βλεπουν και ζοριζεσαι να στειλεις τη δηλωση, νομιζουν οτι κατι δεν ξερεις να κανεις σωστα(ιδιως οι μεγαλοι σε ηλικια), και εχουν ενα βλεμμα σαν να σε αμφισβητουν πανω στη δουλεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οταν οι πελατες σε βλεπουν και ζοριζεσαι να στειλεις τη δηλωση, νομιζουν οτι κατι δεν ξερεις να κανεις σωστα(ιδιως οι μεγαλοι σε ηλικια), και εχουν ενα βλεμμα σαν να σε αμφισβητουν πανω στη δουλεια σου.

EXEIS ΔΙΚΙΟ , ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΑΩ ΕΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ , ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ !!!

ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΟ ΓΕΛΙΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΑΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ , ΤΟΤΕ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ , ΑΠΛΑ ΑΝΧΟΝΟΝΤΑΙ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ , ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΪ ,....... ΑΣΤΑ , ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΞΗΓΩ , ΑΛΛΟΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΝΚΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Πίστευα ότι θα έχω μια πιο πειστική απάντηση, αλλά never mind.

Την λύση ούτως ή άλλως την βρήκα στο πρόβλημα. Τελικά είναι πιο εύκολο να ψάχνεις μόνος σου λύσεις, απαρά να ρωτάς ΚΑΙ καμιά φορά ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ !!!!!!

Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού". Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα

Αφιερωμένο ...

"Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού"

taxisnet.jpg

Εννοείται ...

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ήρωες συνάδελφοι..μπορεί κάποιος πιο καθαροκέφαλος από εμένα να μου εξηγήσει κάτι..; πάω να στείλω Ε1 αφού εχω υποβάλλει Ε3. μεταφέρω τα ποσάτου Ε3 στο οποίο έχω κάνει και αυτοέλεγχο (εννοείται εχω μεταφέρει τα ποσά του αυτοέλεγχου).η επιχείρηση ειναι καθαρα παροχής υπηρεσιών έτσι;ΕΤΣΙ! πάω να στείλω το ριμάδι το Ε1 και μου βγάζει μηνυμα λάθους το ταξις και λέει ότι δεν έχω συμπληρώσει σωστό ποσό στους κωδικούς 501 και 517 (ελευθεριο επάγγελμα ) .ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΣΑ ΕΚΕΙ ;ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ;;;δοκιμασα 0,00 τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμένο ...

"Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού"

taxisnet.jpg

Εννοείται ...

Μπάμπης Κ.

τι του εκανες του ανθρωπου και βγαζει τοσο λιγο φορο μου λες??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μπάμπης Κ.

Πίστευα ότι θα έχω μια πιο πειστική απάντηση, αλλά never mind.

Την λύση ούτως ή άλλως την βρήκα στο πρόβλημα. Τελικά είναι πιο εύκολο να ψάχνεις μόνος σου λύσεις, απαρά να ρωτάς ΚΑΙ καμιά φορά ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥΣ !!!!!!

Εννοείται ότι δεν ισχύει καμία από αυτά περί "μπερδέματος" και "εσκεμμένης μη εμφάνισης ποσού". Είναι κάτι πολύ απλό που λύνεται σε 2βήματα

τι του εκανες του ανθρωπου και βγαζει τοσο λιγο φορο μου λες??????????

Αγαπητέ συνάδερφε καλησπέρα.

Δεν έκανα τίποτα εγώ.

Τον έστειλα σε κάποιον ... ΜΗ ... ΕΙΔΙΚΟ ... και του το "μαγείρεψε" ... lol

Καλή συνέχεια.

Μπάμπης Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...