Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤΟ ΚΡΥΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

ΤΟ TAXISNET ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ Ε9 ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΚΛΑΚΙ

ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΕΨΥΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ

ΜΕΤΡΑΜΕ ΡΕΚΟΡ ΑΧΡΗΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑΣ.

Μηπως εννοουν οτι μετα θα κλεισει τελειως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη episkepths889

Καλημερα

θελω να στειλω Οριστικη ΦΜΥ και δεν μπορω,γνωριζει καποιος αν υπαρχει προβλημα στο συστημα?

ααα το συστημα πεταει! προφανως εσυ κατι δεν κανεις καλα...

18 σελιδες γεματες μπινελικι βρε, δεν τις ειδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

θελω να στειλω Οριστικη ΦΜΥ και δεν μπορω,γνωριζει καποιος αν υπαρχει προβλημα στο συστημα?

προβλημα στο συστημα?Εδω μιλαμε για συντελεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

θελω να στειλω Οριστικη ΦΜΥ και δεν μπορω,γνωριζει καποιος αν υπαρχει προβλημα στο συστημα?

Mia xara δουλευει. Εχω στειλει πανω απο 10 απο το πρωι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

θελω να στειλω Οριστικη ΦΜΥ και δεν μπορω,γνωριζει καποιος αν υπαρχει προβλημα στο συστημα?

Καλώς ήρθες στο club.

Δεν δουλευει το taxis γενικα... Σε όλες τις εφαρμογές. Και να φανταστείς οτι οι μισοί διαβάζουμε το forum και δεν προσπαθούμε να μπούμε καθόλου. Εγώ προσωπικά αηδίασα από την υποτιθέμενη αναβάθμιση του συστήματος και δεν κάνω πλέον προσπάθειες να μπώ. Παρόλο που τα μισά Ε9 θέλουν διόρθωση. Στο μέλλον και όταν στρώσει το σύστημα θαααααα........ διορθώσω. Τι?...... Θα έχει λήξει η προθεσμία?......... Χεσ@@κ@!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωτήρη .. έλαβαν το μήνυμα.. :P

σε όλους του εμπνευστές του νέου taxis net τα πιο ειλικρινή μου μπράβο!!

περιμένουμε περισσότερα...

http://www.taxheaven...ws/view/id/7502

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΙΩΑΝΝΑ

ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ???

ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ 2104802552 ,56 ,57 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΟΥΝ Ή ΜΙΛΑΝΕ

το τηλέφωνο στο γραφείο της κα. Σαμοίλη υπεύθυνης είναι 2104802532, παίρνω δεν το σηκώνουν. μια φορά το σήκωσαν και το έκλεισαν χωρίς να μιλήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΙΑ ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΤΟ 2009 ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ? ΑΦΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ? ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...

Ημερομηνία αδείας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ....

ΘΑ ΤΡΑΒΙΞΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ .... ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΤΑΧΙΣ....

ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ 16/2/12 ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓ.ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΖΕΥΓΜΕΝΗ.ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΤΥΠΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Δ..Ο.Υ.

ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΥΠΟΒΑΛΛΩ Ε9 ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΗΝΥΜΑ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ Ε9 ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΕΓΓΑΜΗ ΣΧΕΣΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ!!!!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? ΟΧΙ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟΙΧΟ!!!!!

ΑΦΟΥ Η ΡΗΜΑΔΙΑΣΜΕΝΗ Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΒΡΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΤΙ ΕΠΙΜΕΝΕΤΕ? ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ Ε9 ΤΙ ΜΑΣ ΣΤΑΥΡΩΝΕΤΕ???????

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΛΙΒΟΜΑΙ....

Αν ο πρώην σύζηγος είναι πελάτη σου, μπές στο Ε9 και διέκοψε την σχέση τους. Διέγραψε την σύζηγο....Το έκανα με επιτυχία. Αμέσως ενημερώνεται και μπορείς να υποβάλει μετά κανονικά στη σύζηγο Ε9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη γεια χαρα κι αμυγδαλα

ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΙΑ ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΤΟ 2009 ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ? ΑΦΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ? ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...

με κωδικο ειδικων συνθηκων 99 και ετος κατασκευης την ημερομηνια εκδοσης οικοδομικης αδειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς ήρθες στο club.

