Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!

Απ'ότι φαίνεται το θέμα έχει γίνει διαχρονικό.. οπότε κάποιος να διορθώσει τον τίτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως η μεθοδος ξενυχταω για να κανω τις δουλειες μου δεν μας τιμαει καθολου σαν επαγγελματιες.αποψη μου ,ζηταω συγνωμη απο τα παιδια αλλα το λιγοτερο που θα πω ειναι πως αφου χορευετε στο ρυθμο τους καλα κανουν και τον κανουν γρηγοροτερο...ταμ ταμ ταμ ταραταμτα ταμ ταμ.

εδιτ.δεν εχω τελειωσει ουτε αυτα που ειχαν αλλαγες το 2010 και δεν προβλεπω να τελειωσω,δουλευω 12+ ωρες καθε μερα.

εχεις δικιο φιλε μου αλλα υπαρχει και η επαγγελματικη ευθιξια.Εγω προσωπικα δεν εχω παρει κανεναν τηλεφωνο να τον ενημερωσω να το διορθωσουμε αλλα σε οσους με εχουν επισκεφτει δεν μπορω να μην το κανω.Επιπλεον ως κλασσικοι Ελληναρες τα αφηνουμε ολα τελευταια στιγμη.Εχω ενημερωσει εδω και ενα μηνα αλλα τις τελικες αλλαγες μου τισ δωσανε χτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ανοιξε και μια καινούρια εφαρμογή που μπαίνεις μόνο με το ΑΦΜ (για αρχή) η οποια μας ενημερώνει αν είναι εντάξει η περιουσιακή μας κατάσταση. Αν θέλουμε να κάνουμε έλεγχο χρειάζονται οι κωδικοί. Από περιέργεια έβαλα το ΑΦΜ μου και μου λέει ότι είναι όλα εντάξει βάζοντας τους κωδικούς υπάρχουν μόνο τα ακίνητα με τις ηλεκτρονικές δηλώσεις τα χειρόγραφα έκαναν φτερά. Εγώ βέβαια το ήξερα αλλά όπως πάντα τα δικά μας τα φτιάχνουμε τελευταία. Πετάει το σύστημα!!!!!! Και θέλουν με αυτά τα στοιχεία να εκδώσουν και σωστά ΕΤΑΚ.

Σήμερα το πρωί σε συνέντευξή του ο κύριος Κορομηλάς είπε πως το Ε9 των συζύγων θα διαχωριστεί και ο καθ΄ ένας θα δηλώνει ξεχωριστά. Ωραία ε!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μεταφέρω την παρέμβαση απ'εδώ..

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/9703

NIKOS PATELIS Είπε:

ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΟΝ "ΧΑΒΑ" ΤΟΥΣ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΙ Ή ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΙ. * ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ 41 ΑΣΤΙΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ Ε9 - ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ. * ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΤΑΚ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ? * ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΜΑΙL ΣΤΗΝ ΓΓΠΣ ΜΕ ΤΟ ΑΦΜ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΑΛΛΑ "ΤΙΠΟΤΕ" * Ο ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΤΑ ΔΗΛΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΑΝΕΙ...ΛΕΦΤΑ. * ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ? * ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ * ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ... ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ. ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ Ε9 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟ "ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ" * ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ 600.000 ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΑ Ε9 ΤΟΥΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΚΟΜΗ 1.900.000 ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΘΟΥΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕ ΝΟΜΟ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΑ. ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ. ΕΣΕΙΣ ΖΗΤΑΤΕ, ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ. Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΗΝ "ΦΩΝΗ" ΤΗΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ. ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ Η ΣΤΙΓΜΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΟΤΟΥ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΓΓΡΑΦΩΣ (ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ) ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΟΦΕΕ Ή Ο ΤΟΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΙΔΙΟΣ: ΑΝ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ Γ.Σ. Ή ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ Ή ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ (ΕΣΤΩ ΕΚΔΡΟΜΗ) ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΟΥ, ΑΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ Γ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΤΟΥ ΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΠΟΦΕΕ. ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ Η ΠΟΦΕΕ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟΝ ΕΜΦΑΝΕΙΣ ΠΟΡΟΥΣ : TA MEΛΗ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΤ' ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ Δ.Σ. ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. * ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. * ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΩΡΑΡΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΩΣ ΣΤΑ ΚΟΙΝΑ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΩ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. * ΟΤΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ (ΑΥΤΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ Ή ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ) ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤ΄ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΑΛΛΩΝ ΚΛΑΔΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ (ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ) ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ ΟΙ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΡΙΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΑ "ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ" * ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΕΛΕΞΑΝ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012 ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΣΑΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΚΛΕΞΕΤΕ ΝΕΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ-12.

ΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. ΠΑΤΕΛΗΣ ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΗΣ Π.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν.ΠΑΤΕΛΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η παρεμβαση του κ. Πατελη στο υφος της και στον τροπο που βγαζει το προβλημα του , εχει καμμια σχεση με τις χλιαρες και ολο συγκαταβαση επιστολες της ΠΟΦΕΕ ? (κι ας ειναι γραμμενες πιθανον απο το ιδιο ατομο)

δεν εχουμε προβλημα με τους ανθρωπους , αλλα με τη σταση που εχουν απεναντι στο υπουργειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως η μεθοδος ξενυχταω για να κανω τις δουλειες μου δεν μας τιμαει καθολου σαν επαγγελματιες.αποψη μου ,ζηταω συγνωμη απο τα παιδια αλλα το λιγοτερο που θα πω ειναι πως αφου χορευετε στο ρυθμο τους καλα κανουν και τον κανουν γρηγοροτερο...ταμ ταμ ταμ ταραταμτα ταμ ταμ.

εδιτ.δεν εχω τελειωσει ουτε αυτα που ειχαν αλλαγες το 2010 και δεν προβλεπω να τελειωσω,δουλευω 12+ ωρες καθε μερα.

Αντι να απεργησουμε ,ξενυχτατε. Ε τι αλλο να πω απο το καλα μας κανουν.Μα πως ειναι δυνατον ολη μερα χθες να ειμαι μπροστα στον υπολογιστη, να μην εχω καταφερει να στειλω ουτε ενα Ε9 και να ξενυχτησω κιολας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμώτο μου

σκέφτομαι να γράψω και γω κάτι αλλά ξέρω ότι θα στεναχωρήσω δύο αγαπημένους

την Χρύσα και τον Κίμωνα

δύο πραγματικά πολυαγαπημένους

γιαυτό ...... άστο

Γράψε ότι θέλεις φίλε μου καλέ ,

δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κάνετε το λάθος και συνδεθείτε ταυτόχρονα σε δύο εφαρμογές... Ενώ έκανα ένα Ε9 ήρθε πελάτης για να του εκτυπώσω εκκαθαριστικό. Σχετικά γρήγορα (15 λεπτάκια... μόνο) έγινε. Το... ολοκληρωμένο σύστημα όμως με πέταξε.... και αφού πάω να ξανασυνδεθώ... με βγάζει στο ... ολοκληρωμένο σύστημα του πελάτη που ήρθε για το εκκαθαριστικό!!!! Δε χρειάζεται να πώ πως είχα βάλει τους κωδικούς του άλλου πελάτη...

Χάος...

Γελάμε ή κλαίμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την παλευω , θα κανω αιφνιδιαστικη επιθεση τα ξημερωματα

ουτε ο αιφνιδιασμος στισ 4.30 δουλεψε , στην αρχη χαρηκα τα drop down menus δουλευαν σφαιρα αλλα ο χαρτης αρνειται να δουλεψει , τον δοκιμασα με chrome ie9 και win2008r2 server αλλα δεν παιζει.

Κυριοι του υπουργειου αισχος και ντροπη σας

Ο δικός μου στι 06.30 πέτυχε, πρέπει να είναι επείδη δεν έφαγα πρωϊνο και είμαι ελαφρύς και γρήγορος.

Και εγώ 7:00 το πρωί τα κατάφερα...

Καλημέρα σε όλους!!!

Πάντως 12-3:30π.μ. ο χάρτης άνοιγε με άνεση...τη δεύτερη φορά!! Οπότε τι περιμένουμε να συμβεί στη διάρκεια της μέρας;;;

Ρε παιδιά πάτε καθόλου καλά???

