Προς το περιεχόμενο

Σέρνεται το taxisnet γενικώς σήμερα?!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΜΑΡΙΑΖΑΚ

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΨΥΧΟΒΓΑΛΤΕΣ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙ "ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ" ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ έχουν κλείσει την αναίρεση αν στείλεις λάθος και με όλο αυτό το μπάχαλο που δεν ξέρεις αν πήρε την μεταβολή κλπ αν την στείλεις κατά λάθος την πάτησες Ελλάς το Μεγαλείο σου ούτε ένα δεν μπόρεσα ακόμα να στείλω έχασα ένα ολόκληρο πρωινό κι όχι τίποτε άλλο έχει έναν υπέροχο ήλιο έξω και θα μπορούσα να πάω για καφέ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μιλησα με το υπουργειο! δωσανε παραταση μου ειπανε αλλα δεν ξερουν ακομη μεχρι ποτε! μου ειπαν να παρω τηλ σε μια ωρα!

Παράταση σε τι??? Στο χρόνο που θα πάθουμε πιθανότατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΛΗΣΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΦΕΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ Ε9 ΚΑΙ ΦΜΥ.

ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΤΟΜΣΕΝ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.

ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.... ΣΤΕΙΛΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ 30/04 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ Ε9 ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ..... ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΩΣ 31/12/2012.... (ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι ησύχασα. Βγήκε παράταση για τον κλειδάριθμο βρε. Τι άλλο να ζητήσουμε πια. Μην είμαστε παράλογοι...

Δεν πάνε καλά οι άνθρωποι. Κι όχι τπτ άλλο. Οι γιατροί έχουν κάνει επίσχεση εργασίας. Σε ποιο νοσοκομείο θα μας πάνε μετά το εγκεφαλικό δεν ξέρω... (καταλάβατε ότι το taxis ΠΑΛΙ δε δουλευει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως σερφάω στο Facebook! Μιας και μου κόψανε την όρεξη για οποιαδήποτε άλλη δουλειά, ας περάσει για λίγο ευχάριστα η ώρα. Και με ταχύτητα φυσικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ

ΜΙΛΗΣΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΦΕΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ Ε9 ΚΑΙ ΦΜΥ.

ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΤΟΜΣΕΝ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.

ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.... ΣΤΕΙΛΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ 30/04 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ Ε9 ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ..... ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΩΣ 31/12/2012.... (ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ)

Αυτο μου ειπε και υπαλληλος του TAXIS ,"ΣΙΩΠΗΡΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕς' επικαλουμενη ομως ανεπισημες πηγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΤΟ ΠΑΘΩ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ

ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΩΡΑΣ

ΦΕΥΓΩ

ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙ

ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[email protected]

Προς ......................

Από: [email protected] Εστάλη: Τρίτη, 27 Μαρτίου 2012 3:45:41 μμ Προς: ............................

i_redshield.gif

Σύμφωνα με τα φίλτρα SmartScreen αυτό το μήνυμα φαίνεται πολύ ύποπτο, επομένως τα συνημμένα, οι εικόνες και οι συνδέσεις έχουν αποκλειστεί για την ασφάλειά σας.

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Θεσσαλονίκης & Χανδρή 1

Μοσχάτο

Αποδέκτης: .............................., Username: .......................

Αγαπητέ/ή κύριε/α,

Κατά την επεξεργασία των διαθέσιμων δηλώσεων στοιχείων ακινήτων προέκυψαν ελλείψεις, όχι απαραίτητα από δική σας υπαιτιότητα, εξαιτίας των οποίων δεν είναι εφικτή η δημιουργία της περιουσιακής σας εικόνας την 1/1/2009 ή/και την 1/1/2010

Γι' αυτό παρακαλούμε να επισκεφθείτε την ηλεκτρονική διεύθυνση πατώντας εδώ προκειμένου να προβείτε στις απαραίτητες διορθώσεις.

Η συμμετοχή σας σε αυτή τη διαδικασία θα αποτρέψει περαιτέρω ταλαιπωρία σας και θα βοηθήσει στην ορθή απεικόνιση των ακινήτων σας.

Εάν αντιμετωπίζετε πρόβλημα κατά τη διαδικασία της ηλεκτρονικής υποβολής της δήλωσής σας μπορείτε να απευθύνεστε στο Γραφείο Υποστήριξης Χρηστών (Helpdesk) της Γενικής Γραμματείας Πληροφοριακών Συστημάτων: 210 480 2552.