Δεν δουλευει το taxis γενικα... Σε όλες τις εφαρμογές. Και να φανταστείς οτι οι μισοί διαβάζουμε το forum και δεν προσπαθούμε να μπούμε καθόλου. Εγώ προσωπικά αηδίασα από την υποτιθέμενη αναβάθμιση του συστήματος και δεν κάνω πλέον προσπάθειες να μπώ. Παρόλο που τα μισά Ε9 θέλουν διόρθωση. Στο μέλλον και όταν στρώσει το σύστημα θαααααα........ διορθώσω. Τι?...... Θα έχει λήξει η προθεσμία?......... Χεσ@@κ@!!!

Για την ακρίβεια συνάδελφε είμαστε με ένα παράθυρο ανοιχτό στο taxisnet και με ένα στο taxheaven για να μπορούμε να τα χώνουμε όση ωρα γυρίζει το "κυκλάκι"..... και που ν'αρχίσουν κι οι δηλώσεις.... ωρε μάνα μου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και ''καθομαστε'', στα κτισματα που ειναι εκτος σχεδιου στα οποια δηλωνεις το οικοπεδο στον κατω πινακα βγαζει οταν πας να το αποθηκευσεις οτι δεν εχει δηλωθει το οικοπεδο, εστω κι αν εχεις επιλεξει το εκτος απαα. το θεμα μου ειναι οτι οταν παω να οριστικοποιησω και τις επομενες χρονιες, πρεπει να ξαναμπω στις ιδιες εγγραφες και να ξαναδηλωσω οτι ειναι εκτος απαα γιατι το εχει ξεκλικαρει... το εχετε λυσει αυτο το θεμα εσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ilias bellos

Μετά απο 10' φόρτωσε τη σελίδα για Ε9.

στο tab υποβολή Δήλωσης Ε9 το πατάω και είναι νεκρό.

καμία ιδέα??

Καλημέρα σε όλους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΙΩΑΝΝΑ

συνάδελφοι μίλησα μόλις με την κυρία Σαμοίλη υπεύθυνη του Ε9 και μου είπε ότι για οικον.έτος 2009 θα κλείσει κανονικά η εφαρμογή και ίσως μείνει ανοιχτή για τα υπόλοιπα έτη.

και όταν της είπα ότι το σύστημα δεν δουλεύει και τα προβλήματα μου είπε τα ξέρουμε αλλά δεν είμαι εγώ γενικός γραμματέας και δεν μπορώ να κάνω κάτι.

Το τηλ. της 2104802532 με πολύ προσπάθεια το σηκώνει.

Κάντε έναν κόπο γιατί μας δουλεύουν..... έχουν γνώση ότι υπάρχει πρόβλημα, αλλά παράταση δεν θα δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και ''καθομαστε'', στα κτισματα που ειναι εκτος σχεδιου στα οποια δηλωνεις το οικοπεδο στον κατω πινακα βγαζει οταν πας να το αποθηκευσεις οτι δεν εχει δηλωθει το οικοπεδο, εστω κι αν εχεις επιλεξει το εκτος απαα. το θεμα μου ειναι οτι οταν παω να οριστικοποιησω και τις επομενες χρονιες, πρεπει να ξαναμπω στις ιδιες εγγραφες και να ξαναδηλωσω οτι ειναι εκτος απαα γιατι το εχει ξεκλικαρει... το εχετε λυσει αυτο το θεμα εσεις?

Ναι. Για κάθε χρονιά κάνεις ακριβώς το ίδιο. Και τώρα που το σύστημα ΔΕΝ δουλεύει καλό κουράγιο!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε.ΦΟ.Β.Ε. – Παράταση στην υποβολή δηλώσεων στοιχείων ακινήτων Ε9

Μετά από επικοινωνία μας με το Υπουργείο Οικονομικών, ενημερωθήκαμε ότι η πύλη θα παραμείνει ανοιχτή για την υποβολή δηλώσεων στοιχείων ακινήτων Ε9, μέχρι και την Κυριακή 8 Απριλίου 2012.

Για οποιαδήποτε νεότερη πληροφορία, θα σας ενημερώσουμε με νεότερη ανακοίνωση.

Για την Ε.ΦΟ.Β.Ε.

Ο πρόεδρος

Τύρης Ιωάννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά είναι απαράδεχτοι

Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία πέρα απο το ότι αυτοί όταν δεν κάνουν την δουλειά τους άλλοι πληρώνουν τα πρόστιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...