Συγνώμη κιόλας που το λέω έτσι..αλλά κάθεστε και ξενυχτάτε και δεν κοιμάστε για να κάνετε το χατίρι στο υπουργείο να είναι όλα φτιαγμένα στην ώρα τους?

Τελικά θέλουμε και τα παθαίνουμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πάτε καθόλου καλά???

Συγνώμη κιόλας που το λέω έτσι..αλλά κάθεστε και ξενυχτάτε και δεν κοιμάστε για να κάνετε το χατίρι στο υπουργείο να είναι όλα φτιαγμένα στην ώρα τους?

Τελικά θέλουμε και τα παθαίνουμε!!!

δεν κανουμε το χατηρι του υπουργειου αλλα του πελατη μας τον οποιο θελουμε να κοιταζουμε στα ματια .

κανονικα θα επρεπε ολοι να κλεισουμε τα μηχανακια για 2 μηνες και να πανε να γαμ...ουνε να μην φυγει καμμια δηλωση μεχρι το καλοκαιρι , αλλα οταν στους 10 συναδελφους οι 2 ειναι μαυροι οι 3 ειναι ετσι και οι 2 αλλιως δεν βγαζουμε ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

για να μην ξεχνιώμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κανουμε το χατηρι του υπουργειου αλλα του πελατη μας τον οποιο θελουμε να κοιταζουμε στα ματια .

κανονικα θα επρεπε ολοι να κλεισουμε τα μηχανακια για 2 μηνες και να πανε να γαμ...ουνε να μην φυγει καμμια δηλωση μεχρι το καλοκαιρι , αλλα οταν στους 10 συναδελφους οι 2 ειναι μαυροι οι 3 ειναι ετσι και οι 2 αλλιως δεν βγαζουμε ακρη.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΣ 4:00 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$#@%$#$#^%^@@!%$^$%&^#$#@!$#(*^%!# ΠΟΣΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΡΙΞΩ???? ΠΟΟΟΟΟΣΟ!!!!???? :angry:

Πλάκα μου κάνει τώρα!? Και ένα Ε9 που το άφησα μισό, δεν μου βγάζει τώρα που ξαναμπήκα τις διορθώσεις που είχα κάνει!!!

Υ.Γ. ΠΡΟΣ ΓΓΠΣ: ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΟ ΄΄ΦΟΡΤΩΣΗ΄΄ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΕΡΠΙΝΓΚ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τις 10:30 κάτι γινότανε...

Τώρα τα γνωστά....

Πρόλαβα και έστειλα 2... Το τραγικό είναι ότι έχω καμιά 10 αριά έτοιμα και δεν μπορώ να τα στείλω χεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ???

ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ 2104802552  ,56  ,57   ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΟΥΝ Ή ΜΙΛΑΝΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το πηρα αποφαση :OTI ΠΡΟΛΑΒΩ.Και επειδη δεν εχω καμμια διαθεση να περασω ολο το απογευμα μπροστα στο pc και να μην κανω τιποτα κανονισα να παω το απογευμα για καφεδαρα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

:angry: ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το πηρα αποφαση :OTI ΠΡΟΛΑΒΩ.Και επειδη δεν εχω καμμια διαθεση να περασω ολο το απογευμα μπροστα στο pc και να μην κανω τιποτα κανονισα να παω το απογευμα για καφεδαρα!!!!

Την καλύτερη δουλειά έκανες συνάδελφε...

Εγώ έχω καταφέρει 3 μέχρι στιγμής. Όποτε κολάει το παρατάω για μισή ώρα και κάνω άλλες δουλειές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καλύτερη δουλειά έκανες συνάδελφε...

Εγώ έχω καταφέρει 3 μέχρι στιγμής. Όποτε κολάει το παρατάω για μισή ώρα και κάνω άλλες δουλειές...

Προς το παρον αυτο κανω και εγω αλλα βλεπω οτι ετσι επικρατει μπαχαλο και ειναι ευκολο το λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΤΟ ΚΡΥΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

ΤΟ TAXISNET ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ Ε9 ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΚΛΑΚΙ

ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΕΨΥΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ

ΜΕΤΡΑΜΕ ΡΕΚΟΡ ΑΧΡΗΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...