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κάθε ηλεκτρονικό μήνυμα που σας στέλνουμε από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων, εφόσον δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας, περιλαμβάνει στο πάνω μέρος του το όνομά σας και το όνομα χρήστη (Username). Εάν λάβετε μήνυμα που αναφέρει ότι προέρχεται από τη Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων χωρίς να περιέχει τα στοιχεία αυτά και δεν αποτελεί απάντηση σε προηγούμενο δικό σας μήνυμα, να το διαγράψετε μια και θα είναι πλαστό και πιθανώς να περιέχει κακόβουλο περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Το σύστημα δε δουλεύει,η παράταση αναπόφευκτη!!!Ας τη δώσουνε σύντομα γιατί εκτός του ότι ταλαιπωρούμαστε χωρίς να στέλνουμε τίποτα,έχουν κολλήσει και όλες οι άλλες υποχρεώσεις των επιχειρήσεων που πρέπει να διεκπεραιώσουμε!!!!Και μαντέψτε ποιος θα χάσει από αυτό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Λ Η Τ Ε Ι Α .....

Όλα τα άλλα είναι απλά μπούρδες ...

Άμεση ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ του κ.Θεοχάρη και του κ.Σταματόπουλου .......

Σιγά μη ξεκουνηθούν από τις καρεκλίτσες τους...για κορόϊδα ψάχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Λ Η Τ Ε Ι Α .....

Όλα τα άλλα είναι απλά μπούρδες ...

Άμεση ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ του κ.Θεοχάρη και του κ.Σταματόπουλου .......

Εγώ Αποστόλη τα παράτησα. Πραγματικά τα παράτησα. Δεν κάνω τίποτα. Ήρθε ο άλλος, βιάζεται να κάνω ισολογισμό, αλλά δεν έχει μία να με πληρώσει.

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στο χωριό, ν ασχοληθώ με γεωργία, κτηνοτροφία. Κουράστηκα πολύ πριν την ώρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη episkepths12345

ουτε ενεργοποιηση κλειδαριθμου δεν κανει... σε επικοινωνια με το taxisnet μας μαλωσαν οτι σαν λογιστες θα επρεπε να γνωριζουμε οτι σημερα ληγουν τα φπα των Γ΄ και γι αυτο πεφτει το συστημα...

ντροπη τους! ξεφτιλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατακλήστε τα email τους με μνμ διαμαρτυρίας ,

καθώς και τα τηλεφωνικά τους κέντρα , για να τα εχουμε ως στοιχεία.

Προσωπικά περιμένω καποιες τελικες απαντήσεις απο φίλο δικηγόρο

και θα ανοιξω σχετικό θέμα για την προσφυγη και τα ασφαλιστικα μετρα κατα της ΓΓΠΣ και του ΥΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Αποστόλη τα παράτησα. Πραγματικά τα παράτησα. Δεν κάνω τίποτα. Ήρθε ο άλλος, βιάζεται να κάνω ισολογισμό, αλλά δεν έχει μία να με πληρώσει.

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στο χωριό, ν ασχοληθώ με γεωργία, κτηνοτροφία. Κουράστηκα πολύ πριν την ώρα μου.

Δημήτρη μου το ίδιο ακριβώς με τη μόνη διαφορά ότι ακόμη και στο χωριό να πας πάλι δε γλυτώνεις από τα καθαρμάτα που μας διοικούν , απλά χρονικά καθυστερείς .........

Κατακλήστε τα email τους με μνμ διαμαρτυρίας ,

καθώς και τα τηλεφωνικά τους κέντρα , για να τα εχουμε ως στοιχεία.

Προσωπικά περιμένω καποιες τελικες απαντήσεις απο φίλο δικηγόρο

και θα ανοιξω σχετικό θέμα για την προσφυγη και τα ασφαλιστικα μετρα κατα της ΓΓΠΣ και του ΥΟ.

Μέσα φίλε , πραγματικά έχει γυαλίσει το μάτι μου και αυτό μόνο καλό δεν είναι γιατί θεωρώ τον ευατό μου μετριοπαθή προς χέστη .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη kerasa1806

Πήρα στο 210 3375710 και μου ειπαν οτι θα δοθεί άτυπη παράταση για τις Ε9 ( θα μείνει το σύστημα ανοιχτό για κάποιες μέρες όπως το διατύπωσε η "ευγενέστατη κυρία" με την οποία συνομίλησα). Τι ακριβώς εννοεί τώρα με άτυπη, αν και δεν θα με πιστέψετε, δεν μπόρεσα να το διευκρινήσω αφού μου το έκλεισε στα "μούτρα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...